Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jakie nosicie majtki i biustonosze?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja noszę tylko bawełniane gładkie szorty i bawełniane z koronką po boku. Z biustonoszy to tylko takie bawełniane bez fiszbin z cienką gąbeczką. W tym najlepiej się czuje, nic się nie wrzyna w ciało, czy to źle? A wy co nosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze usztywniane staniki, z racji tego, że nie lubię jak mi piersi wiszą wole takie, a majtki to zwykłe jakieś bawełniane- czaem z koronką, lubię wygodna bieliznę i taką nosze- kolory też stawiam na czern biel ewentualnie czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze dobrane, koronkowe najchętniej albo z cieniuteńką gąbeczką, obowiązkowo na fiszbinach. Do osoby wyżej: biust wisi z powodu źle dobranego rozmiaru, a nie braku puszapa... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HurtowniaStylu_pl
Najlepsze są gładkie push up z intimissimi bez fiszbin, mam komplet szary, czarny i fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_92
Mam kilka ulubionych par dobranych w Allesie. Spory wybór i fajna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marny wybór, obsługa rodem z PRLu, ale spamerów mają, że ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
Bielizna zawsze atrakcyjna,nigdy nie wiadomo kiedy mojemu panu sie zachce seksu ,czasem w nietypowym miejsc o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtek nie noszę a biustonosz przeważnie Triumpha,rozmiar75E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
U mnie to różnie bywa. Ogólnie rzecz biorąc lubię bieliznę markową. Wolę dołożyć tę parę złotych więcej ale przynajmniej mieć pewność, że kupuję bieliznę dobrej jakości. Bardzo lubię koronki - mam na ich punkcie fioła. Ostatnio przeglądałam ofertę sklepu http://www.boutiquebielizny.com i muszę przyznać, że marka GOSSARD wyjątkowo przypadła mi do gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio na forum ktoś pisał o biustonoszach Alles, sprawdziłam i są świetne. Doskonale maskują się pod bluzką czy sukienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_NatKa
ja nie nosze stanika (mam małe i nie widzę potrzeby) :P A majtki nosze bawełniane gładkie albo koronkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki bawełniana gładkie czarne,stanik też czarny firmy Samanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!! won spammmerskie pomioty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez majtek nie nosze, biustonosz to tez czasem jak do szkoly musze. lubie czerwone i czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×