Odpowiedz na ten temat

dobra firma produkujaca bielizne damska

• t0mik 2007.10.12 [14:50]
    czy mozecie podac mi nazwy firm produkujace markowa bielizne procz TRIUMPHA bo mysle ze nie tylko ta firma istnieje i jest dobra dzieki

Ostatnio pojawiło się słońce które rozświetla szarość dnia codzinnego, nich juz pozostanie jasne na wieki ...
  • best_bra 2007.10.12 [15:05]
    Melissa, Avocado, Freya, Panache, Fantaisie, Gossard, Kalyani, Lepel - dlugo mozna wymieniac oczko.gif

www.biusciaste.prv.pl www.stanikomania.blox.pl/html
  • a ja lubie 2007.10.12 [16:21]
    kinga, konrad, lupo, esotiq,
  • best_bra 2007.10.12 [16:39]
    Mamy inna definicje dobrej firmy chyba oczko.gif
    Dla mnie dobra firma to taka, ktora przede wszystkim:
    1. ma szeroka rozmiarowke (schodzi z obwodami ponizej 70, miseczki dochodza co najmniej do H)
    2. uzywa dobrych materialow (tu przerazliwie rozciagliwemu Triumphowi - Konradow i pozostalym tez - daleko nawet do Melissy)
    3. oferuje cos wiecej niz tylko push upy kilogramami gabki

Kinga oferuje raptem 3 obwody i 4 miseczki, Konrad i Lupo tez niewiele lepiej - z czym do ludzi? Zreszta, Triumpha tez nie uwazam za dobra firme, jakbym miala sklasyfikowac to moze na 20 miejsce by trafil smiech.gif

• toryczna 2007.10.12 [16:59]
    kingę lubię
  • do best_bra 2007.10.12 [17:17]
    To jest formu i kazdy wyraza swoja opinie, Ty juz swoja wyrazilas wiec daj szanse innym. Nie wszystko co jest dobre dla Ciebie jest dobre dla innych.
  • aaaaaahhhhhhh 2007.10.12 [17:23]
    dla mnie bardzo wazne jest wrornictwo i kolorystyka musza byc kobiece a nie jak dla starej babya mam rozmiar ktory produkuja wiekszosc firm i dla mnie one sa dobre.

• best_bra 2007.10.12 [17:25]
    O, a to ciekawe... Od kiedy to podjecie dyskusji na forum jest zle widziane? I skoro \"kazdy wyraza swoja opinie\" dlaczego ja nie moge wyrazic swojej opinii o wyborze przedpiscy? Przeciez ciagle pozostajemy w temacie....

• nibys 2007.10.12 [17:27]
    ja ostatnio kupiłam firmy lilly.

2 dni szukałam bardotki do sukienki na wesele (czytajcie do zadań specjalnychjezyk.gif ) aż trafiłam na ta markę.
    1. nie opada (przy moim nie za wielkim biuście 70B to najważniejsze)
    2. nie przesuwa się nawet przy wygibasach w tańcu
    3. jest śliczny a moje piersi nie przypominają odysei kostycznej 2020 jak np. w bardotkach triumpha.

ma tylko dwie wady cena 100zl i pranie ręczne(koronki).

mimo to szczerze polecam jak wybieracie sukienkę bez ramiączek bo to pierwszy biustonosz który sprawdził się w 100% usmiech.gifusmiech.gif

• nibys 2007.10.12 [17:28]
    a tak swoja droga wkleję ten co kupiłamjezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif
    http://www.biust.pl/pasaz/foto_duze/lilly/don na_8082.htm

• Beretka 2007.10.13 [02:17]
    Barbara, Chantelle, Lise Charmel, Passionata, Scandale, Variance Wonderbra, Aubade, Cacharel, Lou, Cacharel...
    Ja uwielbiam "Barbara"...

• Laura Diaz 2007.10.14 [22:13]
    Jest jeszcze firma Szame, nie wiem czy kojarzycie? Mają śliczne wzornictwo, cudne koronki i kolory, i jakość też super.

