Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem że jeszcze wcześnie

co ubrać na komunię syna?

Polecane posty

Gość wiem że jeszcze wcześnie

Dziewczyny wiem że do maja jeszcze trochę czasu zostało ale zaczęłam już się zastanawiać co mogę ubrać na komunię mojego synka. Nie mam kompletnie żadnego pomysłu czy ma to być bluzka ze spódnicą czy sukienka. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,mam ten sam problem :( syn w maju komunię a ja w rozsypce od początku roku bo pewnie jak znam siebie kupię coś na szybko i potem będzie leżało w szafie ,albo wcale w tym nie pójdę tylko coś wyczaruje ze swojej już istniejącej garderoby :O Problem jeszcze w tym ,że nie lubię sukienek ani spódnic :Oale powiem szczerze ,ze dwa lata temu mój starszy syn także miał komunię i nie bylo ani jednej matki w garsonce ze spódnicą :D Nie wiem ,ale wydaje mi się ,że czasy garsonek ,seledynowych kompletów odeszły:)no ale co tam problem jak był tak jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że jeszcze wcześnie
a ja bym chciała właśnie założyć jakąś sukienkę tylko nie mam pojęcia jaka to ma być w spodniach chodzę na co dzień od święta chciałabym żeby to była sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze sukienkę przeżyła jakoś ,ale mam tak chude nogi ,że po prostu się wstydzę :( Podoba mi się taki fason sukienek a dekolt to już całkiem jak dla mnie bomba ,tyle że tył ma jakiś dziwny już chyba lepiej taka ale gładką ,no ale znów czarna ? Zawsze by się do czegoś przydała jakieś inne okazje czy takie tam ,ale czarna ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
jak to w co najlepiej bedzie leżec biała sukienka w różowe kwiaty, moze być jeszcze chłodno wiec polecam aby na wierzch syn włożył bobrzą skóre albo po prostu zarzucił na plecy bobra bedzie mu ciepło a bobry sa przyjażnie nastawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że jeszcze wcześnie
przód tej sukienki mi się podoba nawet bardzo ale tył już nie jakoś dziwnie te marszczenia wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że są tu dziewczyny co mają ten sam problem co ja :) mój syn też ma komunię w tym roku i też już się rozglądam za jakąś kreacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
bobrza skura na plecy...tosz to barbarzyństwo .grupo green peacowców przybywaj !! Ja dla syna na komuniję najbardziej bym chciała przywdziać habit z hello kitty :P najladniejsze są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ten tył to okropny :( Myślałam jeszcze nad takim fasonem http://moda.allegro.pl/item905017094_apart_koktailowa_rewelacyjna_sukienka_ekri_r_40_l.html może ta góra zbyt "bogata"ale rękawki bardzo mi sie podobają i w ogóle krój tej sukienusi :) zrobiłam bym takiego koka jak gościówka z linku i chyba było by ok.:) Ja mam tyle dobrze ,że moja matka jest krawcową i uszyje mi to co będę chciała :) Jeśli zaś chodzi o ta białą sukienkę to myślę ze można by było zrobić ją biało czarną ,nie wiem może pas czarny szeroki z materiału (oczywiście nie pasek taki do spodni :D)i do tego takie buty tylko czarne ) Nie wiem im więcej oglądam tym więcej mętliku w głowie ,w ogóle jak coś kupuję musi mi się po prostu ta rzecz przydać na inną okazję :) czy to buty czy ubranie a to jeszcze bardziej wzmaga moje chore dewagacje i poszukiwania tej jedynej wymarzonej kreacji :D Witam koleżankę wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile masz lat? strój trzeba dobrać odpowiedni do wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) śliczna ta z apartu :) fajnie że Twoja mama szyje ja niestety nie mam żadnej zaufanej krawcowej więc muszę kupić coś gotowego. Ja bym chciała sukienkę w jakiś letnich kolorach jasny fiolet, zieleń itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ,mam ten sam problem :o też mam przyjęcie syna ,ja mam na początku czerwca ,spódnic nie lubię bo i źle w nich wyglądam ,sukienki jeszcze przeżyje ,najlepiej to bym w spodniach poszła ,ale chyba nie wypada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że wypada w spodniach jakiś fajny kostium marynarka, spodnie, fajne dodatki i możesz iść w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten twój komplet całkiem całkiem tzn żakiet jest świetny spodnie jakoś dziwnie leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Emilko