Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma nickaaaa

DOLCEGABBANA itd. Gdzie U WAS można je kupić?

Polecane posty

Gość nie ma nickaaaa

Hej dziewczyny! Gdzie w waszych miastach można kupić podróbki ciuchów takich firm jak : dolce&gabbana, louis vitton, gucci, armani itd. Piszcie!! W szczególności interesuje mnie Szczecin ale inne miasta też są mile widziane! Pozdraiwam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do - nie ma nickaaaa
A mozesz mi wyjasnic dlaczego chcesz ubierac sie w podroby ? Dla mnie zakladanie falszywki to oznajmianie swiatu "Nie mam kasy ani klasy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nickaaa
przecież po tych ciuchach nbawet nie widaćże sąpodróbkami więc nie rozumiem dlaczego mam pokazywać że nie mam kasy ani klasy.. Z resztą nawet torebki które są podróbkami nie kosztują mało bo 250 zł - chyba, że dla Ciebie to jest mało pieniędzy.. A być może te wszystki dziewczyny łudzą się, że kupują oryginały w zwykłych sklepach - tak jak mowi sprzedawca.. Ja postawiłam sprawę jasno ;) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne-nie widac...
bo może ślepa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis kolabor
Ta nie widac, na pierwszy rzut oka podrobke da sie rozpoznac. No ale wsrod takich dziewczyn ktore gustuja w podrobkach to moze bedziesz gwaizda. Pamietaj wazne zeby byl duzy (mozliwie jak najwiekszy) napis DOLCE& GABBANA- najlepiej z cekinow albo zloty! Wtedy bedziesz gwiazda swiatowego formatu !!!!! Jak sie nie ma kasy to mozna ubierac sie w tanszych sklepach, tez markowych. Poza tym na polskim rynku DG Armani etc to ubrania dla bogatych wiesniakow bez wyczucia stylu. No ale czego sie po Tobie spodziewac. Zyj zdrow. Niech inni Cie wysmieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredny Korniszon
Yyyy.... Jak jestes ze Szczecina, to przylukaj Dodzie i Radzia i zapytaj Dodiszona gdzie kupuje swoje podroby Dolce& Gabbana, Diora i Chanel. Moze zostaniecie przyjaciolkami i bedziecie sie wymieniac newsami u ktorego Wietnamczyka sa lepsze (z bardziej widocznym logo) podroby. Albo zglos sie do poslanki Szczypinskiej- ale ona gustuje w Szanelach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne:)! naprawde zabawne są te wszystkie dziewczynki ubrane w dolcze klejn, dżordżo szanel i luij witą! przecież na pierwszy rzut oka można rozpoznać podróbke-kiczowaty materiał i wielki napis na dumnej jak paw \"światowej modystce\"... mało kogo stać na oryginalną torebke LV- przecież one kosztują kilka tysięcy!... nie rozumiem takiego podejścia, tym bardziej, że podróbki te nie są tanie! kosztują ok. 200 zł...a za to można przecież kupić fajną torebeczke w reserved, h&m czy nawet solarze...no, tak, ale to w końcu nie jest versace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak pomijając firmę
To te przedmioty są wyjątkowo paskudne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czasem
kupuje sobie oryginaly, bo stac mnie na to i tak mi sie podoba i mnie tez zmieszacie zaraz z bloten? Mam okulary przeciwsloneczne Armaniego za 150 euro, torbe Hugo Bossa za 300 euro, zegarek CK za 300 euro...i co...i pewnie zaraz mi nawrzucacie, ze "wiesniara" itd. Sama sobie na to zarabiam i stac mnie na to wiec nie wiem czemu zaraz wedlug was kazdy jest "bee..." i wiesniak...Kazdy niech sobie kupuje to, co chce i na co go stac. Ja kupuje czasem rzeczy wlasnie takie, a czasem kupuje sobie spodniczke za 5 euro, bo akurat taka mi sie podoba:) Troche tolerancji dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewybredny skapiec
a My mieszkamy w Polsce i placimy zlotowkami. Co do Twojego stylu ubierania sie. Nie zarzucamy Ci ze jestes wiesniara. Tylko ladny styl ubierania sie nie zalezy od tego ile ciuch kosztuje, a bardziej od tego jak wyglada. Co z tego ze masz torebke za 300 euro, jak moze byc wiesniacka(nie mowie ze jest) , czasami jest o wiele wiecej tanszych ladniejszych modeli. Jesli masz duzo kasy to wydawaj,nawet jest to wskazane:) Tylko nie musisz sie chwalic tak pieniedzmi. Od lat wiadomo ,ze jak ktos nie potrafi sie ubrac i nie ma gustu to nawet jak zrobi zakupy za 100000 euro bedzie wygladal beznadziejnie. Pieniadze sa tylko warunkiem koniecznym ale nie wystarczajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wlasnie mamy
