Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziunia19

co myslicie ojeansach dzwonach czy śa już nie modne i to obciach..?

Polecane posty

Gość dziunia19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli w nich dobrze wygladasz, to nie obciach ;) obciachowe to sa moim zdaniem boczki wylewajace sie z biodrowek i tabuny dziewczyn ubranych w niemal identyczne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie chodzic w dzwonach i w sumie tylko mi takie pasują:P bo jestem niskiego wzrostu, mam krótkie nogi i śmiesznie wyglądam w prostych spodniach:P i jak chcę kupić sobie fajne jeansy to chodzę tak długo po sklepach, aż znajdę coś dla siebie:D i wcale nie uważam że są obciachowe:) zgadzam się z poprzedniczką - jeśli ktoś w nich ładnie wygląda to jest wszystko w jak najlepszym pożądku:) tylko niestety dzwony wyszły już chyba z mody i baaardzo rzadko je można spotkać w sklepach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty ząb
nie ma juz ich na bazarach? butikach? a jakie sa proste teraz w sprzedazy? takie te poszerzane sa świetne....kurcze te proste i zwężane sa obciachowe. za młodości takie nosiłam:O koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kocham dzwony
i przy mojej figurze są one najlepsze. Proste nogawki nie podobają mi się, o rurkach już nie wspomnę - stworzone są dla patyczaków - i to wyłącznie. W dzisiejszych czasach wszystko jest modne, NA SZCZĘŚCIE. najgorzej wychodzą te dziewczyny, które ślepo i bezkrytycznie podążaja za modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
A ja mysle,ze nie to co modne, tylko to co dobre dla naszej figury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erydhfserd
ja od 10 lat nie nosze innych spodni jak dzwony i jesli co jakis czas podkusi mnie aby kupic wezsze to zawsze zaluje i znowu kupuje dzwony. Natomiast ostatnio we wszystkich programach o modzie slysze przekonywanie ze wlasnie niezbyt szczuple dziewczyny powinny nosic te waskie spodnie - mi sie jakos wydaje ze to tylko pogrubia i skraca(jeszcze te podwiniete nogawki), a wy jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
dziunia ze tez nie nudzi ci sie zakladanie tych topikow. nie wazne czy modne czy nie, ty masz sie czuc w tym dobrze.nikt cie na ulicy nie rozbierze, moda to zabawa a nie styl a ty masz sie jej nie podporzadkowywac tylko wychcwycic z niej to co dla ciebie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
Ja tylko dodam,ze Salamandddra ma 100% racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
dzieki:) ja tylko napisalm to co mysle,nie ma nic gorszego niz pogon za moda i bycie jej niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
Zgadzam sie...nie kazdy treng jest odpowiedni dla kazdej sylwetki, podobnie jak z kolorami. Dlatego lubie styl klasyczny ...nie wychodzi z mody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
trend=treng - za szybko stukam w klawiaturke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
z klasyka jest najprosciej, naljatwiej jak stoisz przed szafa i myslisz ze znow nie masz co na siebie wlzoyc, z kolorow preferuje czern ona nigdy nie wychodziz mody,a dobrej jakosci czarne ciuchy sluza naprawde dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
Tez uwielbiam czern...chociaz latem ciagnie mnie w kierunku bezo-kremow....Lubie tez braz, zgnila zielen i oliwkowy kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
lato to biel i blekit.czasem w proywach jakies odmiany bladych zielenia to chyba dlatego ze kocham morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwony sa ok, i dobrze uszyte biodrowki z prostymi nogawkami tez, ale rurki sa moim zdaniem tragiczne. I nikt mi nie wmowi, ze taka Kate Moss albo Sienna Miler wyglada super mega sexy w tych rurkach-\'\'gumach\'\' i do tego jeszcze balerinki, no po prostu ochyda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona ale smutna
uwazam ze dzowny zawsze beda w modzie moga byc proste ale dzwony always forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurki.....
a ja polubilam rurki!! nie rozstaje sie juz z nimi i ogladam sie za 2 para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrgrrr
uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwony
ale o jakich dzwonach myslice takich w stylu "Abba"? czy takich srednio rozszerzanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rododendronka
modne sa dzwony w tym sezonie? ale jakie na długosc buta;-) dzwon dzwonowi nie równy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie skórzane lub skóropodobne są bardzo sexi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×