Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dress code

Polecane posty

Gość gość

W moim biurze od tygodnia obowiązuje dress code. Mamy kontakt z klientami. Marynarka, spudnica i szpilki. Nie za bardzo się nadaję do tego. W biurze bywa duszno, więc zdejmuję marynarkę. Jak szpilki, nie nadaję się do nich wczoraj przebrałam na baletki dostałam opiernicz. Dziś na nadgodzinach stopy mnie uwierały i pracowałam trochę na bosaka. Szef powiedział, że nie dostosowuję się do dress codu i mnie wywali jak się to powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie nie nadajesz sie do biura idąc pracowac do biura mogłas sie liczyc z tym ze musisz miec spodnice i marynarke skoro tego nie lubisz ciezko ci bedzie znalesc inna prace biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynarke i spodnice jeszcze rozumiem, ale szpilek juz nie za bardzo. Dobrze, ze u mnie w pracy ludzie sa bardziej wyrozumiali. Mam problemy z plecami i dodatkowe obciazenie szpilami byloby dla nich zabojstwem. Kurcze, to juz nie moga byc inne, eleganckie i odpowiedniedo biura buty, tylko te nieszczesne szpilki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynasz dzień pracy w marynarce , spÓdnicy i szpilkach... kończysz bez marynarki i butów czyli tylko w spÓdnicy , he he, he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale Cię rozumiem... Ja też się kompletnie nie odnajdywałam w narzuconych przez moją firmę zasadach dress code... Zaczęłam szukać w internecie inspiracji i w końcu udało mi się znaleźć naprawdę fajną stronę z gotowymi stylizacjami: https://pasujemi.pl/stylizacje/do-pracy Zerknij, myślę, że Ci pomoże, podobnie jak mnie. :) A co do obcasów to... Może zainwestuj w niskie... Teraz są bardzo modne "kitten hells" (do 5 cm). Możesz też nosić czółenka na kwadratowym, niziutkim obcasie. Ja tak robię. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odzież, staraj się wybierać lekkie materiały, które przepuszczają powietrze. W lecie zamiast tradycyjnych rajstop wybierz te w sprayu. Trzeba się nauczyć metody nakładania i wyglądają jak prawdziwe. Co do szpilek, zawsze można wybrać troszkę niższy obcas, który nadal będzie wyglądać elegancko. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki dres code to żaden dress code prawie :P ja w całym garniaku pod krawatem siedzę i nie narzekam :D

chociaż w upały ocenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×