Nie jestem na diecie, nie jestem w ciąży, ślub też mnie nie rusza
  • gość 2013.08.01 [23:52]
    Zosia21, jak kretyńskim spamerem trzeba być, żeby odkopywać temat sprzed 6 lat?
  • gość 2013.08.02 [13:57]
    temat wciąż może się odrodzić, uważam że akurat temat dotyczący bielizny damskiej jest zawsze żywy, tym bardziej jeśli chodzi o firmy które produkują ją o dobrej jakości...
  • gość 2014.03.18 [17:25]
    ewaaaaa85, jak dorównuje do triumpha to się psu na budę nie zdało... zgłoś się jak znajdziesz lepsze (a są, i to dużo lepsze)
  • monikabercia 2014.08.16 [10:02]
    Jest dużo dobrych firm, które mają bardzo dobre biustonosze w ofercie, z tymże ja zawsze wybieram polskich producentów. Wszystko zależy też od kwoty jaką zamierzasz wydać. Jeżeli większą, polecam biustonosze KrisLine (chociaż zdarza im się, że produkty nie trzymają rozmiarówki). Z tańszych opcji są biustonosze Viki. Dobra polska firma z Lublina, z tymże to są biustonosze bez fiszbin. Miękkie, ale bardzo wygodne. Generalnie nie kupuj tanich w marketach, bo to najczęściej jest sprowadzane z Chin, a jak wszystkim wiadomo nie są to produkty najlepszej jakości.
    www.bieliznadlarodziny.pl
    edytowano 2014.08.16 [10:04]
  • gość 2014.08.16 [10:05]
    TRIUMPH jest słabą firmą, ma bardzo małe zróżnicowanie rozmiarów staników...
  • gość 2014.11.28 [15:48]
    Alles - polecam usmiech.gif
    Fajne staniki, szybko przez neta kupione, pasują jak ulał oczko.gif
  • Angie RS 2014.11.28 [15:53]
    z polskich Esotiq&Henderson, włoska Levante i mniej znana w Polsce ale wysoki poziom DIMParis, austriacki Woolford już znacznie droższe.
  • gość 2014.11.28 [15:57]
    Gaia, polska firma
    mam stanik tej firmy, duży naprawdę (95J), super się nosi. teraz pod choinkę będę sobie kolejny zamawiała usmiech.gif
    Triumpha na pewno nie polecam, rozmiarówka za mała (ich H to innych F), ekspedientki to na pewno nie brafitterki tylko często "z łapanki" przeszkolone - kiedyś sprzedawczyni mi chciała wcisnąć za mały stanik, kiedy indziej reklamowałam, bo mi totalnie biust poharatał. a więc triumphowi mówię dziękuję, nie skorzystam
  • gość 2014.11.28 [16:01]
    Ja lubię bieliznę esotiq, przede wszystkim dlatego, ze mam rozmiar 70G i naprawdę niewiele marek ma cos żadnego do zaoferowania w tym rozmiarze a tu za 120-150zl mogę miec ladny i odpowiednio dopasowany biustonosz (preferuję bardotkę)
  • biedna biedaczka 2014.11.28 [16:04]
    W Intimisi są fajne i drogie... mnie niestety nie stać na markowa bieliznę mogę sobie pomarzyć i poogladac w sklepie eh :-/
  • SybilkaSzpilka 2014.11.28 [16:09]
    Ja polecam bardzo Alles usmiech.gif Prześliczne wzory, dużo rozmiarów, wytrzymałe, czego chcieć więcej ^.^
  • Kumosz 2014.11.28 [16:37]
    A co sadzicie na temat tego co oferuje Calzedonia? Warto się tym sugerować? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj ,839
  • gość 2015.01.13 [19:13]
    Ja lubię Wolbar - mają piękne modele szortów i stringów, po prostu fantazja! Seksowne a jednocześnie wcale nie wulgarne, to jest to...
    http://www.hurtownia-rajstop.pl/wolbar-szorty -saha.html
  • MartaGirlJ 2015.01.13 [19:48]
    Polecam stronę intymna.pl - znajdziesz tam rożne marki w różnych cenach. Ja polecam esotiq - bardzo dobrze się je nosi, gatunkowo również nie mogę narzekać.
  • gość 2015.01.14 [09:25]
    Ja kupuję czasem na allinside.pl bieliznę i jest bardzo dobrej jakości. Mojemu chłopakowi baaaardzo się podoba smiech.gif
  • gość 2015.01.14 [11:27]
    Tak jak wyżej. Kupuję również na allinside.pl i są świetni. Bardzo ładna bielizna, komfortowo się ją nosi! Dobrze wykonana, z miłego materiału.
  • TakaJednaGalaretka 2015.02.09 [12:41]
    Jeśli mowa o dobrych producentach, to zajrzyjcie może tutaj : http://stronakobiety.eu/. Całkiem sporo producentów w jednym miejscu, będzie z czego wybrać usmiech.gif
  • Laurik 2015.08.30 [20:26]
    a co sądzicie o Key? Wg mnie bardzo miękkie i przyjemne rzeczy mają
  • Wisienkaa 2015.08.30 [21:15]
    Ja kiedyś nosiłam staniczki z Keya usmiech.gif bardzo je lubiłam, były wygodne i nie miały znienawidzonych przeze mnie drutów usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...