Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria janina

Czy podrabia się bieliznę TRIUMPH?

Polecane posty

Gość maria janina

Dodam, że nie chodzi mi o jakieś Triumf - y czy Triomph - y, ale takie z zachowaniem oryginalnej pisowni, mające naprawdę imitować oryginały i nabierać klientów. Ostatnio w moim mieście zauważyłam na wystawie jednego z outletów zachęcający napis :BIELIZNA TRIUMPH OD 19,90 DO 25 ZŁ. Oczywiście weszłam, kupiłam 1 stanik:) I tak się zastanawiam, czy aby to nie podróbka, mam wrażenie, że jest lekko tandetny:)... Chociaż porównałam metkę z innym moim biustonoszem, zakupionym w firmowym sklepie, jest identyczna (oczywiście innna nazwa), z takiego samego materiału, sprzączki też ma metalowe z wygrawerowaną nazwą firmy... No sama nie wiem. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
A kto by podrabiał takie badziewie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria janina
No wiesz, badziewie, czy nie, dla przeciętnej Polki, cena bielizny Triumpha jest dosyć wygórowana... Może w krajach Europy Zachodniej jest to badziew, ale podejrzewam, że w Pl to synonim dobrej, drogiej bielizny i znajda sie oszołomy, chcące to podrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalilala
to moze byc triumph ale np 2giego gatunku. Duze firmy czasem tak robia ze te najlepsze daja do swoich sklepow a te nie do konca udane albo sprzed paru sezonow sprzedaja na boku za nizsza cene. pracowalam w sklepie z ubraniami i bardzo czesto tak bylo ze dostawialismy ciuchy markowe ale wlasnie te co sie normalnie nie sprezdawaly, wiec u nas byly po nizszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria janina
A całkiem możliwe. Ten model nazywa się Intense Passion WHP (nawiasem mówiąc co oznacza ten skrót? widziałam w internecie modele z i bez WHP), porównując do zdjęć, jest podobny, szczególy zachowane, tylko kolor (bordo) mnie nieco dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalilala
WHP moim zdaniem moze oznaczac ze jest sztywny, tzn ma gabeczki albo poduszki z przodu a nie tylko cienki material. Ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria janina
Tak, to chyba właściwy trop. Może jeszcze chodzić w tym o rodzaj haftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciała nawet za
darmo triumfa przecież to badziew szyty w chinach a za te ich biustonosze bym teraz 1zł nie dała , już słyszałam opinię ,że staniki jak dla krów nie dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triumph jest drogi, ale beznadziejny, obwody dopiero od 70, do tego rozciągliwe jak nie wiem co, brak większych misek, staniki głównie brzydkie. Za ceny jakie tam proponują można kupić naprawdę dobrą bieliznę i jakościowo, i rozmiarowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triumf jest nica wart ;) biustonosze po kilku miesiącach noszenia tak się rozciągają ,że masz możliwość owinąć się jeszcze raz tym obwodem a po za tym to nie jest ten triumf co z przed lat ;)nie ten sam co był dawniej w pewexach ,teraz jest brzydki i szyty ze sztywnych pancernych wręcz materiałow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcalenienie
Cena nie świadczy o jakości. W przypadku tej marki jest nawet całkowicie nieadekwatna i mocno wygórowana (w porównaniu do oferty rozmiarów, krojów, kolorów i jakości ogólnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznzczenia w biustonoszach: N Biustonosz z ramiączkami wyprowadzanymi ze środka miseczki W Biustonosz z fiszbinami WP Biustonosz z fiszbinami, usztywniany WF Biustonosz z fiszbinami zapinany z przodu WH Biustonosz z fiszbinami i ramiączkami wyprowadzanymi na zewnątrz miseczki WHP Biustonosz z fiszbinami i ramiączkami wyprowadzanymi na zewnątrz miseczek WHU Biustonosz z fiszbinami, efekt push-up, ramiączka wyprowadzane na zewnątrz miseczki WHUM Biustonosz z fiszbinami, efekt push-up, różne