Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy koszule nocne to obciach?

Polecane posty

Gość gość

Jestem na 1 roku studiów i zrobiłyśmy sobie z koleżankami małe nocowanie. Było nas 5 i tylko ja miałam koszule nocną. Jedna nawet pytała mnie czemu nie śpie w piżamach. Czy to obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule nie musza być babcine, ale piżamy są bardziej komfortowe , zwłaszcza gdy w pokoju śpi więcej osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Dokładnie też wydaje mi się, że piżamy są bardziej komfortowe, szczególnie w takich miejscach, w których może odwiedzić nas ktoś nieznajomy, chyba, że lubisz biegać w koszuli nocnej przy nieznajomych to ok. W Promodi masz teraz fajne wyprzedaże, zarówno jeśli chodzi o koszule nocne jak i piżamy możecie sobie coś fajnego znaleźć - http://promodi.pl/promocja-koszule-nocne/ w zasadzie wszystko zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka koszula. Generalnie wszelkie sukienki, spódniczki i koszule nocne są bardziej kobiece niż piżamy. W sypialni małżeńskiej żadna piżama nawet się nie umywa do seksownej koszuli nocnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
koszula nie musi wcale być babciowa zapraszam www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie obciach. dlaczego? kwestia preferencji i wygody. ja bym się obudziła z podwiniętą w okolicy pasa. nawet długie szersze spodnie pidżamowe mi sie podwijają nad kolana w nocy, więc oba rozwiązania odpadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×