Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duży biust

Duży biust-90 C-gdzie kupujecie staniki?

Polecane posty

Gość Duży biust

Zwracam sie do dziewczyn ktore maja duzy biust-gdzie kupujecie staniki? Ja jestem posiadazka 90 C i mam problem ze znalezieniem stanika, ktory bylby dobrej jakosci, dobrze trzymal biust no i nie byl oblednie drogi.Potrzebuje takiego ktory bedzie dobrze trzymal biust bo moj ma tendecje do opadania. Moze ktoras z was tez ma ten rozmiar i podobnie jak ja ma problem z kupieniem dobrego stanika?Gdzie kupujecie? Jakie firmy, modele, strony intrenetowe mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Jak widzisz mozna, i wcale nie jestem wielkim monstrum-nosze rozmiar 42, ale do rzeczy. Kobietki piszcie co mi polecacie, jakie macie dosiawiadczenia z kupowaniem stanikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Dział MAXI - nawet nie są bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obmacywacz
Jak chcesz to czasmi moge CI go potrzymac zanim nie kupisz sobie staniczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Ogldalam samante na ich stronce, ale sa niestety dosc drogie, chcoiaz jeden klasyczny model za 119 zl wpadl mi w oko,ale slyszalam ze tam sa nieco inne rozmiary niz normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnia
42 to jest MONSTRUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
Ja noszę 85D i kupuję staniki na... targowisku, po 10-15 zł są takie, jakich nie kupię w dobrym sklepie. Wiem, bo mierzyłam i ogólnie raczej nie żałuję na markowe ciuchy. Też lubię coś, co naprawdę trzyma, a równocześnie ma wygląd. No i trafiłam na takie. Są po prostu rewelacyjne. Niech się schowają trumphy i takie tam - z tego się wylewam. W tych z targu, mimo że mam swoje lata, wyglądam jak ze sterczącym biustem 20-tki. Poprostu sama nie uwierzyłabym, jak by mi ktoś powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje w sklepach z bielizna no ale tez trudno mi kupic odpowiedni nie szukam orginalnychj bo niczym sie nie roznia a sa drogie :o 42 to monstrum?? to kobiece kształty a Ty kinia to pewnie nawet cycka nie masz wiec sie zamknij :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te z targowiska
maja jakies marki? bo sa rozne targowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trudno uwierzyć że można
mieć szczupłe plecki i spory biust? musisz być bardzo sfrustrowana, biedactwo:O współczuję a może po prostu lepiej wziąć się za siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
Poszłam zobaczyc na te marki, bo mam kilka sztuk w zapasie, ale szczerze mowiac kazdy ma co innego na metce. W kazdym razei ich cecha jest usztywnienie, dosc kokretne, choć nie są grube, plus miseczki nie sa od siebie oddalone tak jak w tym najpupularniejszym teraz fasonie co jest po sklepach, to znaczy łaczy je pasek materiału coś jak w bardotce, dzieki czemu nic sie nie wylewa góra. Poza tym sa koronkowe i ładne. Przejdz sie po prostu gdzies i zobacz, co maja. 10 zl mozna zaryzykowac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Dzieki za wszystkie wypowiedzi. Co do tuszy to mam nadwage, ale za monstrum sie nie uwazam, chociaz nie jestem wobec siebie bezkrytyczna. Ja mam teraz dwa staniki z triumpha, jeden trzyma dosc dobrze, taki bardziej zabudowany, drugi slabiej. Z tym ze ten lepiej trzymajcay jest toche mniej sexy, niestety te zabudowane modelez triumpha to do siebie maja, ze biust trzyma sie na miejscu, ale staniczki nie sa juz takie ladne. Jakos od pewnego czasu wydawalo mi sie ze na duzy biust te z bazarku nie beda dobre, ale po tym co piszecie hmm, sama nie wiem, moze sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
HEj ja mam 85 D... Poprostu paranoja z kupnem stanika... Najczesciej kupuje na ryneczku ale nie zawsze mi odpowiada ksztal... Lubie miseczki okragle Kolorki ciepłe seksowne... A nie wywloczne jak dla babci.... Mam wrazenie ze piersi stają mi sie obwisłe. Nie wiecie co mogę z nimi zrobić zeby wyglądaly ladniej? I znisczyc rozstepy na nich. Nie widac praiwe ale są takie male kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
