Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salianka

gorset

Polecane posty

Szukam gorsetu - najlepiej czarnego i koronkowego (lub z koronką). Nie chodzi mi o wyszczuplenie, ale o rodzaj seksownej bielizny. Może któraś z was zna stacjonarne sklepy (wolę przymierzyć, więc wysyłkowe odpadają), gdzie jest wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
A jak w przymierzeniu przeszkadza kupowanie przez internet? Przecież jak zamówisz masz 10 dni na mierzenie i zwrot czy wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo takie mam widzimisię. W czym problem? Zadałam proste pytanie i oczekuję odpowiedzi w temacie, a nie dziwacznych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celiotc
Proste pytanie to by było jakbyś choć napisała czy to ma być w Paryżu czy w Pacanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwinka
Sprawdź w 6 zmyśle, jak byłam ostatnio w ich outlecie w sosnowcu to mi jakieś gorsety mignęły (co dokładnie to nie wiem, nie tego szukałam więc się bliżej nie interesowałam). Mają sklep w Katowicach (już nie outletowy niestety) więc może tam też będą (najlepiej zadzwonic i zapytać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, żebyś poszukała w sex shopach, tam na pewno znajdziesz seksowne piżamki i gorsety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lwinka. Sprawdzę. Sex shopy odpadają - chodzi mi o koszulkę o kroju gorsetu (np.żeby włożyć pod marynarkę) niż typową bieliznę czy lateks. Poza tym mają niezłą marżę - bardziej się opłaca szukać na allegro. Ale dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lwinka. Sprawdzę. Sex shopy odpadają - chodzi mi o koszulkę o kroju gorsetu (np.żeby włożyć pod marynarkę) niż typową bieliznę czy lateks. Poza tym mają niezłą marżę - bardziej się opłaca szukać na allegro. Ale dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj można kupić naprawdę piękne gorsety http://skleperotyczny.eu/. Przesyłka jest bardzo dyskretna, paczka przychodzi do nas tak zapakowana, że nikt nie ma szans domyślić się co jest w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×