Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jak nosicie teraz jeansy? Z paskiem czy bez?

Polecane posty

Gość gość

Założyłam jak zawsze z paskem i kilka osób powiedziało mi, że to już nie jest modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paski do jeansów to normalna rzecz. Nie sądzę, żeby nagle taka kombinacja przestała być modna. Trzeba tylko odpowiednio dobrać szerokość paska do wielkości szlufek, aby to wyglądało estetycznie. Puste szlufki są beznadziejnie smutne i całość robi się jakaś uboga i jałowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodem na wierzch noszę ,lubię oryginalnie głupaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeansy bez paska, to jak spodnie od dresu z paskiem albo kawa bez kofeiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasek zawsze był nieodłącznym elementem ubioru. Niegdyś ze względów praktycznych, dla wygody . Obecnie jest postrzegany jako dodatek, który może nadać look, image,wygląd,czy jak to sobie nazwiesz, każdej stylizacji. W przypadku jeansów nie ma niewłaściwej sylwetki do paska. Pasek przyciąga wzrok i akcentuje miejsce, w którym jest założony Do każdego typu sylwetki (gruszka, klepsydra, prostokąt, jabłko itp. bzdety) można dobrać odpowiedni układ stylizacji z paskiem, ale to już inna historia. Przkładowo . Jaki pasek dobrać? Załóżmy, że mamy do ukrycia coś jakby brzuszek. Szeroka (byle nie za bardzo) bluzka lub sweter. Szeroki, pasek na biodra, ciuch podciągnąć i nie mamy brzuszka. Tylko, że trzeba przed lustrem kolorystycznie dobrać pasek do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę teraz często w spodniach typu Boyfriend albo z wysokiem stanem ;) bez paska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje spodnie dobieram tak żeby nie musieć zakładać paska. Im lepiej dopasowane tym wygodniejsze ;) przy okazji polecam Outlet Wrangler/Lee na www.jeansclub.biz Bardzo podoba mi się podejście do klienta i super ceny. Ostatnio nawet namówiłam męża żeby sobie czegoś poszukał i zamówiłam spodnie dla siebie i dla niego żeby nie było, że tylko sobie robię przyjemności hi hi ;) pozdrawiam forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze noszę z paskiem, chociaż czasami niewygodnie. Próbowałam bez ale jakoś łyso mi to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero skończyłam z kuchnią i sprzątaniem. W dresie, nie w jeansach. Moje potwory śpią, a ja sobie czytam o modzie na tej stronie. Przynajmniej w tym temacie nie ma rewelacyjnych bzdetów. Jeśli chodzi o jeansy, to -jeśli je nosić bez paska- po cholerę ktoś je zaprojektował ze szlufkami? Noszę z paskiem. Kosztuje połowę ceny jeansów ale jak komplet, to komplet. Spać idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne czy nie modne-ja muszę mieć pasek bo wszystko mi z tyłka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosiłam z paskiem. Miesiąc temu przez nieuwagę wrzuciłam do pralki jeansy z paskiem. Nie przeżył. No, to nosiłam bez paska. W sobotę kupiłam pasek, no to chyba wolę z paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Z paskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając kwestie praktyczne, to sprawa gustu. Przy sprzątaniu nie będę się dusić w pasku, ale jak wychodzę w jeansach to zawsze z paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna idzie. U mnie to jest tak . Jak nie widać bez paska. Jak widać z paskiem. A jutro niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×