Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwone szpilki

Polecane posty

Gość gość

Strasznie chciałabym sobie je kupić, ale nie wiem do czego można by było je nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D wielu rzeczy. Do jeansów, do czarnych garniturowych spodni, do granatowych garniturowych spodni, do małej czarnej, do ołówkowej spódnicy - praktycznie do wszystkiego, byle w spokojnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone szpilki nosi się nie tylko na wieczór , ale także na co dzień - do dżinsów , spodni cygaretek ,ołówkowych i kloszowych spódnic, klasyczne sukienki. Świetnie będą prezentować się w połączeniu z bielą i granatem , bielą i czernią , szarościami , beżami . Czerwone szpilki z panterkowa mini lub mocno wydekoltowaną małą czarną będą wyglądały kiczowato i wulgarnie , unikaj takich połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze dziewczyny powiedcie mi - znalazłam ostatnio fajne czerwone szpilki za 90 zł. To normalna cena czy drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobra;) czerwone szpilki pasują do wielu stylizacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie kupię :) one mają obcas chyba 10 cm i do tego czerwoną sukienkę :) bo ostatnio jakoś zakochałam się w czerwieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę kilka doskonałych modeli jakiś czas temu widziałam. Na Eobuwie bodajże. Sprawdzę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×