Odpowiedz na ten temat

ciuchlandy Rzeszów i dobre szmateksy znacie jakieś??

• gość 2015.03.06 [14:19]
    A ktoś pytał o ciuszki dla dzieci właśnie w tym szmateksie co wyżej podałam nazwę za galerią grafiką są świetne ciuszki dla dzieci oczko.gif ja wiem ,że mamy często się brzydzą używanymi...A ja uważam ,że warto mnóstwo nowych rzeczy dla dzieci tam mozna znaleźć.
  • gość 2015.03.11 [12:34]
    Na krakowskiej obok przystanku bardzo się popsuł smutas.gif ceny kosmiczne a byle jaki towar.
  • gość 2015.03.16 [10:57]
    W centrum miasta jest coś ciekawego?
  • gość 2015.03.23 [11:19]
    Ponoć na Piłsudskiego i na Zygmuntowskiej, na Jagielońskiej też ale tam jeszcze nie byłam
  • gość 2015.09.08 [12:39]
    Temat starawy ale jest jedyny praktycznie o ciuchlandach w Rzeszowie. Na Okulickiego nad biedronką jakaś porażka szmaty zniszczone i poplamione ceny jak z kosmosu. Za biedronką na okulickiego( to już króla Augusta) tez jest szmateks taka buda a za nia jest jakiś warsztat samochodowy. Porażka byle co w cenach nowych ciuchów.Kamieniak na krakowskiej tak samo stare zniszczone szmaty w cenie nowych. Viva profi za galerią graficą podniosło ceny. Nie mam pojęcia co się tutaj wyprawia , używane byle co w cenie nowych rzeczy. Na ks.Jałowego jest szmateks nieduży zaraz na rogu też masakra z cenami i byle co.Podnoszą ceny bo jadą na famie ,że szmateksy mają dobrą jakośćsmutas.gif
  • szukam szmateksów 2015.10.19 [11:37]
    Tania odzież już nie taka tania .... poniedziałek , wtorek i środa mają ceny jak z kosmosu bo niby dokładają towar.Porażka jakaś
  • Kasia8816 2016.12.04 [17:48]
    Cześć. Nie znam żadnych szmateksów w Rzeszowie bo głównie robię zakupy online. Polecam do tego wspaniały serwis. Nazywa się CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Odzież mają bardzo dobrej jakości a przy tym są niskie ceny. Polecam
  • gość 2017.09.13 [08:47]
    Rzeszów to porażka jak chodzi o szmateksy drogo jak w sieciówkach , poupadali na głowy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...