Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny XXL jak szukacie ubrań dla siebie?

Polecane posty

Gość gość

Co wpisujecie w wyszukiwarkę? Szukacie na polskich stronach, czy zagranicznych? Szukacie np. pod sukienka i sprawdzacie, czy są Wasze rozmiary, czy szukacie typowo sklepów dla "puszystych, + size, XXL" itd? Macie swoje ulubione miejsca w sieci, gdzie kupujecie ubrania? Nie ukrywam, że pytam, bo mam w planach założyć taki własnie sklep, dla młodych dziewczyn i nastolatek, z ciuchami które nie wyglądają jak namioty cioci, tylko wyglądają jak ubrania z sieciówek (z tym, że są większe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większy wybór jest w Internecie niż na miescie, niestety. Mi odpowiadają ciuchy z sklepu http://www.gaba-fashion.pl/ co jest wazne, musisz mieć modne i ciekawe stylizacje, meczace są sklepu z ciuchami, które przypominają wór i są tak luzne ze kobieta w nich ginie. Wydaje mi się ,ze to może być nie lada wyzwanie,aby znaleźć fajne ciuchy,w ciekawych kolorach które przypasują Paniom plus size,ale zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam www.gaba-fashion.pl zaopatruje sie tam juz od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
W tej chwili już chyba nie ma takiego problemu jak kiedyś żeby znaleźć sklepy dedykowane dla puszystych Pań. Bardzo fajne kolekcje mają w Vittoria Giovani, szczególnie podobają mi się sukienki http://sklep.vittoriagiovani.eu/category/sukienki Trzeba zauważyć, że takich sklepów pewnie będzie coraz więcej, bo jakby nie patrzeć ludzie nie tylko w Polsce, ale ogólnie na świecie stają się coraz grubsi i to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam poprzez wpisywanie w google sukienki w rozmiarze 38,40 i tyle. Ostatnio często kupuje na balladine.com bo mają bardzo duży wybór sukienek i właśnie są duże rozmiary... więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanna
Tutaj można coś dobrać evaplus.pl nawet jest taniej niż w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wizytach w normalnych siecówkach dostaję oczopląsu i wychodzę smutna najczęściej, bo jednak nic nie ma dla osób w moim rozmiarze. Wolę sobie kupić materiał (http://www.luxpol-bis.pl/) i iść do znajomej krawcowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_dbajaca_o_siebie
Nie "puszyste panie" tylko "grubasy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczytrocheruchu
Nie jesteś kotem, nie masz sierści. Nie możesz być więc puszysta, jedynie spasiona. Zacznij o siebie dbać, to nie będziesz miała problemu z szukaniem specjalnych sklepów dla grubasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże rozmiary znajdziecie dziewczyny w Bialcon , nawet do 52. A ubrania dobre gatunkowo, ładne , modne. To polska marka , warto zajzec bo świetne kolekcje mają- www.bialcon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tutaj www.sklepgaba.pl zaopatruję się w stylowe ciuszki w większych rozmiarach. Proponują tam ubrania bardzo trendy, na czasie, nie takie worki jak w innych sklepach. Dzięki ciuszkom z ich sklepu zrozumiałam, że mogę wyglądać atrakcyjnie, pięknie, nawet jeżeli jestem panią plus size. Ciekawe wzory, rozmaite kolory, masę rzeczy już tam zakupiłam w korzystnej cenie. Naprawdę fajny sklep. Moje 2 przyjaciółki też się tam ubierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jest ciężko..Nie mogę tutaj znaleźć żadnych normalnych i zazwyczaj muszę jechać do Niemiec do mojej kuzynki..Tam jest na pewno większy wybór i tam na pewno jest więcej takich rzeczy dla kobiet puszystych. W Polsce jest zdecydowana ilość rzeczy ale dla szczupłych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mi w internecie jakaś reklama Bialcon się wyświetliła i weszłam z ciekawości jakie ubrania mają, jakie rozmiary. No i znalazłam sklep z ubraniami dla siebie- rozmiary aż do 52 rozmiaru. A jakie ładne, z dobrych materiałów. Dla mnie super- www.bialcon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wiele sklepów ma już teraz duże rozmiary i chyba nie trzeba ich wyjątkowo szukać. Wpisujący w wyszukiwarka na pewno coś znajdziesz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c&a ma kolekcje dla grubszych. Mają fajne spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można nawet to wpisać na allegro do jakiejś tam wyszukiwarki, jakieś rzeczy XXL i się pełno pojawi od tego jest ta opcja szukaj. Ja teraz na lato będę musiała sobie coś poszukać i na pewno coś znajdę dla siebie mocnego i ciekawego. Chociaż nie wiem czy to do końca będzie do mnie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mądrali wystarczytrocheruchu (Nie jesteś kotem, nie masz sierści. Nie możesz być więc puszysta, jedynie spasiona. Zacznij o siebie dbać, to nie będziesz miała problemu z szukaniem specjalnych sklepów dla grubasów) Każda kobieta ma prawo się ładnie ubrać. A ty uważaj co cię w życiu jeszcze czeka. Nikt nie trzyma Pana Boga za nogi. Forum jest po to by sobie pomagać więc spadaj z tego wątku. Jeszcze będziesz szukać porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na bon prix. Są kobiece rozmiary, dobre opisy. Życzliwe komentarze klientek. Łatwy zwrot - pieniądze po dwóch dniach na koncie. Po pierwszym zakupie będziesz dostawała katalogi. Nie jest to poziom Simple ale.. sama oceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×