Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytuję na kafe

GLANY - gdzie najtaniej / poznań

Polecane posty

Gość zapytuję na kafe

Witam! Czy orientujecie sie może gdzie w poznaniu można kupić tanio glany??? Nie chodzi o sklep dr martensa itp, bo tam są za drogie.... czy znajcie takie miejsca, gdzie sprzedają te buty w naszym mieście??? kiedyś jak kupowałam glany (jakieś 10, 12 lat temu), to było więcej takich sklepów i miejsc.... teraz nie wiem gdzie oprócz dr martensa można i to najlepiej jak najtańsze; dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefrekhet
Najlepiej na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytuję na kafe
no właśnie kurcze nie chce przez neta;) bo raz że potrzebuje przymierzyć, a dwa, że potrzebuje je na zaraz że tak powiem, więc szukam wskazówek do tradycyjnych sklepów w mieście gdzie można po prostu iść dziś/jutro i jakieś tanie kupić (dotknąć, przymierzyć itp - staroświecka konsumentka jestem:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ciekawe
podbijam ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytuję na kafe
no nic, widze że nikt sie nie orientuje.... bede się musiała na jakiś maraton po zakamarkach centrum wybrać a pamiętacie jak kiedyś na półwiejskiej w takiej szemranej bramie był taki odjechany sklep z martensami, grindersami i butami new rock? :D pamiętam tam kupowałam swoje pierwsze glany, to było dokładnie 13 lat temu :) moje pierwsze grindersy - białe przecierane na czarnym, już wtedy kosztowały kupe siana, aż łezka się w oku kręci ;) pamiętam też buty new rock - dziś można je kupić tylko rzez internet (no chyba że w kraku jeszcze jest sklep, kilka lat temu chyba był) i ceny, tak jak 13 lat temu zabijają nadal; no nic, taka mnie nostalgia naszła :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do kompletu skórzane
spodnie gdzie dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Poznania i powiem
tak - kup gdzie chcesz, wszedzie kosztuja tyle samo czyloi od 150 krotkie do 250 dlugie. Ja kupilam na Allegro, 160 za 2 pary z przesylka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Poznania i powiem
A jak chcesz te drogie, to prosze bardzo - przy zjezdzie 5 z Sw Marcina, w pasazu na Sw Marcinie, w sklepie z butami kolo Szczanieckiej na Glogowskiej, przystanek przed Gorczynem w sklepie z obuwiem. Ale ze "juz" kupisz nie ma gwarancji, czasem sa... czasem ich nie ma... albo jest kilka par a inne nry trzeba zamawiac. Popatrz tez w sklepach wojskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na Półwiejskiej 20 w Rocklonglucka , są 10 i 14 dziurkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Poznań
Najlepsze i najtańsze martensy i glany w Poznaniu znajdziecie na stronie sklepmartens.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motranala
Zgadzam się, najlepszy sklep w Poznaniu z glanami i Martensami to https://sklepmartens.pl/. Sama kupuje tam i jestem bardzo zadowolona. Spoko ceny i super jakość nutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rock Long Lucku są KMM , w najlepszej cenie 279 zł 10 dzirkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×