Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenncia

Dziewczyny w dresach

Polecane posty

Gość magdalenncia

Witam.Pytanie te najbardziej kieruje w strone facetow. A wiec, czy podobaja sie wam i czy lubicie dziewczyny,ktore chodza w dresach. Nie mam tu na mysli oczywiscie spalonych solara o odcieniu machonia, o czarnych wlosach i w rozowym dresie dziewczyn.:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenncia
up,up,up:))))))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś ładnego dresu. MArzy mi się któryś z kolekcji VS Pink. Myślę, że są idealne na spacer z psem po parku czy w drodze na basen / aerobic. O ile nie ma wypchanych kolan i nie zwisa z tyłka ;) Co do zdania facetów, jeśli dziewczyna jest zgrabna i dość ładna i założy jakieś fajne dresowe spodnie, które ładnie podkreślają pupe, to na pewno żaden facet nie będzie miał nic przeciwko ;) Tyko to nie może być pierwszy lepszy badziewny dres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenncia
Dresy z VS sa wgl jak dla mnie slodziutkie:) bardzo dziewczece :) ja raczej chodze w dresach typu nike,adidas i o takie mi chodzilo;-) nie mam kroku do kolan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenncia
Dresy z VS sa wgl jak dla mnie slodziutkie:) bardzo dziewczece :) ja raczej chodze w dresach typu nike,adidas i o takie mi chodzilo;-) nie mam kroku do kolan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenncia
Dresy z VS sa wgl jak dla mnie slodziutkie:) bardzo dziewczece :) ja raczej chodze w dresach typu nike,adidas i o takie mi chodzilo;-) nie mam kroku do kolan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyglądają spodnie z najnowszych kolekcji adidasa, więc cięzko mi się wypowiedzieć inaczej niż, że kojarzą się z ... "dresiarzami". Ale niektóe oldschoolowe bluzy mają fajne, tyle że to raczej styly= takiej wyluzowanej laski, dziewczyny skata ;) tudzież dziewczynki z gimnazjum, pomykającej w jakiś dunkach i nerdach do tego ;) Osobiście bardziej przekonują mnie dresy VS Pink i w takich bym się nie wstydziła na pewno chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VS pink
są fajne jeśli jesteś nastolatką.Ja osobiście wybrałabym coś z Hollister'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze nie
laski powinny chodzic tylko w obcilsych i seksownych wdziankach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dlatego
w dresach to chodzą zapuszczone przysłe Mamuśki, bo dupa tak urosła że tylko w dres da radę ją wepchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie opinie wyrażają z reguły panowie pokroju "budowlańców", "drogowców" etc ;P hehe. Mało w życiu widzieliście jeszcze chłopcy :) I chyba wam kobiet brakuje, skoro marzycie o tym aby na codzien chodziły tylko na szpilkach i w opiętych ubraniach. Oko nacieszycie na dyskotekowych spędach w remizach :) To zapewne wasz typ. P.S. Zgrabne i ładne kobiety wyglądają seksownie nawet w ładnych dresach typu VS Pink ... Ale jak to się mawia, nie dla psa kiełbasa ;P hehe chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
a ja uważam, że jeśli facet na prawdę nas kocha, to w każdym stroju będziemy mu się podobać. Mój bardzo lubi jak chodzę w dtresach, czego nawet się po nim nie spodziewałam. A kupiłam je w MODO czarne z fioletowymi paskami;) fajnie wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenncia
no to fakt,ze jak kocha to podobasz mu sie we wszystkim:) ale ja mowie bardziej ogolnie;] czy facetom sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArbuzowaGuma
mnie sie podoba ;) ale jeszcze takich nie posiadam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcbcbcbcbcb
usuncie spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghhjkl
jak sie nauczysz wklejać linki to wtedy może zerkne.DŻIZAS bezmózgowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/party2010
dziewczyny w dresach?tylko tancerki,w innym przypadku oznacza to patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresy sa wygodne, i to jest w nich najlepsze. dlatego sama czesto chodze w dresach. pozatym widzac na ulicy dziewczyny w wiekszosci w eleganckich plaszczykach,kozaczkach o obcislych jeansach, widze ze w dresach sie wyrozniam;d i nie obchodzi mnie co kto pomysli. ja lubie dresy,nawet te z "krokiem w kolanach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dresiaraaa.;d
Mi sie bardzo podobaja dresy.;P Niekotrym tez sie pododbaja dziewczyny chodzace w dresach.;P wtedy pokazujaa ze maja swoj styll.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztp
ja tam uwielbiam dziewczyny w dresach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dresiary są najfajniejsze, kręcą mnie i są sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciał mieć żonę w dresie, ale niestety nie mam, pracuję u siebie niby mam wszystko co potrzeba, ale nie mogę zrozumieć jak to jest, że jak dziewczyna idzie z chłopakiem w dresie po ulicy to jest ok, a ja jakbym chciał, żeby założyła dres dla mnie gdy będziemy sami to już jest problem, jestem z zamojskiego i jak jakaś dziewczyna zechce mi udowodnić, że jestem w błędzie chętnie dam się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antonrohr, nie rozumiem dlaczego dziewczyna nie chciałaby założyć dresów w domu i to jeszcze dla swojego partnera? W domu najwygodniej w dresach, poza tym dresy są sexy, więc partnerowi na pewno będzie się podobać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinniscie chodzić w zielonych garsonkach baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×