Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Garnitur na wesele

Polecane posty

Gość gość

Trafiły nam się z mężem w tym roku trzy wesela i niestety okazało się, że jego stary garnitur już nie leży na nim... Gdzie w Warszawie można kupić niezły garnitur za 500-600zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vistula ma teraz sporo wyprzedazy. zobacz na sklep.vistula.pl i napewno cos znajdziesz nawet za 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vistula ma dobre garnitury i faktycznie można trafić fajną promocję, ale przez neta garnituru bym nie kupowała, to przymierzyć przecież trzeba;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam promocję w Vistuli, są naprawdę ładne, wełniane modele w cenach, jak już podał ktoś wyżej. Ja oglądałam je w salonie w Złotych Tarasach. Był dość duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Słodka
A może jakieś propozycje znajdziecie na http://www.abcslubu.pl/ ? Sama znalazłam tam bardzo dużo ślubnych inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warszawie Wileńskiej na prawo od Carefour jest fajny sklep i mają wyprzedaż. Mój chłopak znalzał gatnitur za 200 zł przeceniony z 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku w Outlet Center jest 20% zniżki na zestaw ślubny :) Jeśli mieszkasz w okolicy, zapraszam i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapuchatka
No chyba z Warszawy do Białegostoku jechać nie będzie :D Ale dobrze wiedzieć :) Mam rodzinę tam, szepnę słowo kuzynce, bo niedługo też planuje wziąć ślub :) A gdzie dokładnie ta promocja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ich strony wynika ze lavard...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻanetaKorba
Teraz w lublińskim outlet center -50% w LAVARDZIE 11-13 grudnia. Jakies urodziny outletu, czy coś :) Tak a propos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np Próchnik ma ładne garnitury, u mnie w Outlet Center Bialystok mają salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnik007
ciekawe kroje mają tutaj http://meskie-spodnie.pl/category/spodnie-garniturowe ,teraz w modzie są niebanalne modele , dobrze jest też się dostosować wyglądem do partnerki lepiej nie kupować święcącego garnituru jeśli parntnerka ma matową kreacje i odwrotnie ,no chyba że występujesz w roli Pana Młodego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudny wybór;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zilli
ja garnitur z mężem kupowałam na noor.pl - idealnie dopasowany, dobra cena i jakościowo dobry materiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam https://krawieczdojazdem.pl Mój mąż nie lubi chodzić na zakupy więc to jest idealne rozwiązanie. Krawiec przyjechał do nas do domu i wszystko załatwiliśmy. Mają mnóstwo tkanin i ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż zawsze u Próchnika inwestował w garnitury, ale z tego, co kojarzę, to firma padła lub się sprzedała i nie wiem, jakie teraz mają tam standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zamówił garnitur szyty na miarę ponieważ ciężko coś kupić w większym rozmiarze w sklepie. Polecam https://mmsuits.pl Mają duży wybór tkanin i fasonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Góowno a nie wybór bo nigdzie nie jest napisane, z jakiego materiału jest szyty dany garnitur. Czyli pewnie większość to poliestrowy szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy napisać maila z zapytaniem (tak też zrobiliśmy). Jakościowo tkaniny są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×