Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaaaaaaa

czy kupował ktoś coś w sklepie internetowym AgraffkaLove

Polecane posty

Gość Agataaaaaaaaaaaaa

Mam pytanie do maniaczek zakupów przez internet. Kupował ktoś już w sklepie www.agraffkalove.pl ?? Jakieś doświadczenia opinie? Mało co kupuję w internecie a szukam kiecki na wesele a i spodnie mi tam wpadły w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka101
kupowałam tunikę trapezową http://www.agraffkalove.pl/pl/p/Trapezowa-tunika-mietowy/1174 i jestem zadowolona, jest ładniejsza niż na zdjęciu z modelka :P JA mogę sklep polecić, obsługa fajna, miła, czas dostawy szybki a koszt kuriera tani więc za taką jakoś ubrań się nie przepłaca w żadnym wypadku. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest dość drogo ale ubrania fajne :) ten sklep prowadzi blogerka z pingera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie ubrania bardzo podobają, cały czas śledzę ofertę i dwa razy już robiłam zakup, nie zawiodłam się jeśli prowadzi blogerka to pewnie dlatego same fajne rzeczy tam są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia1988
ja kupowałam od nich kombinezon ale na allegro i też wszystko ok, mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkasas
super ciuszki na tej agraffce :) kuszą jak nie wiem co! a zamawiał już ktoś może te bluzki ze złotym motywem rombem? Ciekawa jestem jakiej są jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaaaa1234
Ja zamawiałam tę bluzeczkę:) szczerze przyznając nie spodziewałam się aż tak dobrej jakości, polecam....super dopasowany rozmiar (jak dla mnie) do tego bardzo miła obsługa podczas całej transakcji....mogę polecić:) sama już mam na oku kilka innych ciuszków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuszki fajne, ale trochę drogie, jeśli to idzie w parze z jakością to zapowiada się fajne nowe miejsce do szperania w ciuchach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuszki bardzo fajne:) cena porównywalna do innych miejsc w sieci chociażby jestesmodna.pl czy pandzior.pl sama nic nie kupiłam jeszcze tam ale przyznam, że asortyment zachecający,. Czy ktoś może skusił się na kombinezon z ich oferty? bo szukam podobnego ale zawsze wolę wcześniej poznać opinie innych, dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda84
Ja ostatnio kupiłam sobie u nich fajną tunikę:) byłam bardzo mile zaskoczona, gdy już drugiego dnia zapukał do moich drzwi kurier z przesyłką:) tunika bardzo fajna, super jakość... ja polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya1988
Dla mnie w sam raz :D :D Po prostu codziennie czaje się czy są nowości bo wszystko w moim stylu na sto 50 tysięcy % Niektóre rzeczy troche drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_wro
fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupowalam bo nie lubi kupowac przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faajny sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam zakupy po raz pierwszy ale jestem zadowolona, kupiłam żakiet i koszulę - bardzo dobry gatunek i dlatego może nie jest tanio. Na pewno jeszcze się skuszę na zakupy. Obsługa sklepu bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1996xoxoxo
nie ma zbytnio takich rzeczy w moim stylu ale każdy ma inny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienki i spodnie z niskim krokiem są z***biaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze się bawiłam w sukience agraffkowej na studniówce :) polecam sklep z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam spodnie i torebkę, jestem zadowolona 100% polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, koszule damskie i żakiety w dobrym gatunku, dobrze się noszą, szybka realizacja zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam żakiet w tym sklepie, ale musiałam go zwrócić ze względu na zły rozmiar. W regulaminie sklepu znajduje się zapis, że zwracają gotówkę po 14 dniach od odebrania przesyłki. Po upłynięciu tego terminu nie otrzymałam zwrotu. Kontakt ze sklepem był utrudniony, nikt nie odbierał telefonu. Wymiana wiadomości odbywała się tylko za pomocą maili i sms. Zostałam poinformowana, że zwrot nie został przelany z powodu awarii aplikacji bankowej, która miała trwać do czwartku. W następny poniedziałek napisałam maila dlaczego pieniądze wciąż nie