typ polskiej zazdrosnicy! Wez kobieto powyzej idz do pracy, a tez bedzoe cie stac na torebki za 300 euro, a nie od razu pierwsze co piszesz to krytyka! Zal ci za pewne tylek sciska, ze ty NIGDY za tyle torebki nie kupisz i co najwyzej mozesz je sobie w internecie poogladac lub popatrzec sobie na lezace na wystawie...I naucz sie czytac! Ona chyba napisala, ze nie tylko ubiera sie w takie, ale i kupuje tanie jak jej sie spodobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie zrozumieli:) niewybredny skapiec dobrze mówisz. wk i ww :) dobre:) ja na przykład jestem zakochana w jednej z torebek gucciego wiem ze nawet jak bym miała tyle pieniędzy żeby ją kupić to jednak wydała bym je na co innego z drugiej strony podróbka nigdy nie odzwierciedli mi oryginału. wiec moje zakochanie na razie pozostanie tylko w zakresie oglądania. co do podróbek nie muszą być od razu kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość podróbek wygląda tak, jak wklejone powyżej linki... z resztą...PODROBA TO PODROBA!... sama róznież mam kilka rzeczy z tych luksusowych marek: chloe, diane von furstenberg, chanel i d&g ... ale te rzeczy dostałam albo kupiłam TYLKO DLATEGO, że bardzo mi sie podobały... a autorka topiku chce, aby ciuchy za wszelką cene miały LOGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda firmowa rzecz musi byc wiesniarska. ja mam kilka firmowych rzeczy i nie widze w nich nic wiesniarskiego. poza tym nie chwale sie metka. jesli mam sie czyms chwalic to ewentualnie tym, ze w danej rzeczy dobrze wygladam lub, ze rzecz sama w sobie jest ladna. rzeczy, ktore mam firmowe pewnie i tak bym kupila nawet gdyby wisialy w jakims reserved albo h&m (tak na marginesie uwielbiam perelki z h&m). innymi slowy dopiero kupowanie rzeczy dla LOGO uwazam za wiesniarskie i bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. z powyzszych linkow podoba mi sie czapka w wisnie i torebka w wisnie gdyby byla materialowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nickaaaa
otoz widzę że mnie kolezanki i koedzy źle zrozumieli! Po 1. Nie chodziło mi o logo, o firmę ponieważ po prostu podobają mi się neiktóre WZORY LV i D&G, np poaski i torebki i nigdy nie kupuje czegos dla firmy ale tylko i wyłącznie dlatego, że mi się coś podoba... Po 2. "Kiczowate tandety" o jakich piszecie i którch linki wklejacie na forum to zupełnie inne rzeczy niż te o które mi chodzi. Widziałam torebki w cenach 200-300 zł z serii firmy LV wykonane tak, że nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń, mteriał był dobry, szycie również, dodatki najwyższej jakości - wiem bo mam taką torebkę i służy mi już długi czas i nic sięz nią nie dzieje.. Poza tym nie jestem typem 'odpicowanej' laleczki ktora wszyskie ciuchy musi miec z napisami firm choćby nawet ciuchy były podróbkami Jako ludzie mamy różne gusta, jeżeli wam nie podobają się takie ciuch ok zachoajcie dla siebie opinię bo nie pytałam o waszą opinię na ten temat tylko "Gdzie U WAS można je kupić? Czy wszyscy umieją czytać;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nickaaaa
do kalinka9 Widzisz akurat żadna z tych rzeczy mi się nie podoba.. nie liczy ię dla mnie firma lecz niektóre modele, kolory, wzory.. wstawiłaś tu linki rzeczy w których pierwszy rzut oka mowi ze sa one jawnymi podrobkami ;) mi w temacie chodziło o rzeczy dobre gatunkowo lecz tańsze niż te oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie polecam ci monnari, solar, esprit, niektóre kolekce h&m,mango, zare- rzeczy w wiekszości świetne gatunkowo i dużo tańsze... ja nigdy nie kupiłabym podróby- nawet jakby była super-cacy wykonana... nie stać Cie na oryginał to kupuj rzeczy tańszych, dobrych jakościowo marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że każda kobieta marzy o takim luksusie jak oryginalne rzeczy. Sama mam kilka, ale podobnie jak ktoś kto się już wypowiadał dostałam je w prezencie - sama nie mogłabym sobie na nie pozwolić ;)Zawsze jednak używam markowych perfum, od Diora czy Armaniego, mam choć namiastkę tego luksusu. Bzdurą jest mówienie, że oryginalne rzeczy są wieśniackie! Nigdy się z tym nie zgodzę, wszystko to kwestia gustu - jednemu podoba się to, a drugiemu tamto. Uważam jednak, że kupując coś od Diora, Chanel, Fendi itp. mamy gwarancję, że nie spotkamy kogoś w identycznej rzeczy ;) Poza tym, ktoś tam pisał o euro. Jak się mieszka w Europie zachodniej to można sobie częściej pozwalać na takie bajery bo jednak zarobki tam są zupełnie inne ;). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendi19
