Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a,db nvfd

Gdzie w Warszawie pojechac na zakupy???

Polecane posty

Gość a,db nvfd

musze kupic jakies porzadne skorzane kozaki+kurtke zimowa, gdzie sa jakies przystepne ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nikt nie mieszka w wawie?
ja niestety nie wiec pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tam jest jakas
galeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne co za to
Marywilska to dawny dom handlowy kupców czy jak on się tam nazywał. Ten co był pod pałacem kultury. Część tych kupców jest też w Landzie na Wałbrzyskiej. A tak w ogóle to jedź do jakiejkolwiek Galerii Handlowej. W każdej jest Dichman, czy CCC więc można cos po przystępnej cenie dostać. Nie musisz wchodzić do tych najdroższych sklepów przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne co za to
a kurtka w H&M, Orsayu, aleco C&A tez nie powinna być zbyt droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
Wybierz się do Blue City (Al. Jerozolimskie) na pewno coś znajdziesz, są tam najfajniejsze sklepy, warto też wejść do TkMaxx tylko trzeba umieć wyszukać bo bywają pojedyncze sztuki ale za to w super cenach no i firmowe :) Ja bardzo lubię tam jeździć na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy zlote tarasy sa ok
nie bylam tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.kate
złote, blue city, promenada i galeria mokotów - tam najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaa
Ja zawsze jeżdżę do CH Janki to jest dzielnica Raszyn, połączenie jest bardzo dobre. Teraz szykują się letnie promocje, wiele sklepów ma już obniżki. Bardzo lubię te centrum i serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
W galerii Klif na pewno coś znajdziesz. Przejżyj sobie ofertę http://klif.pl/ ja często korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre słowo mogę napisać o aptece Namex na Bródnie. Dokładnie to mają lokal na Turmonckiej, wcześniej tam już w ogóle była apteka i to długo, ale się zmienił właściciel i ceny mocno poszły w dół od tamtego momentu. Teraz to powiem szczerze, że drugiej tak taniej to bym nie umiała wskazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximer006
jak lubisz centra handlowe i kilkugodzinne robienie zakupów to od siebie polecam Marywilska 44 - odnajdziesz się tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozantiq
Jak rozmawiamy o centrach handlowych do warte uwagi jest Marywilska 44 - nie mam pojęcia czy sprawdzaliście, ale jest tam bardzo duży wybór. Plusem jest to, że czasem można trafić na przeceny nawet -60% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morg

Teraz najlepiej Galeria Młociny - niedawno otwarta i dużo sklepów. W dodatku jest taki obszar wydzielony na food trucki gdzie można spróbować różnych kuchni stricte fastfoodowych, ale jest to ciekawe i jedzenie tam jest smaczne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza222

odkad jest galeria mlociny to tylko tam jezdze, wkoncu galeria w ktorej sa wszystkie moje ulubione sklepy. Chłopak mowi że mega wybór jedzenia, bo jak ja chodze po sklepach to on je hahah 😄 polecam sie tam wybrac na porzadne zakupy bo jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordina
Dnia 7.10.2019 o 20:35, Gość elza222 napisał:

odkad jest galeria mlociny to tylko tam jezdze, wkoncu galeria w ktorej sa wszystkie moje ulubione sklepy. Chłopak mowi że mega wybór jedzenia, bo jak ja chodze po sklepach to on je hahah 😄 polecam sie tam wybrac na porzadne zakupy bo jest w czym wybierac

Rany tylko ja jeszcze tam nie byłam? xD muszę w końcu znaleźć czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

ja tez musze sie wybrac do tej galerii mlociny, juz tyle sie zbieram, a jakos jeszcze nie mialam okazji, ze tam wpasc. zwlaszcza ze mam do niej chyba ze 2 przystanki tramwajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremia

A może Galeria Łomianki ? jest tam na prawdę sklepów od koloru do wyboru. Bardzo polecam jeśli chodzi o ubrania i w sumie nie tylko. Są tez czasami jakies targi, na które sie można wybrać czy warsztaty dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o owoce, warzywa i generalnie żywność to zamawiam z Jokr do domu z dostawą w 15 min, polecam bardzo, super opcja. Teraz kupiłam właśnie taki zestaw prezentowy w ozdobnym pudełku z kawą i słodyczami, bo chcę podarować koleżance w pracy na święta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×