Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sądzicie

Ile muszę mieć pieniedzy?????

Polecane posty

Gość jak sądzicie

Na: 1.spodnie jeansy 2.2 swererki cieńkie 3.koszule wizytową 4.marynarke ze sztruksu lub z czegos podobnego ładna 5.korale 6.Płaszczyk i wogóle jakie się nosi i czy wiosną sie nos Nie chodzi mi o markowe rzeczy!!! Jak sadzicie>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmniej
800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmniej
A Ty ile chcesz na to przeznaczyć? Ja myślę,że lepiej mieć mniej rzeczy a ładne:)to jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzicie
Ja też tak sadze ale niestety tym razem bede miała 500zł i musze sobie cos za to kupić a najchetniej to wszystko tylko boje sie ze nie kupie wszystkiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pucia
kupisz za 500oprócz dzinsow i sweterkow moze spodnie leiej materialowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze poszukasz, to powinnas sie zmiescic w 500 zl, ale jesli chcesz po prostu isc do jakiegos centrum handlowego i kupic po prostu to, co ci sie najbardziej podoba, to moze byc troche malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokoko
dzinsy - 150zł -300zł sweterki 60-120zł koszula - 60-120zł marynarka - 100-200zł korale - ok. 50zł płaszczyk - 150-800zl wiec podliczajac wychodzi hmmm... 630-1710zł ale pewni da sie i taniej jeszcze i naturalnie drozej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetka
1.spodnie jeansy - już za 80 zł można znaleźć 2.2 swererki cieńkie - min. 130zł 3.koszule wizytową - 70zł 4.marynarke ze sztruksu lub z czegos podobnego ładna - 90-120 5.korale - ? 6.Płaszczyk i wogóle jakie się nosi i czy wiosną sie nos - 150-250 jak dla mnie za ok. 500 zł znalazłoby się wszystko poza koralami :) można upolować parę ciuszków po przecenach (np jeansy, sweterki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka moniki s.
"cieńkie"? matkojedyna.... Polecam sklepy typu "lumpeks"- za grosze mozna mieć świetne ciuchy. A za 500zł... szaleństwo- zostanie Ci jeszcze na buty za 250 zł. I niech mi tu żadna nie wyjeżdża, że tam nie można ubrać się modnie- wszystko zależy od klasy sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sklepie zaplacilabys: 1.spodnie jeansy 60zl 2.2 swererki cieńkie 70zl 3.koszule wizytową 50zl 4.marynarke ze sztruksu lub z czegos podobnego ładna 55zl 5.korale 30zl 6.Płaszczyk i wogóle jakie się nosi i czy wiosną sie nos 90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.spodnie jeansy ok 150 zł takie normalnej jakosci, na bazarze dostaniesz moze tansze, ale nie wiem czy warto kase marnowac, dobre jeansy to podstawa. 2.2 swererki cieńkie - za ok 80 zl kupil 2 cienkie w H&M 3.koszule wizytową - w Orsayu są tańsze, do 50 zł kupisz całkiem ładną, jak pogrzebiesz. 4.marynarke ze sztruksu lub z czegos podobnego ładna - ehh one są z reguły droższe... Chyba że przejdziesz się do ae woman, tam można na końcówkach kupić niedrogo coś ciekawego... 5.korale - a ulep sobie sama z modeliny i pomaluj lakierem, to się w 9 zł zmieścisz... 6.Płaszczyk i wogóle jakie się nosi i czy wiosną sie nos ok 120 zł, tak myślę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×