wpłynęły. Odpowiedź była taka sama, iż awaria w banku dalej nie została usunięta, co wydało mi się dziwne, gdyż awarie są z reguły usuwane w jak najszybszym tempie. Zadzwoniłam na infolinię banku i otrzymałam informację, iż żadnej awarii nie było, a gdyby nawet wystąpiła, to zostałaby usunięta tego samego dnia. Natychmiast napisałam maila do sklepu z informacją którą uzyskałam w banku. Odpowiedź była natychmiastowa, że pieniądze zostaną przelane na konto w ciągu 2 dni i tak też się stało. Tyle że jestem świadoma tego, iż bez wnikania w temat czekałabym na pieniądze do tej pory. Dlatego zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana2
a ja mam niestety złe doświadczenia - zamówiłam sweter i spodnie , opłaciłam zamówienie - minęło 11 dni nie dostałam paczki więc napisałam mail z pytaniem - dostałam odpowiedź że czekali na doszycie jednego produktu ale wyślą mi paczkę priorytetowo. Podziękowałam myśląc że sprawa załatwiona choć byłoby miło dostać mail z informacją o opóźnieniu bez ponagalenia. Po 5 dniach dostałam paczkę ...ale tylko z jednym produktem a zamawiałam dwa!! zabrakło w niej spodni na które tyle czekam! wielkie rozczarowanie - napisałam mail i znów czekam na odpowiedź. Ten produkt który przyszedł jest niestety niskiej jakości - kardigan za 80 zł a w składzie sam poliester...odeśle na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana2
ja mam niestety złe doświadczenia - zamówiłam sweter i spodnie , opłaciłam zamówienie - minęło 11 dni nie dostałam paczki więc napisałam mail z pytaniem - dostałam odpowiedź że czekali na doszycie jednego produktu ale wyślą mi paczkę priorytetowo. Podziękowałam myśląc że sprawa załatwiona choć byłoby miło dostać mail z informacją o opóźnieniu bez ponaglenia. Po 5 dniach dostałam paczkę ...ale tylko z jednym produktem a zamawiałam dwa!! zabrakło w niej spodni na które tyle czekam! wielkie rozczarowanie - napisałam mail i znów czekam na odpowiedź. Ten produkt który przyszedł jest niestety niskiej jakości - kardigan za 80 zł a w składzie sam poliester...odeśle na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat!!Towar, który miał być wysłany w ciągu 7 dni okazał się niedostępny- niby dostawca musi doszyć. Dowiedziałam sie o tym dopiero po 1,5 tyg od zamówienia jak sama napisałam do sklepu. Dziś mijają ponad 2 tygodnie od złożenia zamówienia, ubrania nadal nie wysłane, na maila już mi przestali nawet odpowiadać. Dodzwonic sie nie mozna, wlascicielka tylko lakoniczne smsy wysyła. Omijajcie szeeeeerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaaaaaa
Ja ostatnio robiłam tam zakupy dwukrotnie w odstępie kilkunastu dni. Nie było żadnego problemu. Dostałam nawet dodatkowy rabat. Dziwią mnie szczerze mówiąc negatywne opinie...Może ktoś nie zwrócił uwagi na czas realizacji wysyłki? Ja z sukienki i sweterka jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm.. "Mariolaaaaaa" , tak? Dziwne, że piszesz akurat kilkanaście minut po tym, jak pisałam do sklepu, że mają negatywne opinie na forach. "Mariolo" macie w regulaminie napisane, że termin dostawy produktu wynosi do 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W moim zamówieniu było 7 dni. Ale nie w tym rzecz, rozumiem, że czasem mogą zdarzyć się różne awarie, ale jeśli przedłuża się czas realizacji to wypadałoby klienta o tym poinformować. Ja się dowiedziałam po upływie 7 dni, jak sama do Was napisałam. Od tej pory cały czas przedłużacie termin realizacji, podając dalsze terminy i odpowiadacie dopiero jak po kilka maili do Was wysyłam. Nie wiem dlaczego nie chcecie odbierać telefonów- komunikacja byłaby prostsza. Nadal nie wiem na czym stoję - ponoć nadal czekacie na towar od producenta, a paczka ma być dzisiaj do mnie wysłana. Zamówienie złożyłam 21 czerwca, więc tyle czasu już minęło, że jakoś nie dowierzam czy wyślecie ją w końcu dzisiaj. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusilda238
Moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne. Na produkty czekałam 5 dni ale dla mnie to czas do zaakceptowania szczególnie z uwagi nafakt, że w podobnym czasie docieraja do mnie produkty z innych sklepów. Przed zakupem pytałam o szczególy jednego z produktow i bez problemu otrzymałam odp. Produkty dotarły, bardzo fajne. Ja nie mam żadnych zastreżen do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×