Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż_żony

Ekskluzywna bielizna

Polecane posty

Gość Mąż_żony

Drogie Panie, jakie marki ekskluzywnej bielizny są dostępne w Polsce a najlepiej gdzie je kupić w Krakowie. Nie chodzi mi o jakiegoś Triumph'a czy inne Dalie. Co na naszym rynku jest odpowiednikiem sukienki Versace, torebki od LV czy biżuterii od Cartier'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskantt
Fauve (z dostępnych u nas w sklepach), z niedostępnych Rigby&Peller. Mówię o rzeczach do noszenia, bo do sypialni to Agent Provocateur np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż_żony
W Krakowie namierzyłem La Perla i Christies to już chyba nie źle szczególnie to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskantt
Zależy jakie żona ma wymiary na stanik - żadna z tych 2 firm dobrego wyboru rozmiarów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie piękna jest bielizna Panache, zwłaszcza linia Masquerade. http://www.masquerade-lingerie.com/images/no_flash_start.jpg http://www.panache-lingerie.com/Resources/ProductImages/%5CZoom_prod_352_col_73.jpg http://salonbielizny.eu/images/Georgiana%20HRcieta_01.jpg Ale bez obmierzenia żony raczej nic jej nie kupisz, musisz znać jej wymiary, podpowiemy rozmiar i wtedy możesz szukać :) Poza Masquerade może Curvy Kate, ale to na średnie i większe biusty, nie wiem jaki ma Twoja żona: http://www.shopsonamap.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/curvy-kate-group-shot.jpg Albo może Freya arabella: http://www.comparestoreprices.co.uk/images/fr/freya-arabella-plunge-bra-by-freya.jpg http://secrethills.pl/data/gfx/pictures/medium/8/4/48_2.jpg W Krakowie masz: Brafitteria Kraków ul. Krakowska 5 (pod arkadami, obok Mydlarni) Adore Kraków,Al. Pokoju 24 Intimo4you Kraków, ul. Dietla 50 i myślę, że tylko tam warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chcesz żeby było drogo
To jest jeszcze sklep "LiParie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskantt
Tia, drogo, z nieuzasadnionymi przeróbkami i jeszcze się gratis weźmie udział w procederze karalnym (bo to oni kradli na masę fotki i opisy z innych sklepów, nie?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chcesz żeby było drogo
No tak, ale wyobraziłam sobie towar za wielokrotnym narzutem, niedopasowany i z wielką pompą sprzedawany (odpowiednik versace) i wyszło mi, że LiParie będzie akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh lepiej żeby się wymierzyła i najlepiej aby podała Ci swój rozmiar i ew. jak jej kupisz możliwość zwrotu lub wymiany ;) stanikowy matrix :D czasem co producnt to inna rozmiarówka a czasem nawet jaki model/fason to też różnie bywa + - 2 miski nawet na obwodzie = - 10 cm ;) lepiej jej kup jedwabną nocną koszulkę (staniki tak jak buty powinno się kupować samemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż_żony
A czy zabierając do sklepu bieliznę żony sprzedawca dobierze odpowiednio czy może to raczej głupi pomysł. Chciałbym zrobić prezent a z przymiarką to już nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak bo jeśli żona ma źle dobrany rozmiar to raczej dalej będzie niszczyć swój biust złym stanikiem , acha i jeszcze coś staniki nie są z płotna tylko z materiałow elastycznych mniej lub bardziej rozciągliwych a każda firma może mieć inną kostrukcję STANIKI SIĘ MIERZY a jak się nie wie to się idzie do brafitterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poobserwuj jak leżą staniki żony, czy obwód leży zupełnie poziomo i równolegle do podłogi czy podjeżdża do góry. Jeżeli podjeżdża, to będziesz musiał wziąć stanik z obwodem mniejszym niż jest napisane na metce i z większą miseczką. Popatrz czy fiszbiny (druty) pomiędzy piersiami przylegają do mostka. Jeżeli nie, to miska jest za mała i trzeba wziąć jeszcze większą. Czy jej coś odstaje albo wylewa się z miseczek. Potem możesz iść do któregoś ze sklepów, które wymieniłam i poopowiadać pani sprzedawczyni co i jak i umówić się na wymianę w razie czego. Ale to tylko w tych sklepach, w innych panie nie będą wiedziały o co Ci chodzi, a chyba zależy Ci, żeby stanik dla żony był nie tylko ładny i drogi, ale i idealnie dobrany? ;) Ciężko Ci będzie tak w ciemno kupić nie znając wymiarów, nie znając się na rozmiarówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Owszem ja jestem za tym, by jeśli kobiet nie potrafi sama dopasować sobie stanika pomimo wszędzie dostępnych rad to powinna się udać się do specjalistki, warto. Kiedy dokładnie zna się swój rozmiar to bywa, że nawet bez mierzenia da się wybrać odpowiedni stanik. Ja tak ostatnio nabyłam sobie stylowy model z Nipplexu. trochę się bałam, że tylko ładnie wygląda. Ale okazało się, że też jest wygodny i dobrze trzyma biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg_ann
