Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILE MACIE PAR BUTÓW? PYTANIE DO WSZYSTKICH.

Polecane posty

Gość gość

Ile macie par butow? Pytam bo właśnie w praniu rozwaliły mi się NB 410 czarno-złote (60 stopni, normalny program) prałem je tak z 10 razy, nie wiem dlaczego To oprócz tych NB mam: Concerse białe krótkie Converse brązowe wysokie skórzane Nike SB białe I jutro mi przyjdą zx flux. Przy okazji spytam czy taka ilość butów mi wystarczy czy na moim miejscu byście coś do kupili? To tak jakby 4 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam buty WB 128, NJK77 i BU 1200+A, do tego też parę butów Conserce i również zamówiłam buty, tylko inne bo extra blux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało butów macie ale ja jestem kobietą więc samych szpilek mam kilkanaście par do tego trampki, buty do biegania i fitnessu, botki itp i w wychodzi ponad 30 par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 pary butow. nike do biegania pantofle na obcasie i oficerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno ich mam, nie mam więc pojęcia jak się nazywają ani ile sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 par butow jakos tak.. W tym 5 zimowych. Sportowych 6. Szpilki sandaly na koturnach trampki botki sneakersy. Balerinki . Na lato japonki tenisowki. I sa m.in. z Lasocki skorzane. Nike Reebok. Trekkingowe z Wojasa. Rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość converseLove
11 par converse trampki 8dziurek 2 pary converse trampki 7dziurek 1 para converse trampki xxhi 20dziurek 6 par adidas superstar w tym adicolor ZIELONA GÓRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam: kozaki na zimę dwie pary sandałów (promocja była :D) dwie pary czarnych szpilek szpilki w paski szpilki czerwone tenisówki adidasy (ale muszę kupić nowe, bo dziurawe :/) i rozwaliły mi się takie na jesień, też muszę kupić, bo nie mam w czym chodzić w zimniejsze dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwfjueqfhosjaZL
3 pary półbutów całych na obcasie 3 pary butów na obcasie na sezon jesienny 2 pary balerinek 2 pary sandałków na obcasie (1 eleganckie) 1 sandały płaskie 1 typu adidasy a na zimę 2 x oficerki i jedne (już stare) na obcasie z czego nie skórzane - balerinki i zimówki na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę, a ja mam tylko: Air max 1 biało-fioletowe i szare New Balance (w nich już nie chodzę) Czarne szpilki i czerwone Sandałki i klapki na lato Czarne baleriny i kolorowe we wzorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz eleganckiego obuwa do biura? Polecam botki w bardzo wysokim połysku wykonane z czarnego materiału. To Eska 855. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Musisz je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale szczescie, ze jestem kobieta! :D mam pantofle na obcasie jakies sportowe chyba nike, ale glowy nie dam, bo nie zwracam uwagi na marki :D wysokie oficerki i...omg to tyle :D :D :D musze sobie jakies botki kupic na jesien bardziej zabudowane niz pantofle, ale nie mam ani czasu ani tym bardziej ochoty na lazenie i przymierzanie butow, nienawidze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 100 I to nie jest zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 par butów to zdecydowanie za dużo ,ja wychodzę z zasady iż nie liczy się ilość posiadanych par tylko ich jakość, dlatego wolę nawet odłożyć a kupić te dobre które faktycznie mi sie podobają i są wygodne. Ostatnio zamawiałam na Alfasan.pl gdzie mają bardzo szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to trudno policzyć, nie stawiam na ilość butów tylko raczej na jakość, a teraz nowe kolekcje jesienno zimowe znajdziecie na www.Alfasan.pl warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 szpilki 4 botki 1 kozaki z 6 sportowych 4 sandałki 3 zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej mam chyba sportowych... A jeszcze ostatnio zamówiłam sobie na http://www.perfektsport.pl/ kolejne buty nike air max, uwielbiam je, są meeeega wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 17-20 par, w tym dwie sportowe, jakieś zdeptane zamszaki a reszta to eleganckie wyjściowe. - facet,49 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmexx
majac 33lata obejrzalam digitalgirl hanke i (szpilek ma z 50)zaszalalam kupilam 3melissy balerinki zaxy balerinki(gumowe dobra wkladka lecz dziwne) 2sandaly z melissy(nie polecam obcieraja) sleepersy h&m 1 snikersy ecco superwysciolka 1 rylko botki na zime troch ciezkie 1sportowe tenisowki newbalance wczezsiej tylko okolo10par sandaly rzymianki wyprofilowane lasocki kocham 1kozaki czarne 3xszpilki rozowe,bezowe, biale (na wesela) koturny na imprezy w lecie peep toe buty crocs do wody 1 sportowe adidasy 1adidasy reebok tenis 1espadryle zara czolenka lasocki venezia trzewiki 3 pary czarnych czolenek do pracy torebek tez malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki wrangler, baleriny,kozaki na jesień, czyli 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama 10 ala chciałabym mieć tak 3-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty się pierze w 30 stopniach jeżeli już i na programie syntetyczny jeżeli jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×