cześć. Mam do sprzedania bluzeczkę na lato D&G jeśli Cię interesuje ta marka. A z innych np torebkę chanel, okulary Gucci czy Dior. Również portfele chanel, skarpetki Dior i Chanel. śliczne wykonanie. Nowe. emilia.verdugo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewybredny skapiec
do no i wlasnie mamy Jestem facetem.To po pierwsze. Nie jestem zazdrosny,tylko stwierdzam fakty. Pieniedzy mi wystarcza na tzw luksusy- perfumy, oryginalne ubrania, gadzety etc. Na torebki za 300 euro tez mnie stac, ale sobie nie kupuje.Sprobuj sie domyslec dlaczego. Fajnie jakbys czytala ze zrozumieniem (wiem ze moze to byc dla ciebie problem ,ale przynajmniej sie postaraj). Nie mowie ze jej torebka jest wiesniacka. Mowie ze taka torebka moze byc wiesniacka, bo duza cena nie jest gwarancja gustownego towaru. W dobrym sposobie ubierania nie pieniadze i marki odgrywaja kluczowa role tylko wyczucie gustu. Dobra marka moze byc tylko tego ukoronowaniem. Sadzac po Twojej agresywnej reakcji - albo sama masz problemy z pieniedzmi i projektujesz swoje problemy na innych, albo jestes socjopatka z ukryta agresja. Poza tym jedno nie wyklucza drugiego. PS mozesz dokladniej opisac typ polskiej zazdrosnicy? jej osobowosc i wskazniki empiryczne? bo chyba uzywasz slow ktorych nie rozumiesz. do mufra. Masz racje. Nie kazda rzecz firmowa musi byc wiesniacka. Nikt tak nawet nie twierdzi. Raczej chodzi o to , ze sam fakt kupowania np koszulki lub torebki D&G nie gwarantuje tego ze jest ona gustowna. Zwlaszcza jesli chodzi o Polskie sklepy. Bo za granica kolekcje wszystkich znanych firm sa inne. Czemu? Kazdy sklep ma swojego styliste na dany kraj ktory ocenia co przyjmie sie w naszym kraju. Ile by nie mowic Polacy raczej nie ubieraja sie ekstrawagancko. Do Pani gustujacej w podrobkach . (tej co nie ma nicka) Jesli uwazasz ze jakosc podrobek jest dobra, a faktu ich podrobienia nie da sie rozpoznac to jestes w duzym bledzie. Osoba ktora choc troche zna sie na modzie od razu to odrozni. Poza tym do tego dochodzi caloksztalt. Mysle ze dziewczyna w koszulce z bazarku i spodniach z cyrkoniami smiesznie wyglada z torebka LV, i nie sadze zeby ktos uwierzyl ze nagle zmienila gust. I pytanie czemu wiec wolisz podrobki znanych firm (ktore sa prodkukowane przez jakies calkowicie nieznane i niegodne zaufania firmy krzaki) niz np cos z tanszej polki? A oryginalne i tez dobrej jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie:| dziewczyna sie pyta jasno : gdzie moge kupić? a wy jej walicie sentymentami .. dziewczyna nie zalozyła tematu : co myślicie o podróbach dlatego trzymajmy sie tematu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ficgdscugci
w Gliwicach w GCH, na górze jest sklep z rzeczami Dolce & Gabbana. Znaczy podróbkami zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nickaaa
Dzięki Jablkowa... Spytałam tylko gdzie a zostałam pojechana jak różowa landrynka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nei moge jakie zazdrośnice, kupujcie szmatexy w zarze czy w innym gownianym sklepie i jak ktos powie ze stac go na cos lepszegot o najchetniej byscie zabiły, proponuje zastosowac ostatnio bardzo popularna masc na ból d**y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafa.pl zapraszam na moją szafę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy dziewczyny jesteś skuki tyle dziewczyna pyta a nie czeka na wasze beznadziejne biadolenia żałosne wywody kij wam w d**ę oby przyjemnośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobione repliki wynajduje kobieta ze sklepu www.dobre-repliki.pl . Z tego co wiem to mieszka w Chinach i tam takie repliki wyszukuje. Mimo że towar idzie prosto z Azji to najdłużej musiałam czekać na paczkę tydzień, także nie jest źle. Liczy się tylko cena towaru, nie ma tutaj jeszcze pobieranej dodatkowej opłaty za wysyłkę, na czym inne sklepy które takie rzeczy dosyłają próbują sobie extra zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×