Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cati424

Gdzie kupie ladna , niespotykana torebke?

Polecane posty

Gość cati424

Jak w tytule. Szukam torebki takiej na codzien, czyli nie malutka ani na A4 , tylko noralna wielksoc, jakies ladne kolory, wzorki? Znacie jakas stronke z ladnymi torebkami? Patrzylam na desigual ale nie ma wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na stronie http://www.zlotewyprzedaze.pl/ udało mi się znaleźć fajną torebkę firmy David Jones. Myślę, że wzór miała dosyć oryginalny. Możesz tam zresztą zajrzeć, bo codziennie pojawiają się nowe oferty. A nuż wpadnie Ci coś w oko. W aktualnych widzę chociażby torebki z Roberty Minelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Venezia, mają tez sklep internetowy. Ja kupuję torebki tylko w tym sklepie,bo są ze skóry i mają piękne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaanna
Polecam torebki ze sklepu internetowego eTorebka.pl - duży wybór - różnorodne fasony - fajne ceny ;) polecam KOD rabatowy z którym masz jeszcze -10% KOD (-10%): f131356f http://etorebka.pl/?KodRabatowy=f131356f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne torebki ma na allegro użytkownik esparis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_amiszka
nie pamietam, kiedy ostatnio znalazlam fajna torebke gdzie indziej niz w venezii - jakos zawsze jak szukam to w koncu trafiam tam i zawsze na cos trafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atmosphere to najbardziej tandetna firma w uk,co wy za bubel wciskacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość det
nie kupuj z atmosphere tego dziadostwa, jakość torebek z tej firmy jest porównywalna z torebkami od rumunów z targu!!! jak chcesz torebkę fajna ktora c****służy kilka lat kup z tąd http://eu.accessorize.com/?redirected;jsessionid=8793644894D28AFACA164657A036EEFA.app3 trochę drogo wyjdzie całość ale jakość super, juz kilka lat mam kilka torebek i wcale sie nie niszcza i nie wychodza z mody bo nie ma ich tutaj, ale może i juz w polsce otworzyli taki sklep, nieorientuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1402
również polecam cozabuty.pl, duży wybór torebek, plusem jest że dany model dostępny jest w jednym egzemplarzu, więc nie ma obawy że nagle pół miasta będzie miało taką samą torebkę jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka45
Proponuję torebkę firmy Barelly Bags. Jest piękna, wyjatkowa i co najważniejsze- wykonana z prawdziwej skóry, która po paru latach wygląda dalej jak nowa. Są to torebki naprawdę porządne i genialnie wykończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxymegan
też lubię mieć przedmioty, które nie są dostępne w każdym sklepie. Dlatego często robię zakupy przez neta, bo tak jest dla mnie znacznie prościej, no i oszczędzam dużo czasu. A jeśli chodzi o to, gdzie możesz kupić fajną i niespotykaną torebkę to zobacz sobie tutaj http://www.ragazzafashion.pl/ myślę, że coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się Birkin kompletnie nie podoba, babciowa i tylko cena uczyniła z niej kultową :O A poza tym nie wiem, co to za przyjemność "na lata", nie chciałabym mieć całe lata rzeczy, które nudzą się po kilku m-cach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na www.eobuwie.com.pl wiem, ze nazwa sugeruje same buty, ale znajdziesz tam tez galanterie skorzana ogolnie pojeta :) i modna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu kupisz ładne, oryginalne, unikatowe, włoskie torebki w fantastycznych kolorach www.facebook.com/thecolors.new, mam od nich torebkę i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podaję kod do sklepu etorebka.pl 4d0f5a00. Obowiązuje na wszystkie modele torebek także przecenione od 10% taniej zapłaci się wpisując ten kod do 15%. Po prostu wpisz kod 4d0f5a00, ważny bez limitów, wielokrotnie. sklep etorebka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://janpolbis.pl/oferta/skora-juchtowa/ sa fajne i niespotykane torebki - ze skóry, piękne, świetnie uszyte. Kupuję już od nich drugą sztukę - nic się z nimi nie dzieje, nie niszczą się mimo upływu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.eobuwie.com.pl. Mają dział z torebkami właśnie. I masz torebek od wyboru do koloru:) Sprawdź sobie. A nuż coś Ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×