Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny gdzie kupić tanie, fajne i dobre jakościowo spodnie skórzane?

Polecane posty

Gość gość

Prosze o odpowiedzi osoby ktore naprawde takie kupily i moga poradzic z wlasnego doswiadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cofaj się do lat 90-tych mamy XXI wiek chcesz chodzić w skórzanych spodniach teraz zastanów się nad tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba oszczędzać ci/pę i nie chodzić w takich spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra jest zawsze modna od epoki kamienia łupanego po dzien dzisiejszy! spodnie skórzane sa bardzo sexi i wrecz idealne dla kazdej kobiety! nie tylko w latach 90-tych al;e i dzisiejszych - kupujcie skóre i ekoskóre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje namawiaj mlode kobiety do noszenia skóry niech prowokuja a najlepiej w nocy taka prowokacja moze sie skonczyc dla niektórych zle takze nie wiem czy to jest dobra propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większą prowokacją jest chyba noszenie bikini na plaży :) a kto każe młodej dziewczynie samej chodzić w skórze czy nie w skórze ale samej po nocy ! TO SAMO w SOBIE JEST ZABRONIONE. Dziewczynu noście skórzane spodnie ale nie chodzcie same po nocach i innych niebezpiecznych miejscach jak np. kluby nocne! Teraz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje nich noszą w dzień i w nocy a potem będziecie łapane za tyłek i nie będzie róznicy czy idziesz w dzień czy w nocy czy sama czy z kimś kiedys byłem swiadkiem jak facet otarł sie o dziewczyne tylko miała akurat spódnice a nie spodnie a ona az sie przestraszyła a ja udawałem ze nic nie widze koles ja przeprosił i mówił jej ze przypadkowo ja dotknął ale to napewno było specjalnie ja myślę ze dzinsy są teraz najmodniejsze bo kazdą widać na ulicy w dzinsach i są bezpieczne nie wyglądają prowokująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np. co w tym złego ze zaczepi dziewczyne i pochwali jej spodnie? pojawily sie jakies nowe? gdzie takie teraz kupic ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż do sex shopu tam masz duży wybór skórzanych spodni bo mi skóra kojarzy się tylko z jednym to nie jest normalny ubiór dla zwykłej Polki kobiety tak ubrane są kobietami których nie będe wymieniać niestety ale materiał jest bardzo prowokujący i nie boję się użyć tego słowa bardzo zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Skórzane ogrodniczki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie i spódniczki a nawet spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynie nie chodzi o odziez erotyczna z wycieciami tylko normalne spodnie do chodzenia! kiedys fajne i tanie mieli w newyorker ale teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie wiecie gdzie mozna kupic takie jak na foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie http://luman.pl/, oni mają świetnej jakości odzież skórzaną, na pewno mają spódnice itp., nie wiem jak ze spodniami, trzeba sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pare par spodni skorzanych(na idiotyczne wpisy o prowokowaniu nie zwracam uwagi poniewaz z trolami nie polemizuje)niestety nie byly one tanie i sa glownie wloskich marek.Dobry gatunek to wyzsza cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×