Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babielatooo

gdzie można kupić fajne legginsy

Polecane posty

Gość babielatooo

gdzie można kupić fajne legginsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiripo45
na bazarku z a 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liceowa
Ja mam fajne na sprzedaz podam link: - sprzedajemy.pl/legginsy-ciemne-w-kwiaty,552036 Tanio sprzedam w bardzo dobrym stanie, sa obcisle, fajnie przylegaja do figury. Polecam. Pozdro. email licealna91@interia.pl mam rowniez duzo rzeczy na sprzedaz w niskich cenach jak cos to prosze wejsc na spis tematow mam zalozony temat ' sprzedam ciuszki.........'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tg7
Justynko, nie farbuj wlosow na blond - tragicznie w nich wygladalas ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka85
ja polecam ci takie bryczesy są rózne kolory http://coja.pl/pl/odzież-i-bielizna/74-sexy-spodnie-rurki-bryczesy-blogerskie-wyszczuplajace-d.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro oczywiscie - ale kupuj tylko skórkowe - tylko takie beda modne na jesien allegro.pl/zara-woman-spodnie-skorzane-legginsy-skora-blog-s-i3390065375.html allegro.pl/legginsy-spodnie-skorzane-jak-skora-170zl-xs-i3396163698.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gatta-kupiłam ostatnio i polecam,sa Swietne cena 129zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobre spodenki legginsy(nie na rower), to gdzie kupie? Dodam ze maja byc wytrzymale i oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.vesto24.pl vesto24 allegro vestomonika.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up lol jestem facetem, ale tak krzywych nog nie widzialem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz też poszukać w second-handach. Często właśnie w nich można znaleźć bardzo fajne legginsy w naprawdę dobrym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigida86
Ta Pani na allegro ma duży wybór fajnych legginsów, tanich jak barszcz ;) avantistyle.na.allegro. pl/index.php?category=91193&id=27377343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na allegro nie znalazłam nic dla siebie,ale za to na Molly.pl jest szeroki wybór,zresztą mają też niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajrantx
Polecam: www.showyoursoul.na.allegro.pl mają mega legginsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaczek
kupiłam jakieś 4 pray u tego sprzedawcy: http://jocker.na.allegro.pl/ , nie ma żadnego negatywu. JA też jestem zadowolona, niektóre kosztowały mnie tylko 20 złotych xD szybko wysyłają towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolettka
Bardzo duży wybór legginsów można znaleźć w sklepie internetowym LeeLou.pl (http://www.leelou.pl/legginsy-c-200_204.html/s=2). Mają tam na przykład legginsy modelujące sylwetkę, zaprojektowane w taki sposób, by lekko unosić i eksponować pośladki (efekt push-up) i modelować okolice talii. Bardzo fajna opcja do tuniki czy krótkiej sukienki (szczególnie obcisłej). Poza tym można tam dostać legginsy imitujące spodnie - gładkie, z guzikami, lampasami, kieszonkami, zamkami, itp. Dla miłośniczek stylu rockowego – legginsy ze wstawkami imitującymi skórę. Dostępne są również legginsy dla kobiet w ciąży. Warto zajrzeć więc polecam! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×