Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewi***************************

Gdzie kupić buty za kolano?????? Pomóżcie proszę:)

Polecane posty

Gość Ewi***************************

Gdzie kupic długie buty za kolano, nie chodzi mi o kozaki jakie mozna dostać na allegro ze skaju, sztucznej skóry itp. ani też typu kowbojki czy oficerki interesuja mnie buty skórzane włoskie , na wysokich szpilkach za kolano, raczej eksluzywne, ale tez nie za pare tysięcy. Czy znacie butiki i sklepy gdzie najchetniej w warszawie mozna takie obuwie dostać?? Może byc też poza warszawa, może znacie jakiś ekskluzywny butik??? Pozdrawiam Ewuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWI**************
CZy naprawdę nie wiecie gdszie można takie buty bez problemu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazarze były dokładnie takie jak opisałaś tylko co do jakości kazara... z włoskich marek to popatrz w pollini. nie jestem w stanie ci powiedzieć czy mieli coś takiego w zimowej kolekcji i czy jeszcze jest wystawiona kolekcja zimowa. patrzyłaś w deni cler? bo coś mi świta że na wystawie takie widziałam a może to był dion (nie polecam diona reklamacja to koszmar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWI********************
Dziękuje za odpowiedź, gdzie w warszawie jest kazar? A pollini? tego nie znam,:-) Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWI***************************
Dzieki, czytałam opinie o kzazrze i faktycznie sporo jest negatywnych dotyczących ich słabej, wręcz partackiej jakości. :) Ostatnio podobaly mi sie buty Daniela firmy bebe, na allegro mozna było kupić, ale mam inne Bebe i nie sa wygodne, zbyt sztywne i dziwnie wyprofilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazar będzie w większości galerii. nie jestem z warszawy więc nie wskaże ci w której jest a w której nie ma. przypuszczam że jednak w większości znajdziesz ten sklep. największym minusem tej marki są obcasy. 90% jest obita skóra która bardzo szybko niszczy się. jednak to różnie bywa koleżanka ma kozaki z kazara 3 lata wygadają jak nowe, ja mam sandały 2 lata zadarte na obcasie poza tym okej. no ale pozostałe pary po kilku miesiącach musiałam oddać lub wyrzucić. pollini sprawdź na stronie. produkują dość dziwne i szalone buty ale mają też bardziej klasyczne. jeśli podobają ci się bebe to pollini też powinien:P tylko nie mogę sobie przypomnieć ich zimowej kolekcji a już na stronach są nowe. mam wrażenie że jednak mieli tylko kozaki do kolana. nie mam bebe ale także to zauważyłam mierząc w sklepie. po tej cenie spodziewałam się czegoś dużo wygodniejszego. już przy mierzeniu wydawały sie koszmarnie twarde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×