Jeśli chodzi o dobrą markę wśród bielizny to polecam VS. Oczywiście nie tą linię dla szarej masy tylko tą exclusiv. Jakość pierwszorzędna, ale trzeba się liczyć z wysokim rachunkiem za taki staniczek ;) Z opcji bardziej ekonomicznej polecam z polskich firm KrisLine, które też bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie jakością materiałów i starannym wykonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljjjanka
Conis zupełnie się z tobą zgadzam. Mam wrażenie, że w naszych sklepach jakoś dziwnie panuje mit, że wszystkie kobiety powinny nosić rozmiar 75B ;/ a rozmiarówka jest dość słaba. Do tej pory bieliznę kupowałam głównie na zagranicznych stronach internetowych ostatnio koleżanka kupowała polska bielizne Kinga, przegladalm ich oferte i maja po pierwsze co mnie zaskoczylo szeroka rozmiarowke az do H i bardzo ładne modele. Miał ktoś ich bieliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nipplex można zaliczyć do marek, które nadają się idealnie na prezent dla kobiety. Mają eleganckie komplety i do tego dobre jakościowo. Trzeba tylko wiedzieć jaką bieliznę lubi Twoja żona, chodzi dokładnie o krój i materiał. Jak już będziesz miał tę wiedzę, to spokojnie możesz udać się na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
panic, na szczęście zdanie ignorantów w temacie bielizny i spamerów mało kogo obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było - to co zostało już wymienione przez autora tematu (mam tu na mysli Christies) to rzeczywiście super ekskluzywna bielizna. Butik, który znajduje się w Krakowie zrobił na mnie ogromne wrażenie. przeczytałam też, że to właśnie wnętrze zostało docenione przez jeden z ważniejszych magazynów o wnętrzach - to jest już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, darujcie sobie spam tego czegoś w kosmicznych cenach :o Christies to NIE JEST DOBRA MARKA BIELIZNY. Drogie nie znaczy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele, np
bielizna Kostar, Kinga, Lupoline, Gracya jest najbardziej ekskluzywna bielizna damska na polskim rynku, polecam sklep http://ekskluzywna.pl Szeroki wybór, na pewno coś Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
wiele np won z tym spamem :o to co wymieniłaś to jedne z najgorszych marek na rynku, a sklepu to już w ogóle nie ma co komentować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnin
Krisline mi sie swietnie nosilo moze tonie za ekskluzywna firma le bielizna piekna i z dobra rozmiarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosssyyyyyyyyćććć
wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacytuję coś
w*********j w podskokach ze spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiazajac
Najlepszą bieliznę kupisz w sklepach z markową bielizną i usługa brafitterską. Tam mają prawdziwe cud, a w Krakowie takich sklepów na pewno znajdziesz wiele. Co do biustonoszy polecam te firmy Panache. są naprawdę nieziemskie i potrafią ukształtować i wymodelować praktycznie każdy biust. Polecam poczytać o tym tu: likemed.com/pl/budowa-i-rozmiar-biustu/. Na większe biusty na pewno dobra jest poza Panache marka Dalila. Biusty są bardzo trwałe, stabilne. Dobrze podtrzymują piersi i powstrzymują przed "pływaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia963
Zgadzam się z KasiaaAsiaa. Ja również kupiłam ostatnio bielizne na axami.pl i muszę przyznać że bardzo mnie zaskoczyli. Szczerze? -Nie spodziewałam się tak pięknego kompletu. Na żywo wygląda dużo dużo piękniej niż na zdjęciu na modelce, a jakość pierwsza klasa. Już mam upatrzonych kilka kolejnych kompletów :) narzeczony będzie szczęśliwy... :) Pozdrawiam, Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuffa, jak spamujecie to róbcie to jakoś inteligentnie (chociaż wymagać inteligencji od kogoś, kto robi z siebie reklamową prostytuytkę za 10 groszy od wpisu, to chyba za dużo...) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×