Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ide dzisiaj na zakupy, mam do wydania 350zl

Polecane posty

Gość łiiiiiiiiiiiiiiiiiii

co kupic sobie ladnego do ubrania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
nie masz sie czym chwalic,bo to wcale nie jest duza suma jak na zakupy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiiiiiiiiiiiiiiiii
wiem, ze to nie ejst powalajaca suma :D ale czy napisalam, ze ejst? :))) czy ja sie chwale? po prostu chodzilo mi o porady... prykro czytac wpisy, z ktorych wynika, ze ktos zazdrosci, choc nie ma powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup to co jest Ci
potrzebne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaAng
Okulary przeciwsłoneczne muchy - około 30 zł, jakąś przedłużana bluzkę typu bokserkę :) (w Tally Weijl są ładne;)) - ok. 40 zł, pod to dowolną bluzeczkę :) ... jakiś ciekawy pasek z dżetami około 30 zł, dżinsową miniówkę :) też w tally weijl są ładne :) - około. 100 zł, geterki dopasowane do bluzek :) a w sumie to najlepeij czarne ;P (około 15 zł) a do tego ładnę połyskliwe balerinyyyyyyyyyy (około 70 zł) a reszte zainwestuj w dodatki, kup sobie ładną torbę, bransoletkę itp :) Pozdrawiam ;) możesz też pomyśleć nad jakąś czapką... ;P Oczywiście opis ciuszków dotyczy NASTOLATKI ;) Bo nie napisałaś ile masz latek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
a czy ja zazdrozecze phi,z mojego opisu wynika ze zazdroszcze (!?)wprost przeciwnie smieszy mnie ta suma ,mnie tyle na waciki starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
Waciki? Tzn. że gówno masz a nie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangus
życzę Ci miłych i owocnych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klakakauaauggf
to co ty kretynko po 10 kilo tych wacików do domu przynosisz ? ale żałosna przechwałka. Idź się lecz, bo wyczuwam skrajnie niskie poczucie wartości i poziom intelektualny na poziomie dwóch lat. Zupełnie jakby małe dziecko się przechwalało w piaskownicy że zrobiło większą kupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
ale wy jestescie zacofane,zero poczucia humoru,wspolczuje...nawet nie chce mi sie wam tłumaczyc o co chodzi,jakbyscie byly takie inteligetne jak myslicie ze jestescie to odebralybyscie moje slowa inaczej a ze nie jestescie wiec coz...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klakakauaauggf
idź sie lecz pustaku! Do żartów trzeba mieć klase. ty jej nie masz, a twoje pseudożarty są po prostu żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
bo ich nie rozumiesz,jestes za tepa ...pustaku(!?) buhaha to ty idz i wydaj swoja "fortune"tylko szybko bo w sklepach sa wyprzedaze,bedziesz mogla za to kupe ciuchow kupic(oczywiscie to zdanie jest podszyte ironia :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klakakauaauggf
Kretynko to nie ja mam iść na zakupy tylko autorka topiku. A ty jak masz tu pieprzyć swoje żałosne farmazony to lepiej idź sobie kup waciki i nie wypisuj tu swoich srołów i nie zawracaj dupy ludziom swoimi wypocinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
och widze ze ktos sie strasznie zbulwersowal,nie denerwuj sie tak bo sie spocisz PS obydwie piszecie na tym samym(niskim) poziomie wiec nie trudno sie pomylic Zauwaz ze ja Cie nie obrazam,wiec jak nie umiesz komus dogryzc nie uzywajac wulgaryzmow(co przemawia za tym ze to ty jestes malo inteligetna a nie ja)to wogole nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
a poza tym to Ty zaczelas wiec o co chodzi(!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakakauaauggf fakt,Twoje wypowiedzi na tym temacie są nie na miejscu,autorka nie chwaliła się kasą,tylko zastanawia się co kupic w tym przedziale.Można przecież rzucić hasło:\"idę na zakupy,co mam kupic?\" a ludzie odpowiedzą jej,żeby kupiła np. złoty zegarek :/ A jeśli dla Ciebie posiadanie 350 zł to przechwałka,to istnieje duże prawdopodobieństwo,że ZAZRDOŚĆ zżera Ci tyłek i już. A, i nie wyskakuj za chwilę,że masz 10 000 wypłaty na miesiąc,bo mniemam,że osoba taka jak Ty właśnie to miałaby ochotę napisać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
ale wlasnie o to chodzi ze ona nie napisala"ide na zakupy ,co mam kupic ,prosze o rade "tylko wyjezdza od razu ile ma,jak juz pisalam dla mnie to zadne pieniadze,chociaz zdaje sobie z tego sprawe ze dla niektorych osob to jest duza suma,tylko po co o tym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeelellelee
Dziwne :D ale temat dotyczyl zupelnie czego innego :D a tu jakas dziwna dyskusja sie zrodzila;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
nie sadze zeby moje wypowiedzi byly az tak negatywne,przeczytaj pozostale wypowiedzi,one sa negatywne a te osoby wrogo do mnie nastawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakakauaauggf
ja napisalam tylko jedno zdanie,a wtedy spadla na mnie lawina wyzwisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła do lumpeksów
i wtedy dopiro bym sie obkupila :) (mowie powaznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci radze kupic jakąś ładną sukienke w zarze całkiem niezłe i nie takie drogie(150) do tego buciki na obcasiku albo balerinki (od 100zł) Do tego jakąś tordę niedrogi naszyjnik i może jakieś fajne ozdoby do włosów jak bym miała 350 zł to to bym kupiła. Albo jakieś fajne bikini bo lato sie zbliza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo3
o tak --ja tez bym poszła do lumpeksu--i bym kupiła super ciuchy9super jakości0--za niską cenę--i by było tego fuuulll--wypas:D:D:D:D jeszcze by starczyło na dobre żarełko w dobrej knajpce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja gybym miała 350 zł
teraz to bym kupiła sobie sliczny zakiet i bluzke jakie widziałam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×