Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynazaq

co myślicie o tym swetrze?

Polecane posty

Gość justynazaq

Kochani od jakiegoś czasu podoba mi się ten sweter http://romaboma.pl/product-pol-1570-Swetry-Model-N46657-bialy.html . Co myślicie o nim warto zamówić? Przyznam się że jeszcze nie kupowałam nic z tego sklepu i nie wiem jaką jakość ubrań mają czytałam tylko komentarze i niby pozytywy wszędzie może ktoś z was coś kupował tutaj proszę o informację:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie please. Tandetny. Jak z bazaru. A motyw jak dla 12latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiczowaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no za taki sweter dałabym co najwyżej 30 zł do chodzenia po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska288
Mi się podoba, bardzo ładnie wygląda :) już z romaboma kupowałam czasem ciuchy i jakościowo są dobre, na pewno nie jak z "chińskiego bazaru" bo sprzedają ciuchy dobrych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja też kupowałam romaboma.pl nie ten model ale swetry mają super. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny ale troszkę za wysoka cena jak dla mnie... Zalazłabym podobny taniej na pewno ;) Czy w sieciówkach czy w gdzieś indziej w necie. Ale wybór należy do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaj
Nie zwracaj uwagi na komentarze januszy, którzy wszystko krytykują i chcieliby dobre ciuchy kupić za 10zł. Mi się całkiem podoba ten sweterek, 50zł za taki sweterek to nie jest drogo, dobra cena, w sieciówkach pewnie kosztowałby około stówki. Romaboma.pl ma dużo ładnych sweterków, rozejrzyj się jeszcze dobrze, kiedyś od nich kupowałam taki długi jak narzutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mi się podoba ten sweterek i widzę że jest w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martnerla
Akurat ciuchy z wyprzedaży z romaboma.pl bardzo sobie chwalę, a taki sweterek za 50zł to taniocha. Ja tam zawsze bluzki z promocji za kilkanaście zł kupowałam i jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm wszystko jest kwestią gustu. :) Jeśli Ci się podoba, to czemu nie. :) Ja bym Ci jednak radziła zajrzeć wcześniej tutaj: https://pasujemi.pl/ubrania/swetry-i-kardigany Mają przepiękne swetry, myślę, że znajdziesz coś dla siebie. ;-) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×