Odpowiedz na ten temat

Ile macie ubrań ? spodni ,sukienek, bluzek itp

• ile tego macie?????? 2012.02.16 [14:56]
    Pytam z czystej ciekawosci , bedąc u kolezanki z pracy ostatni bylam w szoku ile ma ciuchów , ze 20 par jeansow, kilka kurtek , dziesiątki bluzek i tshirtów , całe szufladu majtek i biustonoszy ,zupelnie jak w sklepie pechowiec.gif

Ja teraz czuje sie jak biedaczka pechowiec.gif Mam zaledwie kilkanascie ulubionych rzeczy w ktorych ciagle chodze. Kiedy kupuje cos nowego wyrzucam jedną stara rzecz.
  • tez sie tak kiedys poczulam ja 2012.02.16 [15:26]
    k bylam u kuzynki, teraz sama mam wiecej ubran i lepszych jakosciowo, u niej polowe do reki wystawilabym kolo smietnika..
    nie liczy sie ilosc, lecz jakosc..
  • JellyBelly 2012.02.16 [15:28]
    wzielas moze pod uwage, ze niektorzy maja duzo ciuchow, ktore sa dobrej jakosci ?? smiech.gif
    Ókleja
  • agavnidsbifos 2012.02.16 [15:29]
    ja mam dwie pary dzinsów, dwie rybaczków, z 10 bluzek z krótkim rękawkiem, i 3 sweterki , i 2 bluzy i tylesmiech.gif
  • Szczerze mowiac nie wiem. 2012.02.16 [15:30]
    Mam po kilkadziesiat par wszystkiego z wyjatkiem kurtek, ktorych mam 10. Spodni kilkadziesiat itp
  • a tyle i az tyle... 2012.02.16 [16:27]
    Tez znam takie maniaczki, jedna kupuje ciagle nowe buty a druga bluzki i perfumy (50flakonow !).

Moja szafa jest niewielka,

- 4 pary jeansow
    - 3 pary spodni bardziej eleganckich do pracy ,na spotkania z klientami
    - jedna wieczorowa sukienka i jedna letnia
    - 3 sweterki
    - 5 bluzek
    - 2 biale koszule
    - 2 marynarki
    - kilkanascie tshirtow, topow itp
    - 2kurtki, plaszcz, 2 torebki, 5 par butow i to wszystko chyba usmiech.gif
  • Ferdeek 2012.02.16 [18:17]
    Ja to mam 3 pary spodnii, jedne do kosiola, drugie na wizyty w knajpie, a trzecie do obory.
    Marynarki mam 2, jedna do knajpy, a druga do kosciola lub inne imprezy.
    Buty(nie liczac gumofilcow) mam 4 pary. Na zmiane do kosciola i knajpy.

Ale jedno jest pewne, mam Jedna zone, ktora kocham!
  • hsderwyrwa 2012.02.16 [18:21]
    Mam 4 paru dzinsow rurek, 7 par dzinsow PASE czy;li z rozszezanymi nogawkami.5 par spodni z materialuusmiech.gif Bluzek letnich mam okolo 50-70 ,t-schirtow okolo 15 par.Sukienek (tunik) letnich okolo 20 par. Swetrow i golfow mam okolo (razem) 30. Butow letnich mam pare par czytli okolo 5,zimowych 3 pary
  • vncjsjjs 2012.02.16 [18:34]
    Ferdeek - wspolczuje zonie pechowiec.gifsmiech.gif
  • ddurek 2012.02.16 [18:41]
    ehem no to

cale lozko ( tam gdzie wklada sie posciel ) szpilek smiech.gif
    + szpilki letnie w koszu na balkonie
    + z 10 jak nie wiecej par roznych butow na codzien , sportowe , na plaskim itp
    - kurtki 15 kurtek
    - spodnie cala jedna wielka polka w szafie , przewaznie rurki i rurki eleganckie
    -kiecki z 10 - glownie imprezowe
    - bluzek , bluzeczek , tunik - cale mnostwo
    - generalnie mam tego od cholery
    mam jedna wielka szafe i jak Boga kocham --> bo on mnie chyba nie
    juz doslownie zaczyna pekac w szwach :///
    i non stop kupuje i kupuje ..kupowaznie sprawia mi przyjemnosc
    .. na ciuchy srednio w miesiacu wydaje okolo 800 zl
    co jest dla mnie zyciowa porazka i od kazdego miesiaca obiecuje sobie ze juz nie bede....JESTEM STRASZNA
    ps- non stop ogladam modowe blogi :]
  • Ferdeek 2012.02.16 [18:48]
    Patrzac na pewne wpisy, to sam nie wiem, kto komu ma wspolczuc.

