Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gakko

dsquared gdzie moge to znalezc w POLSCE

Polecane posty

powiedzcie mi gdzie mozna znalezc ubrania tej firmy, i nie mowcie mi o allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mut
w Warszawie na Pradze jest outlet diesel'a i tam kiedyś były. podobno też w Krakowie w jakimś centrum handlowym mają swój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gakko-DORAMAFIKu ! U na na Ukrainie w Kijowie jest sklep SPAZIO, blw. Lesi Ukrainki, 24. Maja naprawde fajny asortyment DSquared.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi ze naprawde chcialbym zobaczyc Ukraine szczegolnie Kijow, ale niestety narazie jest to poza moim zasiegiem... i bede poszukiwal dalej w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poznaniu niedaleko starego browaru jest taki mały sklepik (ale nie pamiętam nazwy) i tam są ubranka tej firmy.kupwałam tam latem spódniczkę.a dlaczego nie allegro?ja tam wystawiam a ciuszki na 100% oryginalne.no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w Krakowie
Jest w Krakowie w Rynku Głównym 13, w takiej nowej kamienicy przerobionej na centrum ze sklepami jest sklep , tak poza tym to super zrobiony , z wodospadem w środku, naprawdę warto zobaczyc. Ceny też nieziemskie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie marki z najwyższej półki jak Dsquared2 czy Dolce Gabbana w dobrych cenach i oryginały, online to tylko w tym butiku włoskim https://havana.pl kiedys widzialam cos tez w Silesia Katowice i Stary Browar Poznań ale ceny wyzsze od tego havana.pl o 30-40% Warto tez patrzec na te butiki tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×