Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo. WantItBuyItWearIt

Dlaczego tak trudno o unikatowe ubrania u nas?

Polecane posty

Gość Karo. WantItBuyItWearIt

Na wstępie od razu podkreślam, że moje przemyślenia dotyczą głównie modowego aspektu życia kobiet, aczkolwiek Panów również zapraszam do lektury ;) Ostatnio trafiłam w Super Stacji na program, w którym wypowiadały się młode Polki, Celebrytki na temat markowych rzeczy. Tak naprawdę w Polsce kupno "niesieciowych" ubrań wiąże się albo z cudem, albo z grubym portfelem. Ale co mają zrobić dziewczyny, młode kobiety, które nie lubią powielać schematów? Te, które cenią sobie indywidualny styl, unikatowość, oryginalność? Rzeczywiście mamy z tym problem. Marki cenione na Zachodzie Europy, czy w USA są zupełnie nieznane u Nas. Nie ma sklepów, które oferują ich produkty. Nawet robiąc research w Internecie nie natrafiłam na wiarygodny sklep internetowy, który miałby choćby kilka sztuk, czegoś innego, niestandardowego.Trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że brakuje Nam marek, które oferują dobre gatunkowo ubrania za niewielką cenę i nie są standardowym rozwiązaniem. Możecie zapytać po co nam więcej? Przecież rynek modowy w Polsce i tak rozwinął się w przeciągu kilku ostatnich lat. Owszem, ale czy nie zauważyliście, że te rzeczy, które oferują nam "sieciówki" są coraz droższe i słabsze gatunkowo? Na razie to, co docenia Zachód jest dla Nas nieosiągalne, ale może warto próbować to zmienić. Uważam, że powinniśmy promować to, co dobre, sprawdzone, a u nas nieznane. A Internet w dzisiejszych czasach potrafi zdziałać cuda ;) Podsumowując: brakuje unikatowych, ciekawych rozwiązań modowych dla nietuzinkowych, młodych Polek. Ja jestem miłośniczką oryginalności za przystępną cenę, dlatego też staram się wyszukiwać, zamawiać, przywozić ubrania i dodatki innych marek niż te, które widzimy na co dzień. Piszę blog-shop o tej tematyce i staram się na każdym kroku zwracać na to uwagę. Macie tak jak ja i też nie lubicie standardowych rozwiązań z "sieciówek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak, muszę się zgodzić. Sieciówki niekiedy ceny mają kosmiczne, na pewno nie adekwatne do jakości. O wzornictwie nie wspominając... Są marki polskie "gwiazdroskie" i te na prawie każdą kieszeń. Co powiesz na przykład na temat marki borska? http://malkiszia.blogspot.com/2013/05/fashion.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhfh
dylsien - won z reklamą, myslisz ze jestesmy az tak głupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u u iu
dziwne macie problemy...większość Polaków ubiera sie w szmateksach, bo na droższe rzeczy ich zwyczajnie nie stać. Bierzcie pod uwagę stosunek cen odzieży w Polsce do zarobków przeciętnego Kowalskiego...zreszta o oryginalne i unikatowe ubrania w takim sklepie nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo. WantItBuyItWearIt
Memsen bardzo fajne ubranka, przede wszystkim nietypowe i wlasnie o to chodzi ;) Ja sprowadzam rzeczy bardziej komercyjnych marek, ktore uwazam są godne uwagi tym bardziej, że można je dostać za duze pieniadze (spokojnie w cenach sieciowek) co o nich myslisz teraz Ty? ;) http://wantitbuyitwearit.blogspot.com/ Auuiu: to nie są problemy, tylko dodatkowe rozwiązania. każda z nas lubi zakupy. Ja jestem zadania, że czasem warto nawet odlozyc troche pieniedzy, a miec jedna porządna, dobra gatunkowo i unikatową rzecz, niż masę nijakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez sa na to sposoby ale tylko jak sie wie jak sie to robi i wtedy spoko sloneczko :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiikkaa
Zawsze pozostaje szansa, że wyszukamy sobie coś w secendhendach . nie będę wam zdradzać swoich magicznych miejscówek ale 1 mogę podesłać często dużo tam rzeczy od projektantów których w Polsce nie widać , dużo tam wyszperałam ale i tak już w Krakowie nie mieszkam wiec nic nie tracę :P https://www.facebook.com/moda.tania.odziez?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, ja szukam czerwonej koszuli z dlugim rekawem i tez nie moge znalezc, ewentualnie 3/4 rekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech Polsza :D Jednak UK lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to też się zmienia, powstają też nowe marki, jak Just Your Story, która zainspirowana była książką Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, nie pomyślałabym, że literatura może być inspiracją dla mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstaje coraz wiecej firm z unikatowymi ubraniami, wiele kryje sie pod anglojezycznymi nazwami tak jak Miss behave - msbhv.com czy jakis tak i ostatnio widzialam Holy Mess -holymess.eu, bardzo ciekawy start. Zobaczyny co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to mam wrażenie, że wszystkie sieciówki oferują to samo... Te same fasony, tylko inne kolory i metka. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale dziś patrząc na ulice miast, na których każdy wygląda praktycznie tak samo, szukam sklepów, które mają do zaoferowania "coś więcej". I tak trafiłam na PasujeMi.pl. Bardzo lubię ten sklep, bo ma naprawdę oryginalne, niebanalne rzeczy. Ciekawe fasony, w końcu jakiś "powiew świeżości" ;-) Sprawdź sobie: https://pasujemi.pl/ubrania/wszystkie Myślę, że znajdziesz też coś dla siebie. ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że trochę szukając w internecie możesz znaleźć odzież unikatową :), wystarczy poszukać. Zajrzyj do nas mamy różne modele które nie znajdziesz w sieciówkach www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×