Tak sobie mysle, ze uczucie jest wazniejsze od maksymalnego strojenia sie, aby byc "z moda" smiech.gif .

• zarejestruj___sie 2012.02.16 [18:58]
    Ja rowniez mam za duzo ciuchów i jak zwykle nie mam w co sie ubrać i znow marsz na zakupy albo przeglądanie eBaya pechowiec.gif

butów kilkanascie par , spodni ok 40 rozncyh dżinsowych , materialowych , kilkanascie spodnic i sukienek , kurtek 11 , dwa płaszcze za ktore dalam kupe kasy a zalozylam je dwa razy ( dwa pogrzebypechowiec.gif ) , swetrow ,bluzek ,tshirtów, topow , tunik - nie wiem ile ,b .duzo

Ostatnio część tych rzeczy rozdałam rodzinie a reszte wrzucilam do pojemnikow PCK.

• fvxzc 2012.02.16 [21:27]
    mam naj**ane w bani
  • izabellaiza 2012.02.16 [21:31]
    to tak jakos

dzinsy- 6
    leggi- 8 par
    spodnice- 2 dzinsowe, letnie 2.,eleganckie 2
    sukienki- wieczorowe 3
    letnie 3
    tuniki 10
    bluzek -nie pamietam ale z 20 pewnie tak letnich
    bluzki eleganckie rozpinane np-8
    sweterki -dlugie -5
    zwykle - 8
    narzutki- 4
    hmmm moge sie oczywiscie mylic +/-
    kurtki zimowe -5
    plaszcze zimowe- 3
    kurtki wiosennojesienne-4
    plaszcz wiosenny 1
    marynarki- dzinsowa 1, inne -3
    kamizelki bezrekawniki -3

ubran codziennych nie biore pod uwage

bielizna - staniki-8, gaci mnostow

buty to - botkow 3 pary
    zimowe kozaki 4 pary
    szpilki -8 par
    klapki/japonki 6 par
    koturny 3
    balerinki 4
    mam mnostwo dodatkow, bizuterii, szli nie lubie. ale kocham torebki
    ze mi sie chcialo pisac haha, uwielbiam buszowac w sh

• eekjjjknn 2012.02.16 [21:43]
    Na co wam tyle ubrań? Chodzicie w tym wszystkim?
  • hehm... no to.. 2012.02.17 [15:05]
    no ja niestety nie mam za duzo...

kupuje dobrej jakosci - najczesciej w sOliverze albo MaxMarze - wiec nie zawsze tanie oczko.gif
  • caly czas opis tego goscia 2012.02.18 [09:13]
    ubran nie ma nigdy za duzo usmiech.gif
  • a ile z was ma w szafie 2012.02.18 [09:33]
    skórzane lub skóropodobne spodnie?
  • e łumnen 2012.02.18 [09:35]
    ja mam jedne czarne jeansy vegas i drugie niebieskie też vegasy

poza tym jedne czarne spodnie materiałowe

spódnic mam z 10

i jedna princesskę

żakietów 6

butów - samych czułenek chyba z 5 par, 3 pary zimowe, adidasy, baleriny, 2x sandałki i jedne klapki

bluzek koszulowych mam z 6

a takich tshirtów chyba z 4

torebki 2 czarne, 1 jasna

mam kasę, ale nie lubię zakupów pechowiec.gif
  • zielona_budka:) 2012.02.20 [15:02]
    buty:
    - zimowe: 3 pary
    - na lato: ok 4-5 par ( + 2 pary butów na wieksze wyjscia)
    torebki: 6
    spodnie: 4 , + 2 pary spodni na elegancko
    bluzki:
    -tuniki: ok 4
    - z krótkim rękawem: ok 6
    - 2 typowo imprezowe smiech.gif
    swetry: 6 , + 3 sweterki zapinane
    bluzy: 2
    spódniczki: 3 , + 1 na elegancko
    sukienki: 4 , + 2 sukienki na elegancko
    legginsy: 2 pary

