Odpowiedz na ten temat

Buty Venezia - Wasze opinie

• deko 2009.01.04 [17:14]
    ja odradzam musze je reklamowac po raz 3 smutas.gif

http://pl.youtube.com/watch?v=-2zuXfcoqEE http://pl.youtube.com/watch?v=r5JdQcztJPg
  • wrobel12 2009.01.28 [23:38]
    JA polecam. Mam dwie pary kozakow, chodze w nich czesto i sa ok. Bardzo ladne i calkiem wygodne.

• Julitka.1982 2012.08.26 [14:33]
    Bardzo lubię buty tej marki a zwłaszcza te nietypowe. Tego roku zakupilam sobie żółte kozaki w kwiaty. Istny szał!

• serrrrrrrrrrrew 2012.08.26 [17:44]
    powiedzcie czemu nie mają już takich butów http://lumpeks.sklepna5.pl/towar/200/klapki-v enezia-skora-naturalna-100.html na płaskim obcasie tylko wielkie niewygodne szpile ? to samo jest w kazar smutas.gif
  • Kaśka Kowalska 2012.09.02 [17:08]
    Ja tam bardzo lubie buty tej marki. Mam ja, mój mąż i siostra. Od lat kupujemy buty w sklepach Venezia i nie mamy zastrzeżeń.
  • Lempira 2012.09.02 [22:37]
    ja nie mogę tam nic kupić, bo najmniejszy rozmiar 35, o ile mają jest na mnie za duży.
    "Semper invicta"/"Zawsze niezwyciężona"
  • germodetta 2012.09.02 [23:24]
    Ja zawsze jak tam wchodzę mam wrażenie, że wszystko jest piękne takie kolorowe a jak podejdę bliżej cena 300, 600 zł a buty tandetne smutas.gif Albo całkiem płaskie albo obcas 13cm, te wzory jakieś niedorobione, kurtki ze skóry za ponad 1000zł. zniszczone z wystającymi nitkami. Porażka. I kazar i venezia. Naprawdę u chińczyków można kupić lepsze rzeczy za grosze.
  • nie nie nieee 2012.09.04 [20:30]
    Nie polecam. Reklamuję baleriny trzeci raz, i ciągle odrzucają reklamacje. Rozwaliły się po pierwszym nałożeniu a kosztowały 319 zł. Szajs jakich mało. Ostatnio kupiłam baleriny w sklepie HOUSE za 49 zł, chciałam je mieć tak awaryjnie a okazuje się, że chodzę w nich dzień w dzień od 4 miesięcy i nic im nie jest. Także buty w Venezii są gorsze jakościowo od zwykłych butów ze sklepu z ubraniami:/ W Venezii reklamacji nie uwzględniają więc nie ma co liczyć, że jak coś się stanie to oddadzą wam kasę:/ Radzę poczytac opinie w Internecie. Żałuję, że ja tego nie zrobiłam przed zakupem bo na pewno nawet nie weszłabym to tego sklepu i teraz nie traciłabym nerwów na walkę z tymi oszustami
  • nie nie nieee 2012.09.04 [20:33]
    PS. te buty to Włoch chyba nie widziały bo nikt tam o takiej firmie nie słyszał. Ponoć Venezia sprowadza buty z włoskich outletów i niszowych sklepów, naklejają wkładki z napisem Venezia i sprzedają tandetę za niemałe pieniądze! Myślę, że coś w tym jest.
  • Julitka.1982 2012.11.18 [18:45]
    Należę raczej do tych zadowolonych klientów.
    Zadowolonych z obsługi oraz jakości butów. Mam takie jedne botki z Venezia które maja już chyba z 6 lat i sa jak nowe.Więc? Co marka to marka, a moim zdaniem Venezia nalezy do jednych z lepszych marek.
