Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ala zero

czy u was tez w kazdym sklepie sklapki z cekinami sprzedaja???

Polecane posty

porwały mi sie buty i postanowialm w sobote kupic nowe klapki skórzane z zakrytymi przodami, ale nic, zero takiego asortymenty w sklepie. wszedzie klapiki z cekinami, aplikacjaki ,haftami no i sie pytam czy u was tez?? czy to ma byc modne?? i do czego to nosic??? bo jak nic nie znajde to bede zmuszona do kupna-choc wizja takiego czegos na mojej stopie mi si enie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapki z cekinami??No chyba do stroju ludowego. Niestety tak w naszym pięknym kraju jest że wszystko jak już robią to \"na jedno kopyto\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka Pana Kleksa
tez miałam ten problem.mówie sobie- kurcze przeciez nie moge ich kupic bo bede wyglądała śmiesznie nie dośc ze jak cyganka ale przeciez onie nie pasują do zwykłych ubrań tylko do cygańskich a ja takich nie nosze. i nie kupiłam klapek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja kupiłam sandały:-) a klapki to takie w tesco gumowe za 4zl na basen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
chyba w Ryłko są skórzane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie podpisuje pod postem ,ze gdzie by nie spojrzec tam same cekiny i klapki a`la marakesz . Cokolwiek innego ciężko jest dostać. Nie mniej tydzien temu upolowałam klasyczne klapeczki ryłki w bezowym kolorku ... maja jeden mankament , są z nubuku i diabelnie się brudza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo ;( wszystko z cekinami :O:O:O masakra...która nosi buty a\'la Alladyn :> ...takie z cekinami i zawinietymi do góry czóbkami? :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam przez pewien okres czasu w anglii, tam tez w kazdym sklepie tylko buty, klapki itd. z cekinami. przyjechałam do polski a tu to samo- w kazdym sklepie. nie myslałam, ze polska taka do przodu ;) nie no zartuje mi tez nie bardzo to podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...............
no własnie wczoraj zakładałam topik tez o cekinach tylko na bluzce,niektórzy nawet mysleli ze to prowokacja :-0 bluzka mi sie podobała tzn fason ale była wysadzana cekinami ,załamka dla mnie zupełna cepeliada .Bluzke kupiłam a cekiny odczepiłam ,nie ma nawet sladu ale z butami chyba tak łatwo nie pójdzie siostra ktora mieszka we Włoszech mówi ze tam tez tylko ciuchy z cekinami ,dla mnie to zalatuje zespołem ludowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj poszlam z ciekawosci na bazar tam dopiero cekinowe szalenstwo.znalzam jedne klapki zakrytte palce to chyba nubuk czy jakos tak sie nazywa to cos z czego sa wykonane ale nie wiem czym bede to czycic, bo sa takie jasny bez i tanie bo 50 zl i najwaniejsze sa wyscielone skorzana wkładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od dwoch tygodni poszukuje klapek i chyba cale lato bede chodzic w zakrytych butach, bo u mnie tez tylko cekiny, a ja tego nie ubiore, bo: 1. nie podobaja mi sie 2.nie chce miec butow, ktore na 10 dziewczyn takie same buty jak ja ma 9:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×