Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesele 12344321

cekiny wesele

Polecane posty

Gość (nie)modna
mi sie średnio widzi ta sukienka: mamy piękne lato, warto wskoczyć w jakieś żywe, soczyste kolory, a nie w czerń, to po pierwsze, a po drugie nie podobają mi sie kreacje całe z cekinów.. i pamiętaj, że cekiny optycznie pogrubiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 12344321
to co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
ciężko coś doradzić nie znając Twojego wieku i sylwetki :) teraz bardzo modne są sukienki asymetryczne (przód krótszy, tył dłuższy), można znaleźć je w pięknych letnich kolorach i przewiewnych materiałach, idealnie nadają się na wesele. sukienki tuby (czyli bez ramiączek) też są idealne na wesele (ale nie jest to fason odpowiedni dla każdej sylwetki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 12344321
mam 22 lata duże piersi i biodra brzuch w miare płaski nogi szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
no to wydajesz się być klepsydrą, idealna figura;) (pod warunkiem, że masz ramiona w tej szerokości co biodra). W takim razie polecam wybrać sukienkę z rozkloszowanym dołem, ale z obcisłą talią - co odciągnie uwagę od szerokich bioder. Co do góry sukienki - unikaj cienkich ramiączek i kiecek typu tuba, idealna będzie sukienka z dekoltem V (ale wąski dekolt V, nie taki co odkryje całą klatke piersiową). Unikaj również wszelkich falbanek, marszczeń - to optycznie powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 12344321
Ramiona sa takie jak biodra a moge prosic o jakies zdjeie to jak bede szukala to bede bazowac na tym zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
ale warto też iść na zakupy z kimś zaufanym, że jak będziesz mierzyć setki sukienek, to ta osoba szczerze będzie mówić, czy wyglądasz w niej korzystnie ;) no i ważne, żebyś Ty się czuła w niej dobrze i swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
Sukienka fajna, akurat widze, ze na tej aukcji jest tylko bialy kolor, mi sie podoba ten pierwszy, rozowy. W zielonej też mogłabyś wyglądać ciekawie (ale też ciężko to ocenić, ktoś musiałby stwierdzić jakim typem urody jesteś i w jakich kolorach/odcieniach wyglądasz korzystnie). Tylko ze w takiej zabudowanej górze będziesz mieć optycznie powiększony biust, nie za fajnie to będzie wyglądać. I jest luźna na talii, mogłabyś w niej wyglądać troszke grubo.. talia sie zleje z biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
też ładna, ale w niej też biust będzie spory - no chyba, że nie jest do dla Ciebie żadnym problemem, to kup jaką chcesz:) a nie masz możliwości pochodzenia po sklepach i poszukania czegoś? chcesz na allegro kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 12344321
bede musiala sie wybrac nie chce mi sie troche ale od jutra zaczne juz szukac w sklepach dzieki ci bardzo za poswiecony mi czas i porady napewno z nich skorzystam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
ta sukienka na jedno ramie ma swietnie zaznaczoną talie, ale sukienka okropna szczerze mówiąc:p takie smutne kolory, do tego cała pstrokata, a wszelki nadruk pogrubia :D i w tym kroju biust też mógłby się wydać większy. W takim razie życzę powodzenia na zakupach, mierz setki sukienek i na pewno znajdziesz idealną :) i nie zapomnij o fajnych dodatkach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/sukienka-koralowa-wesele-impreza-kokarda-i2995913925.html http://allegro.pl/sukienka-czarna-bershka-kamienie-przeswity-i2995901257.html http://allegro.pl/sukienka-koralowa-bombka-studniowka-wesele-duza-i2992066375.html http://allegro.pl/sukienka-asos-cekiny-nowa-pudrowy-roz-na-juz-i2982319492.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!! 24.12.2012 - 50,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famili-masz nowe konto
czy nowego faceta? a może nabroiłaś na starym koncie na all?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cekiny są super.kiedyś wypatrzyłam w witrynie na Alei Pokoju piękną suknie całą z cekinów i nie mogłam się oprzeć aby ją zmierzyć.Teraz jest już moja. Na weselu wszyscy się zachwycali tą piękną cekinową sukienka.Warto zaglądać czasem do Evity ,bo tylko tam można znaleść takie perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne mają wieczorowe sukienki na chopina w katowicach,superowe,codziennie przechodzę koło witryny w katowicach i nie potrafie sie nie zatrzymać albo nie wejść nacieszyć okohttp://evita.com.pl/?s=76544&post_type=produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam kiedy przejeżdżam Aleją Pokoju w Krakowie lub kiedy przechodzę ul.Długą. Wpatruję się w witryny tych sklepów,bo przyciągają pięknymi sukniami wieczorowymi we wszystkich kolorach świata :) Przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×