Odpowiedz na ten temat

Buty Venezia - Wasze opinie

• gość 2016.12.04 [10:34]
    Dlatego ja obuwie włoskie kupuje na https://viadellaspiga.pl/ - sprawdzeni, świetni projektanci i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby coś było nie tak
  • Agata_1088 2016.12.09 [14:04]
    Dzień dobry!
    Może któraś z Pań będzie zainteresowana kupnem moich nowych botek z Venezii. Dla mnie okazały się niestety za małe, także nie były w ogóle noszone smutas.gif W czasie i po ciąży nie miałam czasu się tym zająć, ale teraz próbuje powoli uporządkować swoją garderobę usmiech.gif Tak więc zapraszam na moje Allegro, cena 299 zł - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=17456625&amp ;id=1454
    Pozdrawiam serdecznie!
    edytowano 2016.12.09 [14:07]
  • gość 2016.12.13 [14:37]
    Buty ładne, również na żywo... puki nie pojawi się jakiś problem, z czym jednak często trzeba liczyć kupując przez internet. W moim przypadku było tak, że na stronie przy kozakach było napisane, że szerokość cholewki to 38 cm po czym okazało się, że w najszerszym punkcie mierząc dokładną miarą krawiecką było max 35 cm, więc buty były za ciasne w łydce. Sprzedawca powiedział, że nie uznają to jako reklamacji , ponieważ to granica błędu i dodatkowo powiedział, że każde buty mają trochę inny wymiar(sic!) co mnie już kompletnie zniechęciło np. do wymiany. Z tego co słyszałam robią problemy nawet jeśli... ODPADNIE OBCAS :/ jestem skłonna w to wierzyć. Mimo wszystko Venezia dba o dobrą opinię i reklamę dlatego pracownicy regularnie odwiedzają te strony pisząc jaka to dobra firma i jakie porządne buty...
  • gość 2016.12.31 [12:00]
    Jakość butów tragiczna. Kozaki w czasie roku od zakupu reklamowałam 3 razy, najpierw się rozpruły a potem po kolei odpadały obcasy. Sposób załatwienia reklamacji też pozostawiał wiele do życzenia, czas koło 3 tygodni, nigdy nie zwrócili pieniędzy tylko usilnie je naprawiali , na pewno nie naprawili złej opinii o sobie i utraty klienta. Butów już tam na pewno nie kupię i innym nie polecam. Szkoda pieniędzy i zdrowia.
  • gość 2017.01.20 [19:12]
    Ostrzegam przed tą firmą, a już na pewno przed przed sklepem internetowym, zakupiłam botki w opisie "szykowne botki wykonane ze skóry zamszowej wysokiej jakości" kiedy zobaczyłam te buty to chciało mi się płakać na ich widok, były wykonane z taniego materiału nie mającego nic wspólnego se skórą zamszową wysokiej jakości. NIE POLECAM i proszę zastanówcie się 100 razy zanim cokolwiek kupicie w tym sklepie.
  • gość 2017.02.11 [12:08]
    Ja kupiłam przez internet kozaki, jakie było moje zdziwienie, kiedy po otwarciu paczki zobaczyłam kozaki, ale zupełnie inne - tandetne z jakiegoś materiału rozciągliwego zamiast ze skóry. Odesłałam je i poprosiłam o wymianę na te, które zamawiałam. Po czym jednego dnia dostaję wiadomość, że sklep wyśle buty, a na drugi dzień, że dostanę zwrot pieniędzy, bo ich już nie mają. Co ciekawe na stronie internetowej były nadal dostępne... Kiedy wysłałam link i zapytałam o co chodzi, to dowiedziałam się, że na stronie internetowej jest błąd i w następnym tygodniu usuną go. Żeby było ciekawiej, to o błędzie wiedzą już przynajmniej tydzień (odkąd zgłosiłam pomyłkę w dostawie), a zamierzają go usunąć dopiero za kilka dni. Ciekawe ile jeszcze osób natnie się na tę ofertę? Wiadomości e-mail z Venezii są anonimowe, więc tak naprawdę nie wiadomo kto zajmuje się sprawą i ile osób odpisuje - w każdym razie co osoba, to kolejna wersja. Nie polecam!
