Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KasiaKasiaKasia10

Co sądzicie o kolorowych przypinkach?

Polecane posty

Cześć wszystkim!! Dziewczyny, mam pytanie o przypinki - te takie metalowe, kolorowe, co o nich sądzicie? Nosicie? Mam wrażenie, że one są modne falami - co jakiś czas widzę ich dużo w sklepach, na ludziach, torbach... Jakie jest wasze zdanie o tych dodatkach, nosicie/nosiłyście/planujecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... w sumie masz rację, przypinki wracają jak bumerang ( o ile myślimy o tych samych, takie kółeczka z agrafką z przerożnymi motywami???). Jak byłam młodsza to nosiłam z nazwami zespołów, oj nosiło się, nosiło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że one nie muszą wracać, bo nigdy nie zniknęły. Ostatnio kupiłam bluzkę i na piersi były przypięte trzy przypinki w pstrokate wzory, tylko zaliczyłam z nią wtopę, bo nie zdjęłam ich przed praniem i raz, że one się popsuły, to dwa jeszcze nadplamiłam bluzeczkę.... wiem, wieeeem... GAPA ze mne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, ojejejej... Faktycznie gapa, szkoda bluzeczki! Zawsze takie dodatki trzeba ściągać, nic dziwnego, że się zniszczyły. Koperkowania - dokładnie te mamy na myśli. Ja też pamiętam te z zespołami, takie zresztą cały czas są produkowane, szczególnie fani jakiś zespołów rockowych je lubią. Ja chciałabym zrobić swoje własne, z własnymi wzorami. Myślicie dziewczyny, że gdyby wyszły fajne i ciekawe, to miałabym szansę nimi ludzi zainteresować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz mieć ciekawy pomysł, bo jak sobie wpiszesz w necie, to zobaczysz, że tego jest naprawdę sporo ;) Problem jest tylko taki, że one są zazwyczaj kiepskiej jakości i nie dorównują tym, które kupuje się w sklepie. Więc raz, że musisz mieć pomysł na wzory, ktore się przebiją, a dwa że jakość musi być taka jak w sklepie, bo jak będzie kiepszczyzna, to nikt nie będzie chciał tego nosić i ci się nie uda. Ale próbuj, nie ma złych pomysłów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłów mam całą głowę, bo rysuje w komikowym stylu, więc moje oryginalne wzory mi osobiście się podobają. No tylko kwestia dobrej jakości przypinki, no i oczywiście budżetu bu będę musiała w to zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci pomogę polecić taką agencję, studio optimo, tam robiłam dobrej jakości gadżety do firmy, więc mogłabyś z przypinkami tam spróbować. Temat jest dobry, raczej nie zostaniesz z tego milionerką, ale skoro masz pomysł, sama robisz wzory to możesz zacząć od przypinek, potem jakieś kubki, długopisy, cuda na kiju :) Zawsze warto próbować, tak jak dziewczyny piszą ;) A przypinki są fajne i niedrogie, więc każdego raczej będzie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już o tym myślałam, a lubię to robić, więc wydaje mi się, że powinnam spróbować wykorzystać jakoś moją pasję związaną z rysowaniem. Rzucę okiem na tą firmę co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie, próbuj dziewczyno! Jak się coś lubi to się łatwiej to robi, poza tym nie potrzebujesz dużo inwestować, a może coś Ci się uda. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tego zdania, próbuj!! Nie masz nic do stracenia, zrób sobie na razie jakiś mały nakład przypinek i zobaczysz jaki będzie odzew. Do odważnych świat należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za słowa wsparcia!! :) Zmotywowałyście mnie troszkę, muszę sobie przysiąść do tego, i zlecić zrobienie jakiejś ilości przypinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka1997
Ja też lubię przypinki, mam kilka takich przy torbie. Czasami można znaleźć ciekawe wzory, ale faktycznie trzeba uważać na jakość ich wykonania, bo jak się zamawia w sieci to mogą przyjść takie bez połysku jak kapsle od butelek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaKasiaKasia10, jak ty coś zdziałasz to możesz się pochwalić linkiem, jestem bardzo ciekawa :) Widziałam u kogoś takie kiepskie przypinki, właśnie jak te wieczka od butelek, nie podoba mi się. Dodatki są po to żeby wyglądać, a nie odstraszać :D Tak jakby się założyło jakieś brzydkie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatki w zasadzie są częścią garderoby i to integralną, więc moim zdaniem porównanie do ubrań jest trafione :) Jeszcze o naszywkach myśle, ale haft komputerowy to już są pewnie wyższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×