Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie szukać ładnych sukienek na wesele

Polecane posty

Gość gość

Ratujcie! Sama już nie wiem, gdzie szukać. Potrzebuję sukienki na wesele. Wszędzie królują rozkloszowane, dziewczęce sukieneczki. Owszem, są one śliczne, ale ja chcę czegoś bardziej eleganckiego, bardziej kobiecego niż dziewczęcego. Ale też nie potrzebuję kiecy jak dla ciotki klotki - mam w końcu 32 lata ;) Figurę mam bardzo dobrą, więc raczej nie ma problemu z fasonem. Jestem szczupła i wysoka i zwykle wszystko na mnie leży ok. Podrzucicie jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marka ASOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne sukienki ma sklep internetowy www.sukienki-clode.pl. Sukienki na wesele, chrzciny, komunie... Ich hasło przewodnie.. "Kochamy być piękne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zajrzeć na www.yellow-giraffe.pl mają fajne sukienki w przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię sukienki z ZARA, właśnie takie mało "ciotkowe" ale eleganckie i dziewczęce jednocześnie, mają to coś, tylko trzeba trafić w ich rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże!te sukienki na tych stronach z linków są tak tandetne, ze nawet do remizy się nie nadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz na wiocha.pl Ta z ta Zara tez doyebala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz łączyć kolory? W takim razie spodoba Ci się model, który ma kolor pomarańczowy i jest ozdobiony koronkowym paskiem w okolicach dekoltu i na dole. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę www.baskina.pl , mają różnorodne sukienki w niskich cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep Butik-Kesi.pl mają sukienki na każdą okazję i fajne promocje ! https://butik-kesi.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkaa

Najbardziej lubię suknie wieczorowe na cienkich ramiączkach .lejdi.pl/p10313,suknia-wieczorowa-na-cienkich-ramiaczkach-suknia-na-wesele-w-kolorze-kawa-z-mlekiem-bella.html, bo nic nie przeszkadza, masz nieskrępowane ruchy zupełnie. Wolę eksponować ramiona, bo to bardziej eleganckie od wystawiania nóg. Tak przynajmniej wolę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio trafiłam zupełnie przez przypadek do salonu Isel Onir i nie byłam w stanie od nich wyjść! Dużo świetnych ...en uszytych z niedostępnych w Polsce materiałów. Właścicielka sprowadza tkaniny nawet z Azji, z Indii, Dubaju i tym podobnych miejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio trafiłam zupełnie przez przypadek do salonu Isel Onir i nie byłam w stanie od nich wyjść! Dużo świetnych ...en uszytych z niedostępnych w Polsce materiałów. Właścicielka sprowadza tkaniny nawet z Azji, z Indii, Dubaju i tym podobnych miejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2019 o 11:11, Gość gość napisał:

Ostatnio trafiłam zupełnie przez przypadek do salonu Isel Onir i nie byłam w stanie od nich wyjść! Dużo świetnych ...en uszytych z niedostępnych w Polsce materiałów. Właścicielka sprowadza tkaniny nawet z Azji, z Indii, Dubaju i tym podobnych miejsc .

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

https://odstawieni.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Co do eleganckich rzeczy, to Modesta bardzo wpasowała się w mój styl. Bardzo kobiece i wyrafinowane rzeczy. Wiadomo, nie kosztują tyle, co w zwykłych sieciówkach z centrum handlowego. Ale można zamówić tam przez internet ze zwrotem pieniędzy od Tipli. Co też się sprawdza, więc możecie Panie wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem eleganckich propozycji to możesz zajrzeć do sklepu Lejdi  (lejdi.pl). Mają bardzo dużo takich ubrań, które świetnie sprawdzą się przy jakichś uroczystościach rodzinnych. Przy tym całkiem dobre ceny tych proponowanych ubrań. Ogólnie jeśli szukasz ciekawych propozycji to na pewno warto zaglądać co akurat mają w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam głównie w sklepach online, maja ten plus, ze jest 14 dni na zwrot albo wymianę na inny rozmiar ( w przypadku niektórych sklepów nawet dłużej). Poza tym jest o wiele wiecej lepszych wzorów. Można też znaleźć ubrania w większej rozmiarówce oraz z lepszej jakosci materiałów, polskich firm. W sklepach w moim mieście króluje poliester, a staram się osobiscie unikać tego materiału.

Od siebie polecam stronę:

https://promese.pl/blog/post/...enki-na-jesien-i-zime-najmodniejsze-fasony-i-wzory

Jest przegląd ładnych ...enek na jesień i zimę. Można przejrzeć dla siebie różnego rodzaju fasony,. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×