To wszystko jezyk.gif liczyłam tylko te ubrania nadajace sie do wyjscia jezyk.gif

• zielona_budka:) 2012.02.20 [15:03]
    zapomiałam dodać, ze mam 3 marynarki z czego w jednej byłam tylko raz jezyk.gif tyle
  • Kaaasia91 2012.02.20 [15:05]
    ja nie bede wymieniac chociaz w lozku i pod nim pelno butow, dwa pudla wielkie ubran za lozkiem, duza szuflada stanikow, majtek i skarpetek od zaje****a, koszulek 4polki, sweterkow podobnie, do tego dlugie mam w szafie, sukienek, shortow i spodni maxjezyk.gif natomiast kurtki na zime dwie, na wiosne/jesien dwie + welniany plaszczykusmiech.gif i zakietjezyk.gif hmm z dodatkow to uwielbiam opaski do wlosow i szaliki, mam tez duzo czapekjezyk.gif to chyba tyleusmiech.gif aha i kupuje w zarze (najczesciej we Wloszech), h&m, reserved, bershka, benettonusmiech.gif i koszulki, dresiki to house, croppjezyk.gif
  • wlair baldorf 2012.02.20 [18:54]
    A ja myślałam, że mam mało. Widzę, że jednak nie :s
  • Basiula35 2012.03.03 [21:52]
    A ja to mam totalnego zaj..a na punkcie tych wszystkich szmat i jest ic bardzo dużo tylko chodzić nie bardzop mam w tym gdzie bo się stroić nie lubię tylko w niedziele ale jak pójde do pracy to wtedy napewno będę.... pa
  • podnoszeeee bo 2012.03.04 [17:30]
    nie ma sobie co zalowac jezyk.gif
  • bambaramba 2012.03.04 [18:07]
    hehe, nie mam zielonego pojęcia ile mogę mieć bluzek... sporo
    Dzięki za rady i pomoc: http://www.youtube.com/watch?v=O4nNPuo6VR0
  • haha ale zakupoholizm świadczy 2012.03.04 [18:34]
    że macie niedobór w jakiejś innej dziedzinie życia np uczuć ze strony mężczyzny.......lub innej! lepiej się nie chwalić bo przyznajesz się problemu
  • nowa alickka 2012.03.04 [18:59]
    ja mam garderobe ale co tam sie dzieje to masakra , musilabym tydzien liczyc...szok jak robie raz na rok porzadek to pol rodziny ubieram.. mam wszystko, butow ok 300p, toreb boje sie zagladac. samych rurek w roznych kolorachmam ok 40par. leginsow tych co chodze ok 20par.i ciagle mi malo tak jak perfum,, zapytaj ile mam?usmiech.gif
  • nowa alickka 2012.03.04 [19:03]
    kolezankiw pracy mowia ze nigdy mnie nie widziel iw tym samymusmiech.gif
  • Tarja666 2012.03.04 [19:06]
    mało nie za bardzo stać mnie na ciuchy raz w miesiącu kupuje sobie tylko jedna,gorą 2 rzeczy markowe.
    nawet nie chce mi sie liczyc;p

• PurpleOrchid 2012.03.06 [18:40]
    A ja ostatnio wywaliłam wszystko w czym nie lubię/ nie chcę/ na razie nie będę chodzić. Zostało mi tylko tyle: http://www.purpleorchid.pl/moja-szafa/

Wisi tam jedna sukienka, dwie pary leginsów, jeansy, może ze trzy bluzki, dwa żakiety i może jeszcze jakieś drobiazgi.
    Będę teraz kupowała jedynie rzeczy, co do których mam 100 % pewności, że mi się podobają, dobrze mi w nich i będą mi pasować do reszty garderoby.

Nie liczy się ilość, tylko jakość usmiech.gif Może koleżanka kolekcjonuje ciuchy przez "pół życia"? Znam takie usmiech.gif Jak się w rzeczywistości zagłębisz, to okazuje się, że tylko 10 % tego się nadaje do noszenia i że pewnie wyrzuciłabyś resztę, bo zniszczone, nie modne czy po prostu nie ciekawe.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...