Odpowiedz na ten temat

Buty Venezia - Wasze opinie

• gość 2016.12.04 [10:34]
    Dlatego ja obuwie włoskie kupuje na https://viadellaspiga.pl/ - sprawdzeni, świetni projektanci i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby coś było nie tak
  • Agata_1088 2016.12.09 [14:04]
    Dzień dobry!
    Może któraś z Pań będzie zainteresowana kupnem moich nowych botek z Venezii. Dla mnie okazały się niestety za małe, także nie były w ogóle noszone smutas.gif W czasie i po ciąży nie miałam czasu się tym zająć, ale teraz próbuje powoli uporządkować swoją garderobę usmiech.gif Tak więc zapraszam na moje Allegro, cena 299 zł - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=17456625&amp ;id=1454
    Pozdrawiam serdecznie!
    edytowano 2016.12.09 [14:07]
  • gość 2016.12.13 [14:37]
    Buty ładne, również na żywo... puki nie pojawi się jakiś problem, z czym jednak często trzeba liczyć kupując przez internet. W moim przypadku było tak, że na stronie przy kozakach było napisane, że szerokość cholewki to 38 cm po czym okazało się, że w najszerszym punkcie mierząc dokładną miarą krawiecką było max 35 cm, więc buty były za ciasne w łydce. Sprzedawca powiedział, że nie uznają to jako reklamacji , ponieważ to granica błędu i dodatkowo powiedział, że każde buty mają trochę inny wymiar(sic!) co mnie już kompletnie zniechęciło np. do wymiany. Z tego co słyszałam robią problemy nawet jeśli... ODPADNIE OBCAS :/ jestem skłonna w to wierzyć. Mimo wszystko Venezia dba o dobrą opinię i reklamę dlatego pracownicy regularnie odwiedzają te strony pisząc jaka to dobra firma i jakie porządne buty...
  • gość 2016.12.31 [12:00]
    Jakość butów tragiczna. Kozaki w czasie roku od zakupu reklamowałam 3 razy, najpierw się rozpruły a potem po kolei odpadały obcasy. Sposób załatwienia reklamacji też pozostawiał wiele do życzenia, czas koło 3 tygodni, nigdy nie zwrócili pieniędzy tylko usilnie je naprawiali , na pewno nie naprawili złej opinii o sobie i utraty klienta. Butów już tam na pewno nie kupię i innym nie polecam. Szkoda pieniędzy i zdrowia.
  • gość 2017.01.20 [19:12]
    Ostrzegam przed tą firmą, a już na pewno przed przed sklepem internetowym, zakupiłam botki w opisie "szykowne botki wykonane ze skóry zamszowej wysokiej jakości" kiedy zobaczyłam te buty to chciało mi się płakać na ich widok, były wykonane z taniego materiału nie mającego nic wspólnego se skórą zamszową wysokiej jakości. NIE POLECAM i proszę zastanówcie się 100 razy zanim cokolwiek kupicie w tym sklepie.
  • gość 2017.02.11 [12:08]
    Ja kupiłam przez internet kozaki, jakie było moje zdziwienie, kiedy po otwarciu paczki zobaczyłam kozaki, ale zupełnie inne - tandetne z jakiegoś materiału rozciągliwego zamiast ze skóry. Odesłałam je i poprosiłam o wymianę na te, które zamawiałam. Po czym jednego dnia dostaję wiadomość, że sklep wyśle buty, a na drugi dzień, że dostanę zwrot pieniędzy, bo ich już nie mają. Co ciekawe na stronie internetowej były nadal dostępne... Kiedy wysłałam link i zapytałam o co chodzi, to dowiedziałam się, że na stronie internetowej jest błąd i w następnym tygodniu usuną go. Żeby było ciekawiej, to o błędzie wiedzą już przynajmniej tydzień (odkąd zgłosiłam pomyłkę w dostawie), a zamierzają go usunąć dopiero za kilka dni. Ciekawe ile jeszcze osób natnie się na tę ofertę? Wiadomości e-mail z Venezii są anonimowe, więc tak naprawdę nie wiadomo kto zajmuje się sprawą i ile osób odpisuje - w każdym razie co osoba, to kolejna wersja. Nie polecam!
  • gość 2017.02.23 [18:12]
    Nie polecam. Reklamuję buty zimowe po 4 miesiącach i ciągle odrzucają reklamacje.
    Buty kosztowały 380zł . Szajs jakich mało.. Także buty w Venezii są gorsze jakościowo od zwykłych butów ze sklepu z ubraniami:/ W Venezii reklamacji nie uwzględniają więc nie ma co liczyć, że jak coś się stanie to oddadzą wam kasę:/ Radzę poczytac opinie w Internecie. Żałuję, że ja tego nie zrobiłam przed zakupem bo na pewno nawet nie weszłabym to tego sklepu i teraz nie traciłabym nerwów na walkę z tymi oszustami
  • gość 2017.02.23 [18:17]
    Buty Venecja to oszuści nie kupujcie butów w tym sklepie ja reklamuje buty po miesiącu czasu użytkowania. Odmowne dostałam pismo nie uwzględnili reklamacji . Napisali, ze buty pękły od noszenia po miesiącu czasu śmieszne . buty kosztowały 450 zł, szajs i wielkie oszustwo .
  • gość 2017.02.23 [18:20]
    venecja nie uwzględnia reklamacji buty psują się szybko to oszuści
  • morgana26 2017.03.10 [16:41]
    Buty ubrałam jeden raz, odpadła mi od nich ozdoba i oczywiście nie uznano mi reklamacji. Wielka szkoda, bo kupowałam już tam kilka par i było wszystko dobrze, niestety to jest loteria jak widać. Panie mają rację, wszystko fajnie dopóki nie dojdzie do reklamacji. Osobiście już nie kupię tam butów za samo podejście do klienta.
  • gość 2017.03.14 [08:37]
    Pozwalam sobie zrobić wpis.Mam dość krótką ale szeroką pulchną stopę wysoką stopę w podbiciu i 45 lat. Mam buty wszystkich dostępnych w galerii firm obuwniczych i chyba Venezia skradła moje serce a to za wygodę. Nie miałam na nogach tak wygodnych i dobrze wyprofilowanych butów.Dopasowały się do stopy po pierwszym dniu. Warte każdej ceny.Nawet jakbym miała nosić tylko jeden sezon.Polecam świadomie.
  • eliza104 2017.03.14 [14:31]
    Ja nie przepadam za butami z venezii. O wiele bardziej wolę te z Wojasa.
  • gość 2017.03.18 [19:00]
    Kupiłam buty w sklepie Venezia w grudniu 2016 za 349 zł i reklamowałam w marcu 2017chciałam żeby je naprawili(dostałam odpowiedz że rekl. oddalona).Ale idę do rzecznika praw konsumentów. Swoją drogą czemu jeszcze nikt ich nie sprawdził, piszą takie bzdury że praktycznie z tymi butami może się stać wszystko mogą farbować, łuszczyć się, pękać, zmieniać kolor,wycierać futro,gubić nity. To na co jest uznawana reklamacja skoro wszystko sie może zdarzyć?Poczekamy, zobaczymy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...