  • Rosalinda Paczeko 2012.11.18 [20:13]
    Nie polecam ani Venezia ani Kazar. Drogie brzydkie nie wygodne
    .... bezrobocie wśród młodych (do 34 lat) woj.lubelskie 57%, małopolskie 56%, świętokrzyskie 54% (luty 2012) ... (źródło - wyborcza.biz) Zamknięto ponad 310 tys. firm - ok. 100 tys. więcej niż rok wcześniej. (źródło - forbes.pl)
  • ja tez kupuje te buty 2012.11.19 [10:05]
    mieszkam w anglii i tu nie ma ladnych klasycznych kozakow, wiec kupuje w Polsce, czasem Venezii, czasem Gino Rossi, czasem Kazara, w tym roku w pazdzirniku kupilam w Venezii i kilka osob pytalo mnie skad je mam, nawet jedna angielka prosila zebym jej przywiozla jakies jak bede nastepnym razem w Polsceusmiech.gif
  • Rosalinda Paczeko 2012.11.19 [15:54]
    Mnie też kiedyś zaczepiano przez buty usmiech.gif ale to nie do końca prawda, że nie ma. Są tylko kosztują od 300-400 funtów wzwyż.
    .... bezrobocie wśród młodych (do 34 lat) woj.lubelskie 57%, małopolskie 56%, świętokrzyskie 54% (luty 2012) ... (źródło - wyborcza.biz) Zamknięto ponad 310 tys. firm - ok. 100 tys. więcej niż rok wcześniej. (źródło - forbes.pl)
  • magdamirocha 2013.04.07 [11:43]
    Ostrzegam wszystkich przed tą marką! Szkoda ze nie przeczytałam opinii przed zakupem butów! Znalazłam historię która jest identyczna z moją, cytuję:
    Nie kupujcie tych butów!!! Zwłaszcza w wyprzedaży posezonowej. Tak jak pisałam wcześniej: kupiłam kozaki w posezonowej wyprzedaży w lutym 2012r za 374 zł. W zeszłym roku miałam je dosłownie kilka razy na nogach. W lecie wiadomo, zakonserwowane leżały spokojnie w szafie. Ubrałam je dopiero w grudniu. Po kilku dniach z podeszw i obcasów zaczął schodzić kolor, podbarwiając przy tym skórę buta. Zapastowałam. Ale wkrótce po kolejnych 3-4 dniach chodzenia po śniegu skóra buta zaczęła się odklejać od podeszew na całej długości tworząc falbankę. Ochyda. Na dodatek w obcasach i na podeszwach pojawiły się LICZNE szczeliny o . Dowiadywałam się: koszt biegłego to kilkaset złdługości 2-10 mm. Koszmar. Sprzedawca twierdzi, że to nie jego wina. Niema racji ale zostaje mi tylko droga sądowa i powołanie biegłego. Dowiadywałam się i koszt biegłego to kilkaset zł. Sprawa z góry wygrana ale za biegłego trzeba zapłacić z góry. Proces będzie trwał około 2 lat. Wtedy też zwrot kosztów sądowych i procesowych+ zasądzona kwota za buty. Nie chce mi się. Na to właśnie liczą właściciele Venecji (podszywający się pod włoską firmę).
    Dla zainteresowanych: czy ktoś z was przeczytał instrukcję którą Venecja dołącza do butów(malutka książeczka, czcionka mikroskopijna). Można się z niej dowiedzieć, że :
    -sprzedawca nie gwarantuje trwałości koloru butów
    -nie odpowiada za barwienie skarpet i rajstop przez buty w przypadku spocenia nogi
    -zastrzega, że jeżeli buty nie będą stale konserwowane i pielęgnowane to w ogóle nie można mieć do niego pretensji.
    WNIOSEK:
    Kupujecie na własne ryzyko. Ja już nigdy,przenigdy nawet nie wejdę to tego sklepu.
  • magdamirocha 2013.04.07 [11:47]
    Jakość tych butów jest skandaliczna! Mam nadzieję że dzięki moim doświadczeniom choć jedna osoba nie wyrzuci pieniędzy w błoto. Zakup butów za duże pieniądze w tej firmie były dla mnie poważną decyzją bo i wydatek znaczny jak na mój skromny budżet. Chciałam raz mieć porządne buty. Zawiodłam się bardzo... smutas.gif
  • mid 2013.04.08 [09:41]
    Buty mają wprawdzie ładne, ale ich jakość rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia niestety.
