Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Elegancka odzież dla kobiet

Polecane posty

Gość gość

Drogie Panie! Jakie jesteście, co lubicie nosić? Postawiłybyście na eleganckie spodnie dla kobiet, czy raczej takie o sportowym kroju? A może nie znosicie spodni i wybieracie raczej spódnice, sukienki? Pochwalcie się. Z jakich materiałów, od jakich producentów? Ja mam wielu takich, których lubię, ale czas na małe zmiany. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Ja ostatnio szukałam czegoś do pracy. Pracuje w biurze i chciałam wyglądać elegancko. Po długich poszukiwaniach zdecydowała się na sklep www.elcanto.pl, kupiłam tam bardzo fajną bluzkę polskiego producenta z elegancką spódnicą:) polecam :) jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio szukałam eleganckiej bluzki do spódnicy i natrafiłam fajną białą w sklepie www.elcanto.pl, mają fajne ciuchy i nie takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię robić zakupy w sklepie lattore na ul. Wolności. Mają bardzo ładne ubrania do pracy ale i nie tylko. No i co najważniejsze ceny nie zwalają z nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na allinside.pl. Mają bardzo elegancką odzież dla kobiet. KUpuję tam bardzo często. Mam stamtąd i eleganckie ubrania i takie codzienne luźne i wszystkie są bardzo dobrze zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonprix ma kolekcje z elegancką odzieżą i mają naprawdę wiele ciekawych propozycji. Często też trafiają się wyprzedaże nawet 60% ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z pracą biurową - jestem niejako zmuszona do tego, by elegancko się ubierać - wybieram wtedy koszule do których zakładam ołówkowe spódnice lub spodnie. Oczywiście nie można zapomnieć o sukienkach, które również bardzo lubię. Jeśli chodzi o marki to często robię zakupy w popularnych sieciówkach typu: ZARA, mango, H&M, stradivarius, simple, ASOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym poleciła allinisde.pl. Mają bardzo fajne rzeczy w bardzo niskich cenach. Mam dużo eleganckich ubrań stamtąd do pracy i na jakiejś okazje i zawsze się dobrze prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera mozna tyle kupic a za komuny tego nie bylo chociaz podobno obiecali ze rownosc bedzie 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na allinside.pl i z czystym sercem polecam. Bardzo dobre rzeczy mają w niskich cenach. Są tak tanie że można kupować wręcz hurtowo, a nie wyjdzie drogo. Mimo niskiej ceny jakość jest bardzo dobra więc można brać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam allinside.pl. Bardzo dobre ubrania mają! Kupujemy tam całą rodziną i bardzo dobrze się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ruszam mody...natomiast moda rusza moja osobę. Jak na razie jesteśmy pogodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na pracę jaką wykonuję na co dzień noszę eleganckie ubrania ale dobrze się w nich czuję :) W weekend zazwyczaj zarzucam na siebie już coś bardziej 'lżejszego' jak jeansy i koszula. Moją ulubioną marką odzieżową jest lattore, którą Wam dziewczyny gorąco polecam. Mają przepiękne ubrania i eleganckie fasony. Ceny nie zabijają a jakość ubrań jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzyka
eleganckie ciuszki można znaleźć w Quiosque. kupowałam tam parę razy i jestem wielce zadowolona. widać ze mają porządną jakość ubrań, nie takie jednosezonówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka p
Poza tym warto wspomnieć że Quiosque jest polską firmą :) Nazywają się z francuska (chyba chodzi o to że mają dość eleganckie ubrania) ale są od nas i to mnie cieszy. Jakość tych ubrań faktycznie jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień po domu dresy i stary sweter, bardziej do ludzi jeansy i koszulka/ koszula / sweterek - różnie no a na imprezę buty z obcasem spódnica lub sukienka itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o coś eleganckiego , wizytowego to ja na każdą imprezę ubieram się w Evicie mają ciekawy wybór i coś zupełnie innego niż w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trilla
ja kupowałam elegancką odzież w Quiosque - ubrania dobre gatunkowo więc można spokojnie kupić z myślą ze to nie będzie trzeba ich wyrzucić po 2 miesiącach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sukienki to polecam moje najnowsze odkrycie- Depare. Modne, eleganckie, wyróżniające się z tłumu sukienki dla każdej z kobiet która chce być modna http://depare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quiskie mają fajne ubranka. Też lubię tam kupować, bo mają dużo przeceń i naprawdę ubrania są dobre jakościowo. Poza tym mają dużą kolorystykę ubrań do wyboru i ubrania są eleganckie. Każdy dla siebie coś tam znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikaaaaa
Moim zdaniem nie tyle ważne są ubrania, ale to, co jest pod nimi: bielizna i rajstopy. Ja trochę postanowiłam zakupić nowych rzeczy, bo strasznie mężowi się taka podobam. Możecie sobie zerknąc na http://www.hurtownia-rajstop.pl/category/rajstopy - taki styl mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabezkotaa
Od zawsze wiadomo, że takie zestawy działają niesłychanie kusząco. Kocham rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancka odzież prezentowana jest w kilkunastu sklepach mody na stronie www.bardzomodna.pl jest tam dosłownie wszystko od bielizny po dodatki ,torebki i obuwie. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka33s
Od jakiegoś czasu pracuję w dużej firmie z branży IT, w której obowiązuje strój formalny (często mam kontakt z klientami). Koleżanka poleciła mi niedawno Butik Lavend (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). On usytuowany jest przy ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. Mają bardzo duży wybór ubrań typowo biznesowych, dzięki czemu w jednym miejscu można skompletować całą garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często zaglądam na https://cosmosmoda.pl/. Można tam znaleźć eleganckie spodnie czy żakiety jak również dresowe sukienki. Nie muszę przeglądać setek stron bo tutaj mam wszystko w jednym miejscu i zawsze na czas. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×