Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarownica_Akara

Czy są tu jakieś normalne dziewczyny

Polecane posty

Takie, które nie myślą tylko o ciuszkach i tipsach. Ble!! kurcze, wszystkie na jedną mańkę, co w telewizji sie pojawi to juz kazda musi mieć. Zna ktoś jakąś fajną stronkę z krótkimi, odważnymi fryzurkami??? Pozdrawiam te normalne, nie niewolnice make-upu i tandetnych ciuszków, kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilemo69
no pewnie tylko co to znaczy normalna? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilemo69
myśle że takie kobitki co nie myślą tylko o żelach i farbach nie są uważane za normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka która ma swoj własny styl, nie jakaś dyskotekowa cizia. Kurcze co druga na ulicy ubrana jest prawie tak samo. W tv mówia- \"w tym sezonie modny bedzie dzins\"- jeb!! prawie kazda ubiera dzins, w tym roku \"modne\" sa talkie buty z futerkiem, no i co?? Prawie kazda ma takie buty. Ja pikole, a w ogole rozbrajaja mnie dziewuchy, ktore kupuja ciuchy tylko na jeden sezon, hehehe- w nastepnym juz nie zalozy, bo przeciez nie modne juz!!! Co sie z ludzmi porobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia \"normalności\" jest kwestią subiektywną..o czym rozmawiają nowmalne dziewczyny? mam nadzieję, że moje pytanie nie jest \"nienormalne\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Takie, które nie myślą tylko o ciuszkach\" a o czym Ty właśnie napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.....to nie wyrażaj swego zdania na jakis temat, bo przeciez to opinia subiektywna:/ Chyba wiadomo , że chodzi o normalnosc taką jaka ja sobie ja wobrazam, taka ktora zalezna jest od mojego gustu i upodoban. Chyba napisalam juz wczesniej co uwazam za normalne....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10000
o fryzurki pytała dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam, że jesteśmy na forum i każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii.. jeśli chcesz pisać do siebie, napisz maila na swoją pocztę, a nie topiki pytające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam sie za normalna, kwestia ubior i wygladu jest dla mnie wazna, lubie czuc sie dobrze w tym co mam na sobie, lubie wygladac i czuc sie kobieco.. myslenie o ciuszkach a tylko o ciuszkach albo tylko modnych ciuszkach to rozne rzeczy, wiec sprecyzuj temat kolezanko:P czy normalne sa dla Ciebie laski z rozczochranymi wloasami, w glanach przy 30 stoniach, z kostka na plecach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kostką z naszywką \"Metallica\" i trzema maskotkami przyczepionymi do sprzączek.. i obowiązkowo kolczyk w nosie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Musisz być chyba jakaś niedowartościowana... NORMALNA dziewczyna nie załozyłaby tak debilnego topiku. Draznia mnie takie jak ty co wyśmiewaja inne kobiety. Zakładają topik i myślą ze inni bedą im przytakiwać. W czym ty w ogole jesteś lepsza od takiej która lubi modnie wyglądać??? No w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilemo69
no właśnie to ja chyba nie jestem ani normalna ani nienormalna, w szafie mam 4 pary jeansów, dwa swetry jeszcze nie mam żeli ale będę miła akryle nie lubię cekinów falbanek i innych fanaberii na głowie blond pasemka godzinami mogę gadać o moich chłopakach (czytaj: synach) , i innych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia lalka nieduza===> no cóż... nie czuje sie niedowartościowana, wrecz przeciwnie. Przynajmniej mogę sobie popatrzec na takie jak Ty i \"Patologia\" hehehe... jedyne rzeczy o jakich potraficie gadac to ciuchy, chodzicie wszystkie tak samo ubrane a media maja pole do popisu...wszystko takim jak wy mozna wcisnac, nawet jakies tandetne kolczyki z plastiku za 40 zł. Mam dość takich glupich lalek, mam powody żeby tak mowic, bo widze co sie dzieje. Patologia====> o co ci chodzi dziewczyno?? zajmij sie lepiej paznokciami. Nie chce nikogo obrazac ale nie mam szacunku do kobiet które zamiast mózgu maja papke medialna. Ktos napisał, ze zalozylam glupi topik. Ja widzialam jeszcze glupszy, typu \" jak sie ubrac do pracy\". Kurcze ..... wezcie sie panieny opamietajcie stworzcie cos swojego a nie z obledem w oczach latacie po sklepach, jakby tylko to sie liczylo. Bo przeciesz szmaty i paznokietki to najwazniejsza rzecz w zyciu!! i dzieki temu mamy spoleczenstwo jakie mamy, po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownico....
topik "w co sie ubrac do pracy" nie jest najgorszy. Najglupsze sa w stylu "co bedzie modne tej wiosny" - od razu zdradza niewolnicze przywiazanie do obowiazujacych trendow. Bo przeciez jesli dziewczyna ma wlasny styl, to nie musi sie interesowac tym co bedzie modne wiosna, latem czy jesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Do Czarownicy.... gdzie ja napisałam ze lubie modnie wyglądac? :) W mojej wypowiedzi nie ma ani jednego zdania z ktorego mozna wywnioskowac ze jestem niewolnica mody. Nie przyklejaj mi kochaniutka łatki tylko dlatego, ze skrytykowałam twoj sposób myslenia i oceny innych. Sory ale w moich oczach jeszcze bardziej sie pogrązyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się ma kolczyk w nosie to sie nie jest normalnym? I w glanach też sie jest nienormalnym? I w różowych butkach się jest nienormalnym? I w platynowym blondzie? I w kruczej czerni? Nie ma normalnych.... Grozą wieje....[drży ze strachu skulona pod łóżkiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownico
Czarownico zaprezentowałaś się tutaj jako wielki pustak bezbrzeżnie ograniczony i przypominasz pokolenie moherowych beretów. Nie podoba się tobie cudzy ubiór to twoja sprawa ale twoja wypowiedz: „hyba wiadomo , że chodzi o normalnosc taką jaka ja sobie ja wobrazam, taka ktora zalezna jest od mojego gustu i upodoban. Chyba napisalam juz wczesniej co uwazam za normalne....:/” To że ty jaśnie pani uważasz ze coś jest normalne to nie znaczy że takie jest. To jest po prostu żałosne, ludzie którzy oceniają innych na podstawie butów ,kolczyków, pasków itp… . Jedyne o czym marzę to aby spotykać w swoim życiu jak najmniej tak prymitywnych osobników jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psze bardzo
Czarownico stronka z krótkimi fryzurkami,któreych jestem zwolenniczką:) Niektóre naprawde są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
przetastowalam wiele stylow i wybralam ten w ktorym czuje sie najlepiej.......i nauczylam sie ze kobiet nie ocenia sie po dlugosci spodnicy....troche tolerancji dla roznych stylow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×