  • ewelkaa009 2013.10.04 [10:39]
    ja nie narzekam, jak dla mnie buty są naprawde dobre, zawsze tam znajde jakis fason co mi odpowiada, a ze wybór jest dosc spory to zawsze cos sie spodoba.
  • gość 2013.10.15 [17:08]
    Znam kogoś, kto to szyje, to nie są buty z outletów, ale włoskie także nie. Ceny nieadekwatne do jakości, zawyżone. A jeśli chodzi o odbarwianie się tworzywa albo zepsuty zamek - takie reklamacje nigdzie nie są przyjmowane, bo to nie wina szewca...
  • mariika21 2013.10.17 [22:16]
    Mam kilka par, dla mnie okusmiech.gif
  • gość 2013.12.09 [00:20]
    DNO TOTALNE!
    Kupiłam dwa lata temu kozaki w tym badziewnym sklepie. ! Nawet szkoda mi komentowac, w chińskim centrum są buty tej samej jakości ale za niższą cenę. Naprawdę ŻAŁOSNY sklep
  • gość 2013.12.09 [00:29]
    Kupiłam raz kozaki. Trzy lata temu i chodze trzeci sezon. Dałam za nie 450 zł. W zasadzie ok. Tylko po miesiącu były już w reklamacji. Poszła nitka przy zszyciu skóry, Tak poza tym przemakają w okresie chlap, a wiadomo jak to z polską zimą jest. Bardzo często chlapy. Dzwoniłąm do butiku czy uznają reklamację. Pani stwierdziła, że kozaczki skórzane nie nadają się na taką pogodę. Teściowa kupiła szpilki też za ponad 400 zł. Po miesiącu wyrzuciła tak jej się rozklapały.
  • gość 2013.12.09 [15:02]
    ja mam pare par z Venezii, i jestem zadowolona, teraz znalazlam kolejna pare i chyba kupie, powiem wam ze ja mam bardzo nietypowe odcienie brazu i bezu, mieszkam na codzien w londynie(teraz akurat jestem na zwolnieniu z powodu grypy) i mam czas obejrzec sklepy online bo tam kupuje, wiec odnosnie butow to ludzie w autobusach czasm mnie zaczepiaja skad je mam, szczegolnie jedna pare, fakt skora nie jest na snieg i deszcz, to kazdy powinien wiedziec, wiec staram sie nie nakladac w takie dni butow ze skory bo raz juz po 3miesiecznym chodzeniu w deszczu wywalilam na smietnik, wygladaly jakbym chodzila conajmniej 10 lat, na snieg i deszcz sa gumowce alebo jakies specjalne buty, i nigdy nienarzekalam na jakosc
  • gość 2013.12.09 [15:09]
    konserwacja butow ze skory bardzo pomaga utrzymac je w dobrym stanie, mam kilka kolezanek ktore nosza buty ze skory a nigdy ich nie pastowaly, nawet nie wiedza jak to sie robi wiec czego wymagac od skory, ktora nawet moze popekac, niestety trzeba dbac o takie rzeczy
  • gość 2013.12.10 [12:46]
    Witam ,dziewczyny dzisiaj przyszły mi klapki które kupiłam w sklepie internetowym venezia .Noszę roz 39 ale według ich tabeli powinnam kupić 38 zamówiłam 39 i są na styk a że to klapki to 40 bym nie pogardziła bo w lato noga zawsze trochę spuchnie .
  • gość 2014.01.04 [22:56]
    czy ja wiem... to chyba zalezy od tego, na jaki model trafisz... ja mialam chyba takie http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-63593-K ozaki-VENEZIA-Vitello-Nero-ST07-.html i nie mialam zadnych zazalen.
  • Ania900 2014.01.06 [00:20]
    Duży wybór torebek i butów. Naprawdę jest w czym wybierać. Mam sandałki oraz botki i jestem zadowolona. Jak na razie mi służą. Teraz zamierzam skorzystac z wyprzedaży i kupić sobie kozaki.