  • gość 2017.02.23 [18:12]
    Nie polecam. Reklamuję buty zimowe po 4 miesiącach i ciągle odrzucają reklamacje.
    Buty kosztowały 380zł . Szajs jakich mało.. Także buty w Venezii są gorsze jakościowo od zwykłych butów ze sklepu z ubraniami:/ W Venezii reklamacji nie uwzględniają więc nie ma co liczyć, że jak coś się stanie to oddadzą wam kasę:/ Radzę poczytac opinie w Internecie. Żałuję, że ja tego nie zrobiłam przed zakupem bo na pewno nawet nie weszłabym to tego sklepu i teraz nie traciłabym nerwów na walkę z tymi oszustami
  • gość 2017.02.23 [18:17]
    Buty Venecja to oszuści nie kupujcie butów w tym sklepie ja reklamuje buty po miesiącu czasu użytkowania. Odmowne dostałam pismo nie uwzględnili reklamacji . Napisali, ze buty pękły od noszenia po miesiącu czasu śmieszne . buty kosztowały 450 zł, szajs i wielkie oszustwo .
  • gość 2017.02.23 [18:20]
    venecja nie uwzględnia reklamacji buty psują się szybko to oszuści
  • morgana26 2017.03.10 [16:41]
    Buty ubrałam jeden raz, odpadła mi od nich ozdoba i oczywiście nie uznano mi reklamacji. Wielka szkoda, bo kupowałam już tam kilka par i było wszystko dobrze, niestety to jest loteria jak widać. Panie mają rację, wszystko fajnie dopóki nie dojdzie do reklamacji. Osobiście już nie kupię tam butów za samo podejście do klienta.
  • gość 2017.03.14 [08:37]
    Pozwalam sobie zrobić wpis.Mam dość krótką ale szeroką pulchną stopę wysoką stopę w podbiciu i 45 lat. Mam buty wszystkich dostępnych w galerii firm obuwniczych i chyba Venezia skradła moje serce a to za wygodę. Nie miałam na nogach tak wygodnych i dobrze wyprofilowanych butów.Dopasowały się do stopy po pierwszym dniu. Warte każdej ceny.Nawet jakbym miała nosić tylko jeden sezon.Polecam świadomie.
  • eliza104 2017.03.14 [14:31]
    Ja nie przepadam za butami z venezii. O wiele bardziej wolę te z Wojasa.
  • gość 2017.03.18 [19:00]
    Kupiłam buty w sklepie Venezia w grudniu 2016 za 349 zł i reklamowałam w marcu 2017chciałam żeby je naprawili(dostałam odpowiedz że rekl. oddalona).Ale idę do rzecznika praw konsumentów. Swoją drogą czemu jeszcze nikt ich nie sprawdził, piszą takie bzdury że praktycznie z tymi butami może się stać wszystko mogą farbować, łuszczyć się, pękać, zmieniać kolor,wycierać futro,gubić nity. To na co jest uznawana reklamacja skoro wszystko sie może zdarzyć?Poczekamy, zobaczymy.
  • Ania87_Olga 2017.04.05 [13:11]
    Wypróbowałam już sporo różnych marek butów i muszę przyznać, że tylko Venezia mnie nie zawiodła. Dziś odebrałam zamówioną w sklepie online parę sandałów skórzanych - są fantastycznie wykonane, mięciutkie i eleganckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze składać reklamacji w tym sklepie na dokonany zakup, mimo iż trochę weneckich par mam usmiech.gif
  • gość 2017.04.27 [21:40]
    Dramat niestety z reklamacją :/ odradzam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...