Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zmiana koloru oczu tylko przez soczewki?

Polecane posty

Gość gość

Czy zmiana koloru oczu tylko przez soczewki? mnie one na oku trochę przeszkadzają, więc szukam nieco innych możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chu.j zmieniać kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie inaczej, ja juz to przerabiałam i dałam sobie spokoj, soczewki są za drogie i niewygodne, innych sposobów brak, jest jakiś lek dla ludzi z jaskrą który ma skutek uboczny - przyciemnienie oczu, ale on jest niezbyt bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba źle zakładasz te soczewki lub masz pod nimi jakieś paprochy. Bo soczewki mają to do siebie, że nie czuć ich na oku (wiem, bo sama noszę korekcyjne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert789654123
Tak. W Auschwitz przeprowadzali badania nad technikami zmiany koloru oczu. Wystarczy stanąc do kolan w miscie lub wannie jak nie masz duzej miski, wlac do ciepłej nie gorącej wody sode oczyszczoną , 2 żółtka i gówno likaona ewentualnie psa dingo, po 30 minutach odlej sie do wody i gotowe!! Najłatwiejsze DIY na świecie. Wypróbuj i przekaż dalej. Powodzonka , aha kolor wychodzi potem o barwie rzygów po dwutygodniowej lasagni. Mam nadzieje ze pomoglam, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donahilla
O raju, ale się ubawiłam czytają wasze komenty:) Nie no ja tez tak nie do końca rozumiem po co zmieniac kolor oczu, jakby to miało jakieś wielkie znaczenie. Fakt, soczewkami najprościej, a jak się ma problem z ich zakładaniem to nie ma co wariować, nic na siłe jak się ma potem cierpieć. Tu http://www.amfora.pl/wiadomosc/jak-rozpoznac-rozjasnic-lub-zmienic-kolor-oczu/3108/ piszą, że sa też podobno jakieś metody laserowego odciągania pigmentu ale wg mnie to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć inny kolor oczu, ale jakieś lasery i soczewki? nie mam czasu, nie mam pieniędzy, ani tym bardziej cierpliwości i tolerancji na ból jaki może się wiązać z operacją laserową, czy nie laserową to jednak operacją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co narażać się na zniszczenie wzroku poprzez jakieś lasery, szkła kontaktowe? Nie ma całkowicie bezpiecznej metody. Najlepiej pogodzić się ze swoim kolorem tęczówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Brazylii namietnie laseruja na niebieskie oczy, gdzies blizej pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×