  • gość 2014.01.08 [13:49]
    odradzam zakupy venezie !!!! w razie reklamacji piszą to samo" domniemywa się, iż niezgodności , które wystąpiły w towarze po ponad 6 miesiącach od daty nabycia, nie tkwiły w wyrobie w chwili zakupu , totalna bzdura jadą na tym koniku - problemy przy reklamacji odradzam zakupy w tym sklepie w razie reklamacji mają cię w du.. doszli do wniosku ze lepiej łamać prawo niż przyznać reklamacje !!!! daje sprawę do sadu może ktoś się dołączy ... pozew zbiorowy !!!! podaje adres raf32@op.pl
    Nie daj nabić się w butelkę oszustom !!!! nie kupuj tych butów omijaj szerokim łukiem ich sklepy !!!!! zacznie to działać!!!!
  • gość 2014.01.08 [13:58]
    gość
    raf32@op.pl
    odradzam zakupy venezie !!!! w razie reklamacji piszą to samo" domniemywa się, iż niezgodności , które wystąpiły w towarze po ponad 6 miesiącach od daty nabycia, nie tkwiły w wyrobie w chwili zakupu , totalna bzdura jadą na tym koniku - problemy przy reklamacji odradzam zakupy w tym sklepie w razie reklamacji mają cię w du.. doszli do wniosku ze lepiej łamać prawo niż przyznać reklamacje !!!! daje sprawę do sadu może ktoś się dołączy ... pozew zbiorowy !!!! podaje adres raf32@op.pl
    Nie daj nabić się w butelkę oszustom !!!! nie kupuj tych butów omijaj szerokim łukiem ich sklepy !!!!! zacznie to działać!!!!
  • gość 2014.02.18 [15:00]
    Kobiety,
    buty z Venezii nie są z Wenecji, z Włoch, ani z innego tego regionu. Ewentualnie mogą być skóry i tworzywa. Buty z tej firmy robią małe, mniejsze zakłady szewskie w Polsce, więc są takiej jakości jak zwykłe niemarkowe buty. Jeśli chodzi o zwrot pieniędzy to sklep nie ma takiego przymusu, ale jeśli chodzi o wadę buta typu: odklejenie spodu, złamany obcas, czy zepsuty zamek itp. to firma powinna przyjąć i do 2 tyg. określić czy uszkodzenie jest winą producenta czy jest to wada spowodowana przez klienta (czasami bywa ze klientka specjalnie próbuje uszkodzić buta przez zadrapania, urywania ozdób czy odrywania spodu lub obcasów aby odzyskać pieniądze, ponieważ buty już nie są potrzebne). Jesli to wina producenta but powinien być naprawiony w określonym terminie bodajże 14 dni roboczych, jeśli wina klienta powinna być decyzja od rzeczoznawcy na piśmie z pieczątką, którą dostaje klient a producent zachowuje kopię. PS Moim zdaniem nie opłaca się kupować w sklepie Venezia zadnego produktu, bo zaden towar nie widział Włoch, a ceny jak dla mnie są śmieszne i bardzo zawyżone. Tam płaci się za markę, nazwę nie za jakość. Lepiej iść kupić od mniejszego polskiego producenta, ponieważ nie robią problemów z przyjęciem reklamacji i dość szybko naprawiają.
  • gość 2014.03.01 [18:44]
  • gość 2014.03.06 [23:45]
    Mam nadzieję, że ulży mi jak napiszę kilka słów o marce butów Venecja. Kupiłam buty typu "oficerki", koszt 389 zł. Skóra miękka, czarna, ok. Po tygodniu użytkowania, przy warunkach - wczesna wiosna, brak śniegu, suche chodniki i około +4 stopnie okazało się, że z PODESZWY SCHODZI FARBA. To znaczy buty są czarne, a cała podeszwa jest żółta. Nie chodzi mi o spód buta, ale wszystko to co jest przyklejone do skóry. Wyglądało to okropnie. Zareklamowałam....i co - reklamacji nie uznano. Poinformowano mnie, że obuwie powinno być użytkowane w odpowiednich warunkach. No to chyba powinnam użytkować je w mieszkaniu, zamiast kapci. Jeden klient mniej i oby tak dalej z tego co tu czytam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...