Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a za oknem deszczzzzzzzzz

Do czego torebka kopertowka ?

Polecane posty

Gość a za oknem deszczzzzzzzzz

modne sa teraz takie torebeczki ale one mi sie kojarzą z sukienkami i zakiecikami, jakimis imprezami, czy nadaje sie ona na co dzien? czy jest praktyczna? bo tak smigac z torebka w reku to niezbyt wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika12233
Ja kopertówki noszę często, na spacery, na zakupy (odzieżowe) no i oczywiście uroczystości i wszelkie tego typu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
zalezy jakie - ja zakladam na kazde eleganckie wyjscia jak rowniez do klubow w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyskata_agata
tak tak, duzo zalezy od kroju :) ale tak naprawde mozna je nosic wszedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka82
ja uwielbiam kopertowki - wczoraj wlasnie sobie kupilam nowa... ale taka bardziej casualowa w s.Oliverze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-u-d-i
kopertówki są najmodniejsze tej jesieni. Można je nosić praktycznie przy każdej okazji - zależy jaki model wybierzesz. Proponuję poszperać na http://www.amiche.pl/par14,0-torebkikopertowki.html - mają mega duży wybór kopertówek dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-u-d-i
kopertówki są najmodniejsze tej jesieni. Można je nosić praktycznie przy każdej okazji - zależy jaki model wybierzesz. Proponuję poszperać na http://www.amiche.pl/par14,0-torebkikopertowki.html - mają mega duży wybór kopertówek dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie szczególnie podobają mi się te duże kopertówki. Bardzo ładne są te w pepitkę albo a la chanel- pikowane. widziałam też ostatnio taką na złotym łańcuszku- śliczna. chyba w mohito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże, kolorowe kopertówki można nosić nawet do sportowych ubrań, tak jak np. tu: zizzar.pl/sites/default/files/imce/u21/ART_bluzy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dresu pasuje jak ulal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu torebka- kopertówka, wskazana jest jako dodatek do oficjalnego wyjścia np: na eleganckie przyjęcie lub na romantyczna kolację czy do teatru, to jej główne przeznaczenie, a jeżeli szukasz torebek i nie tylko, to zobacz na Alfasan.pl ostatnio właśnie u nich kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×