szkoda myślę ,że ta sukienka nawet ładna ,ale przez ten zielony kolor nie mogę jej ocenić zbytnio :O podoba mi się ten liliowy taki :) Kamelio witaj również :) Kurcze ja bym sama najchętniej wskoczyła w jakieś portki :D jeszcze mam w planie poszukać jakiegoś ładnego topu albo tuniki ,rybaczek ale może takich z kantem białych i do tego marynarka biała :) Tylko nie wiem jaki ten top czy tunika :( żeby nie było zbytnio codziennie to myślałam czy może taką tubę /topic z cekinami na piersiach w kształcie bombki czy coś :O no nie wiem ,ale marynarka biała by mi się przydała :D A wiekowo to myślę ,że mogę śmiało wszystko ubrać;)a wyglądam mniej więcej tak http://republika.pl/blog_sj_3986065/5302186/sz/749e35553a39e2cb9e6d2d61f8857799_14_19_0.jpg włosy ten sam kolor ,może i twarz podobna i te kościste ciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie spodnie z linku który wkleiła Kamelia tylko brązowe :Dmamuska mi szyła ,bardzo :classic_cool: bardzo fajnie się w nich chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk nie zakładaj rybaczek i topu z cekinami, cekiny na tą okazję raczej nie pasują. Jakieś proste eleganckie spodnie i elegancka tunika jak najbardziej. Zastanawiam się nad tą sukienką ale w kolorze ekru chociaż ta zielona bardziej mi się podoba niestety zielonej już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie wiem :( podobają mi się spódnice z klina ,wiecie takie białe z wzorem na dole jakieś ornamenty ,ale to też moda sprzed chyba dwóch lat :O Na komunii mojego starszego syna były dwie kobietki ,które miały tuniki i chyba getry ?jedna była w moim wieku czyli gdzieś koło 30 ,druga trochę starsza ,przy kości (swoją droga świetna babka :))obie odwaliły się na styl lat 60 :) powiem wam że fantastycznie wyglądały :) oczywiście fryzury miały dobrane do stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ryjek chudzina jesteś ;) też mam takie nogi ,no może ciut grubsze i troszkę szerokie biodra , cyc też malutki :o a wiekowo to 31, znając siebie to ciężko będę miała coś na swoją dupę wybrać ,w zeszłym roku widziałam na płycie ,mamy miały poubierane takie bolerka http://www.allegro.pl/item901397400_satynowe_bolerko_biale_i_czarne_s_xl_tu_l.html i do tego sukienka do kolan ,albo spodnie od garnituru i biała koszula ,albo jakaś garsonka .Jedna mama miała sukienkę satynową czerwoną .U nas mała miejscowość i malutko dzieci bo aż 7 . A ta zielona sukienka myślę że fajnie podkreśla figurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurka krój tej co wrzuciłaś bardzo ładny tylko mi osobiście na komunie jakoś kolor czarny się nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia a może ecru ? rurka fason ładny ,tylko inny kolor ,a na górę może jakieś fajne bolerko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też wydaje mi się że ekru łatwo będzie dodatki dobrać no i jakiś żakiet bo może być chłodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo tak widziałam i u mnie te bolerka :D ale je to już nawet nastolatki nosiły jako goście komunijni :O Chciałabym coś w kolorach białym,turkusowym ,jasno żółtym (taki przygaszony )może brąz :) Najgorsze jest to ,że człowiek chodzi raz na ruski rok w sukience i potem jak jest jakaś okazja to człowiek się porusza w takiej sukience jak słoń w składzie porcelany :O A mój maż podczas ostatniej komunii to jak nigdy w życiu nie zwracał uwagi na kolory tak wtedy myślałam ,że urodzę w od jego wymyślania :O najpierw kupił spodnie ,potem dobrał sobie koszulę (trwało to tylko dwie godziny :O) a na koniec masakra krawat !!!:O te nie bo ma pasek nie do koloru ,tamten nie bo odcień na pasku ton jaśniejszy, tamten nie bo za nowoczesny :O gorzej ja baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Też mam ten problem.Tyle że do komunii idzie chrześniak.Nie mam w ogóle pomysły co do ubrania.Komunia jest 2 maja więc może być jeszcze chłodno.Spódnica odpada bo nie lubię.Myślałam nad spodniami i jakąś bluzeczką lub tuniką.Tylko jaki kolor?Kurcze juz sama nie wiem.Sukienka raczej odpada bo i tak jej później nigdzie nie założe.Kurde faceci to mają dobrze,garnitur i po sprawie. Do dziewczyny wyżej-oczywiście,że możesz załozyć spodnie.Bardzo dużo mam idzie w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×