Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letnia mimoa\za

doradzi ktoś jaki kupić strój kąpielowy jeśli ma się mały biust?

Polecane posty

Gość letnia mimoa\za

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoa\za
nikt nie doradzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buncikowa
ja kupilam sobie komplet sportowy 2 czesciowy w sklepie sportowym. firmy nie mam pojecia byl dosc drogi ale MA PODUSZKI WSZYTE W STANIK. wygladam w nim super. sama jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoa\za
Gość letnia mimoa\za
tzn ile za neigo zapłaciłaś Buncikowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zaalezy
a co to znaczy "mały biust"??? moze wrzuc zdjecie biustu zblizonego do Towjego, podaj wymiary i wtedy mozna cos doradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria kalerginis
aaaaaha hmmmmm może i bym wrzuciła Mały to taki mieszczący się w dłoniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Witajcie dziewczyny.Sama mam male pirsi i dlugo szukalam odpowiedniego stanika aby chodzicw nim na codzien i trafilam na taki (2 modele) rok temu.Teraz suzukam stroju kapielowego i taki mi najbardziej by pasowal http://allegro.pl/stroj-kapielowy-sexy-bikini-pushup-5kolor-36-s-i2351896179.html Jesli nie znajde w sklepach,na bazarze to ten kupie.Przyznaje sie,ze drogi:/Poza tym wolala bym przymierzyc przed kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Podane tam sa wymiary jakie trzeba miec aby zakupic ten stroj i ja mam zupelnie inne:/Biodra mam mniejszy rozmiar niz podany na tej stronie.Talia sie zgadza,pod biustem wiecej i obwod biusty mniejszy.Przewaznie nosze 36/80 B.A Wy?Pytam sie bo temat jest o malych piersiach i jaki stroj kupic aby ladnie wyeksponowac biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak to jest, jeżeli rozmiar stroju to tajemnicze S, M, L, XL, które mają pasować na wszystkie kobiety jak leci. Bo wg producentów osoba z małą pupą (S) musi koniecznie mieć także mały biust, a osoba z dużym biustem od razu musi być gruba :( Są 3 sposoby na strój: 1. Kupić wiązany i dobrać rozmiar pod pupę bo trójkąty na sznurkach aż tak bardzo się nie różnią. 2. Kupić na chybił trafił rozmiar który mniej więcej pasuje i go przerabiać. 3. Kupić po prostu dobry strój w dobrym rozmiarze, dopasować oddzielnie górę i dół. Zacząć należy od dobrania odpowiedniego rozmiaru stanika (nadal około 90% kobiet nosi źle dobrane staniki). Tutaj podstawowa wiedza: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html A potem należy kierować się na Lobby Biuściastych i podpytać bardziej doświadczone kobietki co by na nas pasowało :) Po ustaleniu rozmiaru stanika można szukać stroju wśród marek, które mają szeroką rozmiarówkę i oddzielnie można dobrać dół :) Np. Freya, Panache, Pour Moi, może Ewa Michalak będzie miała na lato coś nowego i fajnego :) Zazwyczaj dobre stanikowe marki mają również w swojej ofercie stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz mały biust to
stanik powinien być wiązany na szyi. dla lepszego samopoczucia, miseczki mogą być usztywniane, z jakąś wkładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
dzięki dziewczyny:) fajne są wasze porady wykorzystam podczas kupna stanika napisze tu czy strój przyszedł ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Witam:D Ja tes staram sie nadrabiac plaskim brzuchem,odpowiednia waga ciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
a ile masz lat?? ja 28;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralińska ;)