warianty zapięcia ramiączek WD Biustonosz z fiszbinami i odpinanymi ramiączkami WDP Biustonosz z fiszbinami, usztywniany, z odpinanymi ramiączkami P Biustonosz z usztywnianymi miseczkami L Biustonosz z przedłużanym stanem CRS Gorset BAN Biustonosz typu Bandeau BV Koszulka z biustonoszem BVW Koszulka z biustonoszem z fiszbinami Shirt 01 Koszulka z ramiączkami typu "spaghetti" Shirt 02 Koszulka na cienkich ramiączkach Shirt 03 Koszulka z krótkim rękawem BS Gorset BSW Gorset z fiszbinami BSZ Gorset z zamkiem błyskawicznym Body 01 Body z ramiączkami typu "spaghetti". Przylegająca do ciała, jednoczęściowa bielizna. W body nie ma podziału na koszulkę i majteczki, dlatego też body nie odciska się na ubraniu wierzchnim. PAN Majtki modelujące PAN L Majtki modelujące z nogawkami Tai Figi typu tai - Majteczki ściągające w talii. STR String TAN Tanga - Nieznacznie wycięte majteczki. Na biodrach połączone wąskim paseczkiem z materiału, gumowej taśmy lub tasiemki. HIP Hipster SHO Majtki typu szorty Bodydress Sukienka modelująca Dress Halka Skirt Półhalka SB Podwiązka S Pas do pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co tu podrabiać... rozumiem, że może kusić podrabianie Panache, Freyi, Ewy Michalak, Avocado... Ale triumpha? :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio jest chiniski? myślałam, że niemiecki. raczej na triumpha nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie rowniez podpisuje pod tym ze to jest szajs. Niestety ale wszystkie kupowane u ńch biustonosze szybko rozpadly sie. Cena najtanszego jaki kupilam byla ok. 150zl wzyz.teraz nosze ostatni wkrotce pojdzie do smietnika - caly sie rozkleil. Jedna rzecz jaka byla fajna to majtki ale one kosztowaly okolo 70 zl i mialam je naprawde dlugo i wygladaly i nosily sie super ale to byla tylko jedna rzecz na ok. 10 sztuk bielizny od nich. Takze zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim się uświadomiłam na stanikomanii, kupowałam najczęściej staniki triumpha, wg mnie są ładne, po praniu zachowywał kształt i kolor ale rozmiarówkę mają okropną, swoje biustonosze 70 pod biustem, potrafiłam rozciągnąć do ponad 90cm (to był rekord)- biustu to on nie podtrzymywał wcale, a tym samym nie spełniał roli biustonosza już ich nie noszę, ale leżą od 3 lat i szkoda mi ich wyrzucić, bo są po prostu ładne i drogie były : -), dojrzewam powoli do ich wywalenia tak więc wątpię, że komuś by się chciało podrabiać, bo coraz więcej kobiet wie, że jest dużo lepszych marek, a triumph chyba jedzie na renomie z okresu komunizmu, kiedy to naprawdę w Polsce taki stanik to był luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie podrabia się :P ona była do d**y i nadal jest do d**y , paskudne fasony szerokie obwody i fatalnie skonstruowane miseczki dla starych grubych Niemek fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam stanik triumph-a od jakichś niepamiętnych czasów i wciąż wygląda i nosi się świetnie,więc nie wiem skąd te złe opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że triumph to badziewie nie warte swojej ceny. W dodatku rozmiarówka beznadziejna, nie ma np obwodów 65. Esotiq ma 100 razy lepszą bielizne i tańszą jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami co do marki triumph . Są świetne ! mam kilka modeli i wcale nie są dla 'grubej starej niemki' ja mam roozmiar 70e lub 70f i jakoś znajdę zawsze dla siebie coś fajnego ! i jestem bardzo zadowolona :) A jak komus ceny przeszkadzaja to można poszukać w internecie fajnych promocji :) www.ekubas.pl może coś znajdziecie dla siebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy opłaca się kupować podróbki, jak można na kuponiarni kupić o wiele taniej nawet oryginalną bieliznę?? Ja zawsze kupuję oryginały: http://kuponiarnia.pl/promocje/stylepit/, a płacę jak za tańszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×