Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomkowy-sorbet

co wprowadzic do swojego ubioru/wygladu by...

Polecane posty

odswiezyc swoj image ? zawsze lubilam stonowane ciuszki, w kolorach ziemi, balam sie \"krzykliwych elementow\" poradzcie jakies ladne zestawienie ciuszkow. dodam ze jestem brunetka z ciemna karnacja co bedzie mi pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worki po ziemniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik..
Wiesz co, moim zdaniem jak zaczniesz wydziwiac z ubraniami, i to tak nie z przekonania, a po to, żeby coś zmienić, to się bedziesz głupio czuła. Zachowaj ten swój zachowawczy styl, a baw sie dodatkami. Kolorowe torby, bajery, zegarki, bransoletki - teraz tego wszędzie w huk i wcale niedrogie, wisiorki. Jak jesteś brunetką, to dżinsy i biały, zwykły tshirt czy top będą najlepsze. Myśle, że zgniłozielony też, jasnożółty. Im skromniejsze ubranie, tym więcej możesz kombinować z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam wlasnie o dodatkach, o zywo-zielonych kolczyczkach, o musztardwej torbie... mysle ze to bedzie fajne a nie narazi mnie na zle samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik..
Nie, spokojna głowa. Ja tez raczej jestem zachowawcza w kwestii ubierania się. Jakbym sie miała wystroic w jakies rurki, chustki, tuniki itd. to bym chyba nie wyszła na ulicę, ale bransoletka , kolczyki, wisiorek kolorowy, torba - to nieduzo, a duzo daje. Po prostu spróbuj Najlepiej zacznij od torby, bo torbę i tak sie jakąś zawsze nosi czy tam plecak - to tym razem wybierz jakąś bardziej jajcarską niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli brunetka z ciemną karnacją to tylko żywe kolory , głęboki fiolet, szlachetna zieleń, malinowy , kaszmirowa czerwień, słoneczny żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście krecik ma racje co do białego t-shirtu , wtedy można dobrac duża torbe i jakąś biżuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik..
http://www.promod.eu/jewellery/bracelets popatrz; promod może najtańszy nie jest, ale mają takie śliczne dodatki... jak wolisz cos tańszego, to w new yorkerze tez są bardzo fajne, w vero modzie, w sumie to teraz na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna ta bransoleta. jaka torebke do tego? moja wada- nie umiem komponowac i dobierac ciuszkow.. i dodatkow :(((( dziewczyny, chyba bedziecie musialy zaczac mnie ubierac -komponowac ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik..
nie przejmuj się - po prostu podobieraj sobie to wszyustko tak, żeby tych kolorów tam nie było więcej jak 3-4 i będzie dobrze wszystko można, tu nie ma zadnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik..
fajne, wesołe te torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabek
spróbuję Ci doradzic jezeli masz duzo stonowany ciuszków to będzie to nasza baza do tej bazy dodajesz jakąs jedną rzecz np. kolorową tunikę, dużą, wesoła torbę, odjechana biżuterię, wakacujny kapelusz kluczem będzie tutaj by znalezc zlowy srodek tzn. by nie bylo zbyt smutno, lecz jednoczesnie zbyt pstrokato do tego jakies sandałki na kilkucentymentrowum obcasie, okulary, uśmiech i podbiajac ulice : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra, zakochalam sie w niektorych. ah piekne dodatki. chyba jutro wybiore sie na zakupy i cos sobie skompletuje ;) moze poczuje sie lepiej a co sadzicie o bucikach?tez musze jakies lzejsze kupic ostatnio moda jest na te z odkrytymi paluszkami? bo na roznego rodzaju klapeczki nie jest jeszcze pora.. co propoujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×