Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmsc

Gdzie można kupić porządne buty?

Polecane posty

Gość mmsc

Witam jestem z Sosnowca. Poszukuję w tym rejonie sklepu sprzedającego buty Neścior, roberto exclusive i giulio santoro. Wiem że w sosnowcu są w Modzie Europy i plejadzie tam na przeciwko Jysk. Nie ma tam niestety wszystkich modeli i rozmiarów, więc nawet nie mogę przymierzyc żeby kupić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Bardzo ładne buty mają na stronie www.marels.pl , moja znajoma robiła tam zakupy i bardzo sobie chwaliła miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie jak Irlandie
w Irlandii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz kupić przez neta? Może Eobuwie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz zamówić przez neta? Znajdziesz naprawdę fajne na Eobuwie na przykład. Sprawdź to. Myślę, że się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezkowa00
Hmm mi się wydaje, że przez sieć lepiej kupować. Można całkiem fajne buty znaleźć. Na http://www.newbalancesklep.pl ostatnio dość ciekawe widziałam. Też i do biegania mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka54re
Też mi się wydaje, że lepiej kupić w necie. Większy wybór i taniej. Mierzysz stopę, masz podaną długość wkładki. Jeśli naprawdę zależy Ci na przymierzeniu, wtedy mierzysz w jakimś stacjonarnym sklepie i kupujesz online. Takie ciekawie wyglądają http://www.kajasport.pl/product-pol-26360-NEW-BALANCE-DAMSKIE-BUTY-SPORTOWE-CODZIENNE-NB-WL-574-CPE.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk334
Bierz buty starshop.pl, bo nic nie zapłacisz za przesyłkę. Pasjonuję się turystyką górską. Bywam na dość długich wyprawach, gdzie występuje trudny teren. W Starshop kupiłem buty marki Palladium. Na życzenie ściągnęli mój rozmiar. Podeszwa w butach Palladium jest uniwersalna. Po górach chodzę i na co dzień, bez problemu. Sprzedawca w sklepie powiedział mi ciekawostkę, że tego obuwia używała we wstępnych etapach produkcji Legia Cudzoziemska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne, dobre buty bez problemu kupisz w sklepie internetowym Alfasan.pl maja bardzo szeroki wybór, cenowo też wychodzi to znacznie taniej, warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak porządne, to na Clarksonline.pl :) Mają świetne buty, wytrzymałe, solidne i bardzo wygodne. Kupowałam tam buty zimowe, w tym śniegowce http://clarksonline.pl/buty/sniegowce/list.aspx - całą zimę mi służyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiaz
Czemu ograniczasz się tylko sklepów stacjonarnych? Obecnie w sieci można znaleźć masę świetnych porządnych butów i to często w atrakcyjnych cenach. Swoją wiosenną parę kupiłam na http://www.nik.com.pl/ i mega mi się podoba- cała skórzana, wygodna i w super modnym fasonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządne można wszędzie ale w dobrej cenie pożądne buty to już wyczyn. jak już coś znajdziesz to wejdz na zrabatowani.pl i sprawdz czy nei ma na nie promki jakiejs. ja np. biore jeszcze udzial w tym systemie cashback i juz nieraz mialam money w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że ja nadal chodzę w zimowych butach? Buty damskie są chyba trudniejsze do kupienia niż męskie, bo jest znacznie więcej wzorów i fasonów. Jak weszłam dzisiaj na stronę sklepu Azaway, to spędziłam tam trzy godziny, bo nie mogłam się zdecydować :D No ale na szczęście kupiłam i teraz czekam na przesyłeczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem z zakupem nowego obuwia. Nim się zdecyduję mijają długie godziny ale zakupy zazwyczaj koncza się tym że kupuję kilka par :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kixy
Dobre buty ma wojas chociażby. Jak nie masz żadnego w okolicy to zawsze można przez neta zamawiać. Ostatnio tak kupowałam u nich kozaki i było spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materiały pos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauIinqa
Lordsy akurat nie do końca w moim stylu ale buty mają porządne, fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza84
Więc kup bez przymierzania. Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów na http://sklep-new-balance.pl/pl/ To sklep godny zaufania, naprawdę warto. Wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Satysfakcja gwarantowana. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na targu! W MOIM MIEŚCIE SĄ HANDLARZE CO MAJA DOBRE POLSKIE BUTY.Nie jeden już pytał gdzie kupiłem,no to polecam .Kupuję już lata i jeszcze nigdy się nie zawiodłem .Mam gwarancję jak w sklepie.Nigdy nie było problemu z jakością,nie to co to badziewie z dekaytlonów itp.co po trzech miesiącach trzeba latać z reklamacją bo się rozłazi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tych marek butów nie znam, ale myślę, że jest sporo marek, które też mogłyby Cię zainteresować. Ja buty kupuję na 1but.pl i zazwyczaj stawiam na Converse, Merrell czy Puma, ale w tym sklepie masz mnóstwo innych marek chociażby Bugatti czy Gino Rossi. Czasem warto wypróbować coś nowego, bo może się okazać, że będą to ulubione buty, których z nóg by się nie chciało ściągać. Ja tak miałam z moimi ukochanymi trampkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toresnuna
Kupuję buty sezonowo i nie wyobrażam sobir żeby mieć jedne buty na nogach więcej niż jeden sezon. Przecież moda się zmienia co rok. Ja kupuję buty w multu.pl bardzo fajny sklep z dużym asortymentem, to chyba największy outlet w sieci z damskim obuwiem. Ceny mają bardzo konkutencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Kaszak
Myślę, że nie ma sensu ograniczać się do danego miasta, gdy nie brak sklepów internetowych oferujących taki asortyment. Świetne budy można znaleźć w ofercie http://wolpol.com/ - przejrzyj ją, a jestem pewna, że znajdziesz w nim coś dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×