Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spinka1979

dobry ciucholand kraków

Polecane posty

czy ktoś wie?? taki , żeby ceny były ok ( jak mam dać za bluzkę 20 zł to wolę dołożyć i mieć ze sklepu ) , dla dzieci , żeby też coś fajnego było. I raczej nie mam na myśli Robanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirkmia
kazda sobota tomex ( blisko carrefoura w czyzynach)- znajdziesz cuda-niepowtarzalne:) a ceny-smieszne od 2 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llliioo
ale czy tam nie ma takich starych bardzo i smierdacych ciuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirkmia
no cos Ty,tak jak w ciucholandzie choc lepiej bo na swiezym powietrzu nie nasiaka to takim smrodem wilgoci, ale mowie Wam cuda mozna znalezc,czesto wtacam z wielka siatka po 7-8 sztuk za 20,30zl,wypierzesz i wcale nie widac ze to uzywane a tymbardziej kupione za grosze :) tylko trzeba jechac wczesnie ok 8 i grzebac grzebac grzebac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam koło Starego Kleparza ( na ulicy między Basztową a Filipem ) taki z ponoć samymi ciuchami z USA , ale cena za kilo 60 zł to chyba trochę odstrasza, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h,ksdfnolsvomjvli.s
no to tak... długo szukałam.. i mogę ci podać parę hmm no więc tak... na Filipa są 3 albo i 4... ale najlepszy jest chyba ten który możesz spotkać idąc w strone ul. Długiej. Co do Długiej to tam są bodajże dwa second-handy, jeden kolo ccc, a drugi niedaleko Nowego Kleparza.. Słyszałam też o ciuchach na ul. św Agnieszki, Placu Nowym, os. Kolorowym, os, Teatralnym... Ale tak ogólnie to najczęściej gdy mam juz w planie chodzić po ciuchach to jadę w stronę podgórza- tam jest chyba najwięcej..To tak xD: Na starowiślnej jest kilka.. Najczęściej słyszałam o tym, na skrzyżowaniu z ul. Dietla.. ostatnio próbowałam go odnaleźć.. ale oczywiście z moją orientacja w terenie nic nie znalazłam xD. Hmm... potem jest taki fajny na Miodowej (bodajże przystanek dalej..). Lubie tam chodzić- kiedyś znalazłam tam dwie fajne koszule.. Potem słyszałam że jest na Stradomskiej jakiś.. tak samo jak z tą Strowiślną nie znalazłam go... Dalej to jest na Lwowskiej (chyba dwa). Na Limanowskiego na wprost przystanku. Na rynku podgórskim jest chyba jeden. yy.. na św.Wawrzyńca jest taki genialny- zawsze można tam coś znaleźć- POLECAM xD... Potem to.. nie pamiętam ulicy, ale jest taki ciucholand na wspost przystanku tramwajowego. To gdzieś w okolicach Starowiślnej, Wawrzyńca... yy jadąc chyba 11-ką. no i.. jest też na Złotej jesini taki tani sklep z ubraniami SNC.. czasami warto go odwiedzić- ja kiedyś kupiłam sobie tam takie fajne szorty, które później będąc w galerii były na wystawie w sklepie coloseum ;-D Ale najlepszy myślę że jest.. yy na tomeksie... tzn tam koło namiotu... Tam jest najwięcej fajnych rzeczy- kiedyś znalazłam tam idealnie dopasaowaną marynarkę.. Myślę że pomimo wszystko warto chodzic do second handów.... Oszczędza się kasę, można znaleźć coś orginalnego i.. jest sie ekologicznym :-). To żadna ujma Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wstąpiłam do ciucholandu na ul. Smolki, najprawdopodobniej niedawno został otwarty, bo wcześniej go tam nie widziałam :) nazywa się "twój styl" , znajduje sie naprzeciw Alior Banku. są tam rzeczy wycenione w rozsądnych cenach (bluzka 12-14zł), ale są tez boksy gdzie mozna kupic ubrania na wagę. Nie wiem jak rzeczy w boksie, ale na wieszakach całkiem ładne ubrania, zakupilam tam 2 bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twee
Dobry second hand to nie lada gratka. Ja osobiście jestem uzależniona od buszowania po sklepach typu lumpeks.. :D Kiedyś tylko sklepy w realu dziś głównie online, markowe ubrania w śmiesznie niskich cenach bez wychodzenia z domu. Człowiek się z wiekiem rozleniwia.. :) Także znaleźć dobry ciucholand to złoto! Ostatnio wyhaczyłam śliczną bluzeczkę ZARA w śmiesznej cenie na innestyle,pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup ciuszek, limanowskiego 10, w poniedziałki naprawdę można wyhaczyć super rzeczy, bo jest dostawa do tego mają świetną ręcznie robioną biżuterię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym namawiała do odwiedzania butiku Szafa Lilly. Adres i aktualna oferta jest do podejrzenia na ich koncie facebookowym – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr Dużo promocji robią, ale nawet bez rabatów to ceny nie są przesadzone. Za mniej niż sto złotych można już sobie chociażby sukienkę dobrać. Niedawno znalazłam u nich bardzo ładną szarą sukienkę idealną na bardziej biznesowe spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep Szafa Lilly na Długiej. Mają rzeczy dla nastolatek, ale też dla takich starszych 30 letnich pań jak ja ;-) Bardziej eleganckie sukienki, ale też spódnice i bluzki do noszenia na co dzień, także gama wyboru jest dość zróżnicowana. Najlepiej to sobie w ogóle przejrzeć ich facebooka – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr Tam jest sporo zdjęć, są też informacje o promocjach, jakiś wyprzedażach i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×