Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce byc modna

czy skorzane spodnie pasuja tylko bardzo zgrabnym dziewczynom ?

Polecane posty

Gość chce byc modna

jest moda na skorzane spodnie ale moim zdaniem w lateksowych rurkach ladnie wyglada raczej wysoka i bardzo szczupla dziewczyna ... a ja jestem niska i mam bardzo kobiece biodra... szczuple lydki a uda juz dosyc znacznie sie rozszarzaja i szerokie biodra wiec wiem ze rurki mnie jeszcze bardziej poszerza... czytalam tez, zeby nosic skorzane spodnie trzeba miec bardzo zgrabny tylek... a ja mam wlasnie te szerokie biodra i no i takie sobie tylek ... czy jest dla mnie szansa na takie spodnie ? jakies propozycje? linki mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko wez pomysl to nie boli
masz dupsko jak szafa wiec niestety, niektorych ubran nosic nie mozesz :O i nic nie da wmawiania "bardzo kobiece" po prostu dupa jak szafa i tyle, co nie zrobisz bedziesz wygladac okropnie w takich spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc modna
nie mam dupy jak szafa ... tylko szerokie biodra ... rozroznia sie u kobiet waskie i szerokie tylko, ze wlasnie te pierwsze to powinni miec faceci, wiec mi nie mow ze "kobiece" to jest zla nazwa.. poprostu nie jestem chudzielcem, mam 90 w biodrach ? to chyba nie jest dupa jak szafa bo wiem, ze wiele kobiet ma takie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuiop
gosh..ciaagle ta sama osoba pisze o skórze.Jakis maniak skór lub bdsm.Wszedzie wsciubia swoje wypociny o skórze i sie onanizuje jak widzi kawałek bardziewnych skórzanych spodni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry pomysl
kup sobie koniecznie - napewno bedziesz wygladac idealnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc modna
ojezu.. dodalam ten temat wlasnie dlatego, ze zobaczylam duzo o skorze... i wywnioskowalam, ze to teraz temat 'na topie" i chcialam sie dowiedziec, czy mi by pasowaly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwertyuiol
lecz sie debilu skórzany,dodajesz topiki o tej slórze a potem piszesz o sobie jako ze szalejesz za skórą,lecz sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytuje fragment z powyzszego
Absolutny hit? Dla nas to skórzane spodnie! Panie, które się na nie zdecydują będą naprawdę wyglądać rewelacyjnie. Pamiętajmy jednak, że tak krzykliwy ubiór musi być świetnie dobrany do sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie PASUJA
WSZYSTKIM DZIEWCZYNĄ !!! musza byc tylko dobrane do figury - widzialem w skorze i chude i grube - naprawde zawsze podkreslaja kobiecosc - o ile sa dobrze dobrane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSWERTYUIOP
SKÓROWYM ZBOLOM MÓWIE STANOWCZO NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecko wstalo
skórzane spodnie nikomu nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zime pasuja każdemu
i jej i jemu - byle tylko były dobrane odpowiednio do sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym przecietnym tez pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×