mimozo misie podoba z Twoich propozycji 8 i 10 i mega mi sie podoba ten co haaaaaaaałka zaproponowała. tylko kolor jak dla mnie slaby :P ja w zeszlym roku kupilam sobie stroj w s.Oliverze wiec w tym roku niczego nowego nie kupuje ;) bo nadal ta,ten uwazam za najpiekniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
letnia mimoza - do kogo skwierowalas swoje pyt.?Ja mam 28 l.:D Tak jak TY mądralińska ;) - ja wlasnie poszukuje takie stroju (chodzi mi o link,ktory ja podalam) w realu...jak nie znajde to ten kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Dodam,ze ja nie cierpie gory ze stroju kapielowego,ktory ma ramiczka:/Dlatego nie chce kupic takiego biustonosza,ktorego wiaze sie na szyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
NIE LUBISZ CO MA RAMIĄCZKA I NIE chcesz kupić co się wiąże na szyi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
http://smallcup.blox.pl/2011/10/Metamorfoza-nr-3-czyli-w-czym-na-plaze-i-basen.html "W kostiumie na fiszbinach biust jest wyraźnie uniesiony (miękkie miseczki w trójkątach nie są w stanie tego dokonać) oraz zebrany, dzięki czemu wyraźnie większy. Warto zwrócić uwagę na kolosalną różnicę pod pachą fiszbina sięga odpowiednio daleko, zbierając biust do przodu i nie pozwalając mu uciekać na boki. Modelka chwali także wygodę kostiumu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Dobry dzien:D 🌼 letnia mimoza - no tak...jak kupie taki co sie wiaze na szyi to bedzie brzydko wygladalo jak schowam ramiaczka pod miseczki (mysle,w ogole taka opcja nie wchodzi w gre i pewnie nie odpinaja sie te paseczki,ktore wiaze sie na szyi) a jak kupie taki co ma ramiaczka ,np.ten co podalam link w mojej wypowiedzi z wczoraj o godz.19.16 to tam albo sa odpinane ramiaczka (nie doczytalam) albo mozna schowac je pod miseczki a raczej tak z boku:DNie wiem czy dobrze sie wyrazilam:/ mądralińska ;) - piekny stroj kapielowy:D Drogi:/ Jutro ide poszukac jakis bo dzis fatalnie sie czuje:( nilkjj - te fasony,ktore pokazalas w ogole odpadaja,jesli chodzi o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
Haaaaaa w moim stroju podobno te ramiączka wiązane za szyją mają się odpinać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
przyszedł mi strój, jeszcze nie przymierzyłam, bo jestem w pracy dopiero teraz się dowiedziałam, że nie ma fiszbinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczzka
Ja wczoraj się zaopatrzyłam w bikini. Najpierw szukałam oddzielnie góry i dołu, ale nic się nie podobało. Prawie nic w rozmiarze mojej góry, choć 70B raczej jakiś nietypowy nie jest :o A potem już zacząłam mierzyć rozmiary M i trafiłam w końcu na taki gdzie góra i dól pasuje. Góra jest z przodu usztywniana o kroju bandeau z kieszeniami w które można wsadzić olbrzymie wkładki (wyjęłam od razu), na środeczku z falbanką i jeszcze włożony paseczek który można na szyi zawiązać. ale też normalnie wyjąć i nosić bez tego, bo nie wszyty a przewleczony przez środek, tył się zawiązuje I majty z jakimiś marszczeniami z przodu na górze, ale fajne, nie mocno wycięte, dupka schowana cała (a mam pokażną:P Kolor czarny. Nie taki chciałam, ale machnęłam ręką jak już pasował. Uff mam to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
letnia mimoza - no i jak stroj?Psuje? Ja poslzam na "latwizne" i bedac w jednej sieciowce zobaczylam stroj,Gora osobno i dol...ku[pilam tylko gore bo dol byl paskudny i....mierzac w domu okazalo sie,ze miseczki w ogole nie pasuja do moich piersi....1wszy raz w zyciu z czyms takim sie spotkalam:/ Jutro ide kupic sobie w sklepie ze strojami kapielowymi:) Hehehe chociaz po co mi stroj jak ciagle pada i jest zimno:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
hehehe mialo byc PASUJE?a nie psuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×