Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy trampki pasuja do dlugich spodnic

Polecane posty

Gość gość

mam 2 jedwabne dlugie spodnice na lato, jedna w kolorze matowej oliwki modnej w tym sezonie, a druga niebieska-odcien malospotykany ale tez bardzo ladny, czasem ktos mnie pyta gdzie je kupilam, I nakladalam do nich krotkie bluzy dzinsowe ale duzo dziewczyn tak nosi, obcisla podkoszulke, a buty na koturnie, czy trampki moglyby pasowac do takich spodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pasują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też często noszę trampki do długich spódnic. Super wyglądają i do tego jest to bardzo wygodny zestaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne , że pasują :)))) Mi się strasznie podobają długie spódnice , do tego trampki . Tak trochę na rockowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć ciekawy styl :) , fajne buty można kupić w sklepie KAJA-SPORT www.kaja-sport.pl/ w bardzo atrakcyjnych ofertach :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Spokojnie, nie musisz się martwić, że trampki będą wyglądały dziwnie. Do spódnicy takie buty świetnie się nadadzą, przełamią styl :) Jeśli szukasz pasujących butów zerknij tutaj http://www.cozacena.pl/buty-damskie mają bardzo dużo ładnych butów i to w niskich cenach, ponieważ na CoZaCena porównasz różne oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×