nosze rozmair 40... Od paru lat mam problemy z kupnem stanika. Piersi zaczely mi rosnąc bardzo syzbko az uzyskaly swoj ksztal i wielkość. Jak wiemy my kobietki fajnie jest miec czym oddychac ale zawsze jakies minusy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
widze ze sie kreci tutaj pare dziewczynek z miseczkami A i probują nas pojechac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Jesli chodzi o rozstepy to najlepszy jest krem Penaten dla kobiet w ciazy, taki rozowy w tubce, kosztuje kilkanascie zlotych, jest w rossmanie, wystarczy jakis miesiac stosowania i rozstepy bede juz o wiele jasniejsze, a pierwsze efekty sa juz widoczne od razu po pierwszym uzyciu, rozstepy staja sie bledsze. Krem jest bardzo gesty, trzeba mocno nim smarowac, wciarac w skore i masowac chwilke. Mi pomogl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam rozmiar 70 C
i z całą pewnością nie są to balony, ale też nie miseczka A, a jednak mam drobne plecy, bo tylko 68cm pod biustem, a w obwodzie piersi 86cm więc nie wmawiajcie mi, że jestem wklęsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia...
jak 90 c to jest duzy biust to teraz mamy upalne lato!!!!kobieto zastanow sie raczej jak znalesc stanik na gruba babe!!!!ja mam 70 d to moge mowic ze mam dosc duzy biust do zgrabnej figury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten problem
mam 75 E :( tragedia .... o seksownych to juz nawet nie marze stanikach ale wogole o jakis ktore nie przypominaja stanikow kobiet po 80:( jedyne jakie znajduje to z Tryumphu niestety nigdy indziej nie znalam na siebie rozmiaru dobrego, przez internet sie boja zamawiac bo ceny takich stanikow nie sa male, a rozmiar rozmiarem ale miseczki czasem sa tak zrobione ze i tak biust zle wyglada wiec stanik sie nie nadaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
malo lasek z duzymi balonikami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeblelelble
jak się ma 90 pod biustem ( hehehe tyle, co kobieta powinna miec w biuscie) to miseczka C nie jest duza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivorka
ja tez mam 75E i goraco polecam triumpha - od lat chodzę w minimiserze tej firmy i jest swietny - najlepiej kupic w sklepie, bo mozna przymierzyć, ale necie tez mozna (sklep netowy nazywa sie chyba noa) naprawde warto wydac te stówe na taki stanik bo sluzy przez lata - najwiekszy plus - nie rozciaga się pod biustem... Samanty nie polecam bo slabo trzyma piersi - chyba za delikatne ramiączka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Tak, ale minimiser ma na celu optyczne zmniejszenie biustu a ja mojego zmniejszac nie chce, tylbo bardziej uniesc i chce zeby stanik ladnie trzymal biust.A jak nosisz minimeiser to piersi nie wydaja sie mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivorka
wiesz przy moim rozmiarze to akurat minimiser jest w sam raz, ale jesli nie chcesz zeby optycznie zmniejszal to sprobuj model Compliment R - na fiszbinach koronka ale raczej bez przeswitow - unosi w gore i super trzyma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaaaaaaaaa
75 E Wiecie co... Nie podoba mi się to. Mam fajną figurę. A piersi jakby napompowane. aj... I teraz chyba za mało ruchu bo mi trochę obwisly nosze staniki bardzo mocno usztywniane co zrobic zeby je ujędrnic. Moz ejakies witaminy w tabletkach czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Ogladam wlasnie staniki avocado na ich stronie i najbardziej podoba mi sie klasyczny model-havana, co myslicie? Bedzie dobrze trzymal biust? Nie pisza ze to push-up, ale ladnie podnosi biust i taki uniwersalny, dobry na codzien. Gdyby mniej kosztowal nie wahalabym sie tak bardzo ale kosztuje 115 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaaaaaaaaa
jak zmierzylam jedną piers podkladając miarke pod nią i obmierzając całą wyszlo 51 cm ;] i jak mam znalesc stanik na siebie no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×