Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rkpm

Gdzie kupie długą i elegancką sukienkę na wesele we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość rkpm

Witam! Tak jak w tytule tematu: poszukuję długiej (do kostek) i eleganckiej sukienki na weselę. Przeszłam większość galerii we Wrocławiu i nic nie znalazłam, a czas nagli. Czy znacie jakieś miejsca (sklepy, butiki itp.) gdzie można kupić coś sensownego i za rozsądną cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup big-bag i przerób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wesele nie zakłada się długich sukni, nosi się sukienki koktajlowe czyli maks do pół łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam krzywe nogi to też mam założyć krótką kieckę i być pośmiewiskiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SieWie
Polecam Butik Modna na Ruskiej, Bajana lub Średzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Wrocław
Vivid Store na ul.Biskupiej obok galerii Dominikańskiej- w stronę rynku - mają ogromy wybór sukienek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja kupiłam sobie we Wrocławiu w Galerii Europa taką https://galeriaeuropa.eu/sukienki-dzienne/300072087-sukienka-model-a159-blue :) nie jest całkiem długa ale do połowy łydki i ci powiem że wygląda po prostu obłędnie jak sie ją już założy :) cudownie. Bardzo efektownie a kolor też jest taki fajny i żywy no i sie nie spiera! a to bardzo ważnie bo na niektórych ubraniach po 2 praniach czasami niewiele koloru zostaje a tu sie nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komsa

Ja polecam Butik Modna na Bolesławieckiej we Wrocławiu. Jest fajny wybór, wiele ...enek, można spokojnie coś znaleźć dla siebie w odpowiednim rozmiarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loffka

Tak, dokładnie tam! ...enki w Butik Modna na Bolesławieckiej we Wrocławiu ma sporo do zaoferowania. Dla mnie świetny wybór mają i szeroką rozmiarówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×