Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćONA

fajne sklepy online nowosci z blogow gdzie znalesc

Polecane posty

Gość gośćONA

Mam 23 lata, ubieram sie na czasie, staram sie isc za trendami, ale czasami z lenistwa w osttnim czasie zgubilam swoj styl...nie mam pomyslow. Gdzie szukac inspiracji, zeby ubierac sie modnie i oryginalnie? Kupuje gownie w sieciowkach typu Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&bear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka71
Witam, napisałaś, ze ubierasz sie tylko w markowe ciuchy fajnie tylko wymieniłaś marki zachodnie a są przecież polskie, na prawdę dobre. Ja uważam, że musimy wspierać nasze firmy. Polecam www.saltandpepper.pl , www.danhen.pl, www.AgataRe.com i mnóstwo innych, trzeba szukać i kupować świadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mój ulubiony sklep z butami www.x-but.pl może i Ty w nim znajdziesz coś dla siebie. Świetne marki, przystępne ceny i duży wybór, czego chcieć więcej?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.MyCotton.pl znajdziesz tam szeroki wybór bielizny w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecić mogę chociażby asos.com. Nie jest to polski sklep, ale mają darmową dostawę do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindia
ja np. kupuje rzeczy od mlodych polskich projektantow na stronie zlotewyprzedaze.pl Sa tam o wiele taniej niz w oficjalnej sprzedazy, a i mam ciuchy, ktorych nie zobacze na kolezankach. sieciowki maja to do siebie, ze jak rzuca coś fajnego, to co trzecia kolezanka ma ta rzecz. w zeszlym roku dumnie wystrojona ide na uczelnie w mojej kurteczce z Zary, a tam polowa dziewczyn w takich samych. co wiecej, kupione podroby po 100 zl., ktore niczym sie od mojej nie roznily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistress Yoda
Potwierdzam, na złotych wyprzedażach często można znalezć rzeczy, o których się czyta na blogach modowych. Ostatnie co pamiętam, to Mister Gugu & Miss Go, a pojawiają się rózne fajne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuoo8
Ja często robię zakupy przez internet! Uwielbiam do tego celu stronke Fasardi:) Maja tam znakomite ubranka, jakosc pierwsza klasa, modne kroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiplanka
Tutaj ktos dobrze Ci podpowiada z Fasardi :) Sklep jest swietny! Maja mega kolorowe, modne ciuchy. Podoba mi sie ich nowa kolekcjac, troche z przymruzeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enfa45
Gdzie? No tak jak tu piszą Fasardi jest dobrym sklepem. Znajdziesz tu najmodniejsze kroje :) Fajne maja przecenki, gdzie znalezc mozna sukienke juz np. za 30 zł! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty sobie zobacz w Kari, z resztą torebki też mają super. Wybór duży, ceny umiarkowane a na prawdę piekne.http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari Ja mam upatrzone śliczne balerinki w kwiatuszki, takie kobiece i eleganckie zarazem. No miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi223
Ja moge smiało polecic www.facebook.com/stylebyana fajne jakościowo ubrania.Paczka do Szkocji szła jedynie 4 dni.Jestem bardzo zadowolona.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modne i oryginalne rzeczy masz na www.saltykarrot.com fajna stronka i można paypalem płacić wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Poszukaj czegoś ciekawego na stronie http://www.cozacena.pl/dla-kobiety Znajdziesz tam naprawdę sporo modnej odzieży w cenach niższych niż stacjonarnych sklepach. Dzięki porównywarce cenowej możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i pozwolić sobie na większe zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama przykuwam dużą uwagę do wyglądu. Każda z nas chc wyglądać ładnie i modnie. Osobiście kupuje ubrania na cosmosmoda.pl Jestem bardzo zadowolona z jakości ich produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na fejsie na stronę - WoW Fashion Butik ;) Fajne ciuchy mają i super jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm na pewno renee.pl należy do takich sklepów, mega jestem z nich zadowolona <3 Jak jeansy to bigstar rządzi w tej kategorii! Kosmetyki to różnie, ale głównie rossman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renee jest super, już po raz kolejny mnie mega uszczęsliwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×