Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foxanka

Gdzie kupię fajną bieliznę w Gorzowie??

Polecane posty

Gość foxanka

Jak w temacie, od niedawna mieszkam w Gorzowie i zastanawiam się gdzie pójść po jakąś fajną bieliznę, tzn. nie chodzi mi o byle gatki, tylko o sklep, w którym dobrze dobiorą mi stanik :)) Gdzie pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_pączki
ja bym poszła najpierw do NoVa Park, tam jest jakiś sklep z brafittingiem na pierwszym piętrze, naprzeciwko sali zabaw :] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka1988
W NoVa Park otwarto ostatnio salon ALLES - chyba tydzień temu. Wyświetliła mi się informacja na fejsie. Wcześniej zamawiałam bieliznę tej marki przez Internet, ale teraz przejdę się do salonu. Zawsze to lepiej przymierzyć przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nigdzie. Dobre sklepy z dobrymi markami są najbliżej w Poznaniu albo w ZIelonej Górze. Alles to są rozciągliwe szmatki a nie bielizna, daj sobie spokój i albo się wybierz do porządnego sklepu albo kup przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi86
Ja mam 2 komplety bielizny firmy Alles i jestem bardzo zadowolona. Pierwszy zamówiłam przez Internet, ale bardzo się cieszę, że w NoVa Park otworzyli sklep stacjonarny i mogę wybierać bieliznę "na żywo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alles to bardzo słaba marka, i pod względem jakości, i rozmiarówki, i konstrukcji w porównaniu chociażby do Dalii, Comeximu, Onlyher, o Ewie Michalak nie mówiąc bo to jakość sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaszpa
zajrzyj do Nova Park, tam jest sporo sklepow z bielizna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka11
w nowa park podejdz sobie do triumpha, maja wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i juz samoreklama sklepu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep musi być strasznie badziewny, pewnie straszna obsługa albo dziadowski wybór, dlatego nikt tam nie chodzi i biedni tak kretyńsko i desperacko próbują łapać naiwnych na forach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną bieliznę mają w Ascanie własnie w Triumphie a do tego super obsługa. Zawsze jak jestem tam przejazdem to zachodzę sprawdzić czy nie ma czegoś w promocji-nieraz się zdarza. Teraz chciałabym kupić coś z Dalii ale nie wiem gdzie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triumph i fajna bielizna? no nawet nie żartuj... chyba nigdy nie miałaś do czynienia z innymi, naprawdę porządnymi firmami? A obsługa tam jest taka sama jak i rozmiarówka: nędzna. Już wolę kupować przez net niż dać się poniżać w tym sklepiku ("proszę pani, jakie 65F, ja pani dam 75C i będzie dobre". Żenada.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nie miałam. Biustonosze które kupiłam były dobre i b. długo wyglądały jak nowe. Ale sprzedawczynie naprawdę robiły co mogły ściągając z półek i proponując coraz to inne wzory w numeracji i cenie podanej przeze mnie. I tak jest podczas każdej mojej wizyty w tym sklepie...chodzi o Ascanę. W Nowa Park w Triumphie na moje pytanie usłyszałam : nie ma i .........pani znikła mi z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałabym....wiec ponawiam pytanie. Czy ktoś wie gdzie mogłabym kupić w Gorzowie Dalię ...myślę o cenie raczej nie powodującej potem bezsenności z powodu wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a ja właśnie tam spotkałam się z reakcją "wielki wytrzeszcz" na prośbę o 65F i próby wciśnięcia czego się da. To był pierwszy i ostatni raz jak tam zajrzałam. A Dalię kupuję przez internet, jak i większość innych, najprościej i najszybciej :) Widywałam ich staniki w paru sklepach, ale wybór był zawsze niezbyt duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz powiedzieć gdzie znajdę Dalię? w jakim sklepie, najlepiej w centrum? chciałabym zacząć od kupienia pierwszego modelu w sklepie a po ustaleniu, że ten właśnie model czy rozmiarówka jest "moja" , zacząć zakupy przez internet. 65F............to własnie niedostosowanie rozmiarów pod klienta i czekanie , że będzie odwrotnie, powoduje uciekanie klienta z polskiego rynku.....a wraz z nim i pieniędzy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny sklep jest na Sikorskiego, na głównej, po przeciwnej stronie CCC, wchodzi się między budynki, tak jakby w podwórko. Jest tam mały sklepik, starsza, bardzo przyjemna pani świetnie dobiera rozmiar. Mają duże rozmiary, dostałam tam swoje, ciężko dostępne, 80 Ł z Dalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieje rozmiar 80Ł. A Dalia szyje tylko do miseczki K, głupia spamerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdę i tu, i tu. Dziękuję za podpowiedzi. A to wejście między budynkami to wiem chyba o czym mówisz. To jest prawie naprzeciwko Parku 111....Nomi chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalię można kupić w salonie bielizny SARA w kupcu gorzowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×